Jump to content



Препоръчани коментари

преди 1 минута, GSA каза:

Онзи ден, по Нова каза, че този месец ще се появи. 
Нямам представа за интереса към нея, но баладата и е убийствена. Дано да има още музикантски парчета в албума. Радвам се, че най-сетне се реши да залага на таланта си. 

Тя хубаво залага, но никой не разбира дори за тия песни. Ако иска успех - Антилопа 2.0, 3.0 и така нататък, а Криско най-доброто му качество е да прави копия, така че... да действа.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита очевидно се насочи към друга ниша - "уважаваната от медиите", а не към хитмейкърка. Ето Михаела Маринова е в такава категория и боли я фара, че прави слаби гледания, като медиите винаги я подпират. Орлин Павлов, Мария Илиева, Филева отколко време нямат хит, а са постоянно на екрана. Гери Никол пък обратното - всички са срещу нея, а парите от Ютуб едва ли й стигат даже да си покрие разходите по песента. Така че разумно за Криско да не се опитва да прави някой, който да мачка за 2-3 години, а да си отгледа кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Тита очевидно се насочи към друга ниша - "уважаваната от медиите", а не към хитмейкърка. Ето Михаела Маринова е в такава категория и боли я фара, че прави слаби гледания, като медиите винаги я подпират. Орлин Павлов, Мария Илиева, Филева отколко време нямат хит, а са постоянно на екрана. Гери Никол пък обратното - всички са срещу нея, а парите от Ютуб едва ли й стигат даже да си покрие разходите по песента. Така че разумно за Криско да не се опитва да прави някой, който да мачка за 2-3 години, а да си отгледа кариера.

На Гера техните нали бяха някакви богаташи. Сигурно тати я глези с пачки за проекти.

Криско сега котира ли се? Не е като преди фурор май, или може би, защото смени стила си мисля така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

На Гера техните нали бяха някакви богаташи. Сигурно тати я глези с пачки за проекти.

Криско сега котира ли се? Не е като преди фурор май, или може би, защото смени стила си мисля така...

Богаташи са, ясно е, че парите идват от там, защото тя и спонсорства няма, май само Корсет в Инстаграм.

Криско върви добре. "Да или не" беше един от най-големите хитове на лятото, спаси си слабата серия. Ще видим сега какво ще направи. Но и той вече е по всяко второ риалити - и да не види хит, Нова ще му плаща хонорари :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Богаташи са, ясно е, че парите идват от там, защото тя и спонсорства няма, май само Корсет в Инстаграм.

Криско върви добре. "Да или не" беше един от най-големите хитове на лятото, спаси си слабата серия. Ще видим сега какво ще направи. Но и той вече е по всяко второ риалити - и да не види хит, Нова ще му плаща хонорари :D

Какво ще кажеш за Ицо Хазарта и онова младото момче от "Имам човек"? Преди време така звучеше рапа в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какво ще кажеш за Ицо Хазарта и онова младото момче от "Имам човек"? Преди време така звучеше рапа в България.

Много добре, не съм много в час с бг рапа в последно време, но евала. Много силни парчета има Ицо. А Homelesz звучи по-яко в "Имам човек", но не съм му слушала нищо друго.

За мен най-добрия в момента е Секта:

 

Иначе наистина по едно време имаше брутална рап вълна... Деньо, Сенсей, Ndoe... то сигурно още има такива, но по телевизията само Павел и Венци Венц :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста ще й е трудно на Тита да се отърси от предишния си имидж и да я възприемат за попаджийка,а не за прикрита чалгарка. Тези от баш попа като Илиева,Михаела Маринова и тн са си доста смотанички,докато Тити пръска секс и изобщо не й подхожда нещо подобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кому е нужно одобрението на медиите и да бъдеш като Михаела who, вместо да мачкотиш с хитове? Не вярвам Тити да е толкова проста, ще почне пак с антилопите, помнете ми думичките.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Blueberry каза:

Тита очевидно се насочи към друга ниша - "уважаваната от медиите", а не към хитмейкърка. Ето Михаела Маринова е в такава категория и боли я фара, че прави слаби гледания, като медиите винаги я подпират. Орлин Павлов, Мария Илиева, Филева отколко време нямат хит, а са постоянно на екрана. Гери Никол пък обратното - всички са срещу нея, а парите от Ютуб едва ли й стигат даже да си покрие разходите по песента. Така че разумно за Криско да не се опитва да прави някой, който да мачка за 2-3 години, а да си отгледа кариера.

Така е, боли я фара Михаела, че има по 200к гледания, нали Гала-заспала, Зуека и Рачков ще кажат по две благи думи за нея и ще спечели формат, които се гледа само от бабичките.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Starboy каза:

Така е, боли я фара Михаела, че има по 200к гледания, нали Гала-заспала, Зуека и Рачков ще кажат по две благи думи за нея и ще спечели формат, които се гледа само от бабичките.

От тоя формат нали знаеш, че извлича повече позитиви (и материални, и нематериални), отколкото от Ютуб и всичките 4-5 участия, които правят на месец?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Blueberry каза:

От тоя формат нали знаеш, че извлича повече позитиви (и материални, и нематериални), отколкото от Ютуб и всичките 4-5 участия, които правят на месец?

Тита има много повече от 4-5 на месец, а при Михаелва това е цифрата за годината.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво става с ютуб? Как е възможно Гери Никол и Килата за два дена да не могат да чукнат 300к? 

Направи ми впечатление, че Дурата с новата си песен за първите 24ч също генерира едва 350к. И песента й продължава да върви много слабо...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vancho каза:

Ама какво става с ютуб? Как е възможно Гери Никол и Килата за два дена да не могат да чукнат 300к? 

Направи ми впечатление, че Дурата с новата си песен за първите 24ч също генерира едва 350к. И песента й продължава да върви много слабо...

И така като гледам пак няма да влязат в тренда както стана и с "Шефе,шефе".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, xroflx9 каза:

И така като гледам пак няма да влязат в тренда както стана и с "Шефе,шефе".

То това е най-малкия проблем ... гледанията са плачевни.

Ох, ся се сетих вчера Герито беше качила стори, което гласеше:

"Само истински лошите кучки ще оценят тази песен. Нямам търпение да ида на дискотека и да си треса задника на нея" :DDDDD

Тук няма ли истински лоши кучки, бе? Защо не генерирате гледания? @Blueberry @zai4eto82 @Donatella

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Ама какво става с ютуб? Как е възможно Гери Никол и Килата за два дена да не могат да чукнат 300к? 

Направи ми впечатление, че Дурата с новата си песен за първите 24ч също генерира едва 350к. И песента й продължава да върви много слабо...

Няма какво да се лъжем, коте – не Ютуб е виновен, а песента. Бийтът е жесток, проблема не е в него. Обаче – текстът е гаден, няма абсолютно нищо, което да запомниш от няколко слушания.. а припева дори няма да го коментирам - би трябвало да бъде най-силното нещо в една песен, а тук именно той е най-слаб. Същия бийт, друг текст и пренареждане с ясни изразени куплет-припев, щеше да е супер! А не така, то буквално няма 2 секунди, през които да не се пее нещо и идва една жестока какафония в главата и е лек шок за слуха. Не знам как изобщо я е пуснала, честно казано... Любимата ми част от песента е единственото място, на което бийта се чува ясно, а именно от 3:06 до края, което е 10 секунди. Но нека се държим мъжки и да примем поражението, надявайки се през новото десетилетие да покаже на всички коя е Гери-Никол и защо не се поставя Лъв в клетка (лейбъл).... ;)

2017: Сузанита се показва с леко скъсан чорапогащник и скандализира държавата
2019 Гери-Никол: 

image.png.a565e7fc4bcebf1933694bf0b040cf1c.png

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен частите с бум шак ляк много ме кефят не знам защо.😁

преди 8 минути, Starboy каза:

 

image.png.a565e7fc4bcebf1933694bf0b040cf1c.png

Рекламата също й издиша на Гери. Най-вероятно това е за да стане скандал и сигурно щеше ако бяхме 2017.😥

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека си припомним този сингъл, който несъмнено е най-големия хит в страната, дори предлагам да стане националния ни химн. Бийт, текст, изпяване – всичко е перфектно! Слушам си го много често и просто вече за толкова време - няма омръзване!!!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Starboy каза:

Няма какво да се лъжем, коте – не Ютуб е виновен, а песента. Бийтът е жесток, проблема не е в него. Обаче – текстът е гаден, няма абсолютно нищо, което да запомниш от няколко слушания.. а припева дори няма да го коментирам - би трябвало да бъде най-силното нещо в една песен, а тук именно той е най-слаб. Същия бийт, друг текст и пренареждане с ясни изразени куплет-припев, щеше да е супер! А не така, то буквално няма 2 секунди, през които да не се пее нещо и идва една жестока какафония в главата и е лек шок за слуха. Не знам как изобщо я е пуснала, честно казано... Любимата ми част от песента е единственото място, на което бийта се чува ясно, а именно от 3:06 до края, което е 10 секунди. Но нека се държим мъжки и да примем поражението, надявайки се през новото десетилетие да покаже на всички коя е Гери-Никол и защо не се поставя Лъв в клетка (лейбъл).... ;)

2017: Сузанита се показва с леко скъсан чорапогащник и скандализира държавата
2019 Гери-Никол: 

image.png.a565e7fc4bcebf1933694bf0b040cf1c.png

8c2c16403d4516790bde5c5d4d680ae8_w200.gi

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е Гери и Килата да са първата жертва на новите правила на YouTube. Ако каналът й се води неподходящ за деца спадът в гледанията е нормален. 

Не че песента и клипът много заслужават повече, де. Гери-Никол не осъзнава как започва да зацикля в стил Глория като не сменя насоката на звучене и излъчване. С първите няколко проекта й се получи, но сега, по време на залеза на поп-рапа трябва повече разнообразие, каквото се беше опитала да направи с Шефе, шефе и горе-долу й се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

Възможно е Гери и Килата да са първата жертва на новите правила на YouTube. Ако каналът й се води неподходящ за деца спадът в гледанията е нормален. 

Не че песента и клипът много заслужават повече, де. Гери-Никол не осъзнава как започва да зацикля в стил Глория като не сменя насоката на звучене и излъчване. С първите няколко проекта й се получи, но сега, по време на залеза на поп-рапа трябва повече разнообразие, каквото се беше опитала да направи с Шефе, шефе и горе-долу й се получи.

Моделът на песен състояща се от кратки абсолютно не свързани, но нябиващи се в главата фрази вече се изтърка. С шефе шефе смени бийта, но римите си останаха същите. Проблема на Гери-Никол според мен е че от нея се очаква да бъде новаторка, да вкарва нови течения, както направи с появата си, а тя си е хванала една линия, която й донесе успех и не я пуска и съответно интереса намалява постепенно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, fearless` каза:

Моделът на песен състояща се от кратки абсолютно не свързани, но нябиващи се в главата фрази вече се изтърка. С шефе шефе смени бийта, но римите си останаха същите. Проблема на Гери-Никол според мен е че от нея се очаква да бъде новаторка, да вкарва нови течения, както направи с появата си, а тя си е хванала една линия, която й донесе успех и не я пуска и съответно интереса намалява постепенно. 

Да, именно. А световните поп и ар енд би имат толкова разнородни разклонения, коренно различни едно от друго. И клиповете им са много по-разнообразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Гери-Никол проблемите й тръгнаха от "Като две капки вода". Абсолютно ненужно участие, масово се изложи още от първата имитация, никакви позитиви не извади. Целият й образ се спука като балон. След него почнаха и провалите един след друг.

Не знам какво точно й се случи, но вече е тъжно, че дори само с името си в дадена песен не предизвиква някакъв особен интерес.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Възможно е Гери и Килата да са първата жертва на новите правила на YouTube. Ако каналът й се води неподходящ за деца спадът в гледанията е нормален. 

 

Всъщност не е така - ако каналът е неподходящ за деца, няма никакъв проблем. Проблемът е, ако го тагне като такъв, а не качва детски песнички в него.

Просто песента е тъпа, няма конспирация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...