Jump to content



Препоръчани коментари

Много ме радват тези цифри, защото са показателни, че хората все пак могат да оценят и нещо, което не е "Антилопа" (образно казано), което е супер обнадеждаващо. Албумът й излезе в петък и вече всяка от новите песни е генерирала средно по 5000 стриймвания. За мен лично албумът й е много свеж - от 10 песни поне 7 са супер, а 2 от тях са ми и в Liked songs.

image.png.d8703f9d0ab3d24b94da563066842e11.png

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 7 часа , Fast каза:

 

Усещам, че Твой 2.0 идва ❤️

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Blueberry каза:

Много е добра, ама толкова бързо не ми е омръзвала песен от години...

На мен масово песните ми омръзват след 1-2 дена,така че не е голяма болка за умиране.😁

Иначе аз за D3mo знам отдавна,радвам се,че най-накрая направи нещо като хит. Музиката е брутална,текста куца на места,но не е нещо фатално. Заради такива песни ме е срам да кажа,че слушам и чалга.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От хип-хоп наградите, Гери-Никол vs. Скандау:

"Колегите трябва да сме по-задружни и да си помагаме повече, защото много злоба има ей там“, обяви блондинката, посочвайки сепарето, на което бяха изпълнителите на „Мафия“ и техният антураж.

Не закъсня и отговорът на нападките, но вече с доза ирония: „Да бъдем група на годината е огромна отговорност. Знаеш, майка, много големи сме, убиваме ги, чупим зъби, ура, дай му, лев, десен, яката дупара, малкото котенце, голямото тигърче. Благодарим ви. И нещо, което не можем да не признаем – това, което правим, е благодарение на това, че сме били вдъхновени от Ъпсурт, Килата, от всички онези хора, които са правили музика, когато ние сме били деца и сме записвали касетки, за да ги слушаме скришом от родителите си. Това са хората, които са ни мотивирали, те са ни помогнали да стигнем дотук. Благодарим на всички, които са в тази зала, освен на Гери-Никол.“

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Vancho каза:

@WindWalkerMonk еля еля

Слушаме ли хитове?

 

Много е готина Дара, и си следва нейната линия. проектите й макар да не са скъпи, винаги изглеждат на ниво. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Много е готина Дара, и си следва нейната линия. проектите й макар да не са скъпи, винаги изглеждат на ниво. 

Клиповете й са евтинки - така е, но винаги имат няква идея и са адекватни. Певчески Даринчето не е кой знае какво, но пък има страшно характерен глас, който няма как да объркаш. И мен лично ме кефи. 

И не може да й се отрече, че през последната 1 година ги кърти всичките. 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Дара залезе още след "Родена такава" или както беше там. След това песните й постигат някаква популярност само заради постоянната ротация,която Саня прави на проектите й. Опитаха се да я реанимират след временната актуалност на Пепа Транс с "раздялата" им,но и това не помогна.Просто не е харизматична като Гери или секс кукла като Тита.

Иначе "Ела ела" ми е любима и на мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

За мен Дара залезе още след "Родена такава" или както беше там. След това песните й постигат някаква популярност само заради постоянната ротация,която Саня прави на проектите й. Опитаха се да я реанимират след временната актуалност на Пепа Транс с "раздялата" им,но и това не помогна.Просто не е харизматична като Гери или секс кукла като Тита.

giphy.gif

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Смешно или не това е моето мнение. Масово Дара винаги е възприемана за по-неуспешна като Тита и Гери.

От Тита е доста по успешна. От Гера не засега, но Гуцка е висока летва.  Сега залезе, но скорошните й успехи са чутовни. Та тя разтресе държавата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

От Тита е доста по успешна. От Гера не засега, но Гуцка е висока летва.  Сега залезе, но скорошните й успехи са чутовни. Та тя разтресе държавата. 

С какво Дара е по-успешна от Тита? Най-големия хит на Дара "К'во не чу" е с 16 милиона,а Антилопата на Тита е с 27. Да не забравяме,че и песента на Дара два пъти се е падала в Капките,така че е получавала и реклама в национален ефир. Също така в инстаграм Тита има доста повече последователи от Дара.

За миналата година е по-успешна-факт,но цялостно далеч не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

С какво Дара е по-успешна от Тита? Най-големия хит на Дара "К'во не чу" е с 16 милиона,а Антилопата на Тита е с 27. Да не забравяме,че и песента на Дара два пъти се е падала в Капките,така че е получавала и реклама в национален ефир. Също така в инстаграм Тита има доста повече последователи от Дара.

За миналата година е по-успешна-факт,но цялостно далеч не е.

Защото според мен цялостно Дара има повече хитове. Тита има една "Антилопа". Дара има редица от хитове и не спира да мачка до днес. Тита е в 9та глуха с цял албум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Защото според мен цялостно Дара има повече хитове. Тита има една "Антилопа". Дара има редица от хитове и не спира да мачка до днес. Тита е в 9та глуха с цял албум. 

И кои са тези хитове на Дара? Аз освен за "Кво не чу","Родена такава","My time" и "Дарби" за други нейни хитове не се сещам като последната стана хит заради нечовешкото бутане цяло лято. Докато на Тита всичко от началото до "Задната седалка" беше мегахит. Само лафчето "хейтъри ще кажат че е Фотошоп" праща всичките песни на Дара в коша.

Иначе е факт че албума й е блудкав и затова нищо не стана от него,аз дори не съм слушал и песните й там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...