Jump to content



Препоръчани коментари

Каква лидерка е тая малката? Тая песен аз лично не я изтраях до средата, ужасно лигаво пеене. Чудно ми е как толкова хора я харесват. Хит е наистина, не може да се отрече, но чак пък лидерка... Иначе те винаги си бичат на плейбек повечето по тези им турнета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква лидерка е тая малката? Тая песен аз лично не я изтраях до средата, ужасно лигаво пеене. Чудно ми е как толкова хора я харесват. Хит е наистина, не може да се отрече, но чак пък лидерка... Иначе те винаги си бичат на плейбек повечето по тези им турнета.

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Тези песни, наречени "поп" и "рап" така се изпълняват според Криско,Мриско,Триско и др... Да се лигавиш като пееш и да не изговаряш думите ясно, това е модерно... А дали въобще са чували какво представляват попа и рапа ?

Всички малки загорели пикли и момчета, които се имат за големите батки харесват тези песни, защото са много лесни за изпяване. Пък и щеш не щеш по заведения и където да отидеш ти пускат тази помия...

Аз от цялата песен освен "ела и си вземи" друго не разбирам.Какво за Бога е "За тее имам, котия пълна с тане" ... "Какво ще ти се пане - изненане".. и т.н. :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус и предпочитания. Аз слушам колкото поп-фолк, толкова и поп, рап, световен комерс, кънтри, рок и прочие. За вас песните на Яница са мегахитове, защото светът ви се ограничава до чалгата. За една идея по-неограничените хора песните на Михаела Филева, Графа, Прея, Дивна, Вензи, Били Хлапето, Криско, 100 кила, Мария Кискинова, Ангел, Павел, Лора Караджова, Сантра, Кристо, Жана, Мария Илиева, Мариана Попова, Айс Крийм... са хитове също.

Аз лично не твърдя, че някой от двата жанра е над другия - просто отбелязвам, че и попът и рапът се развиват не зле.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става въпрос дали си ограничен, или не.. Има хора с мания да величаят тази музика, това явно е като вид баланс, както чалгата понякога се плюе незаслужено, тия пък ги хвалят незаслужено. Аз също ги слушам, "No mercy" примерно ми е много любима, но няма да тръгна да величая как мачкала чалгата, при положение че помня "Оставам тук" и "Повече от всичко" и популярността им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук се вижда, че е абсолютно невъзможно да прокопса попът - само че чалгарите не осъзнават, че тези Герита, Крисковци и всичките, дето излизат са новите идоли на подсрастващите. А чалгарките също са, но на съвсем друг тип подрастващи - друга прослойка. Не казвам, че едните струват повече от другите, но това се води "българската музика" все още - подкрепят я медии, хора и т.н.

 

ФАКТЪТ е, че чалгата тази година няма турне, което автоматично донася плюсче на попа, хип-хопа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук се вижда, че е абсолютно невъзможно да прокопса попът - само че чалгарите не осъзнават, че тези Герита, Крисковци и всичките, дето излизат са новите идоли на подсрастващите. А чалгарките също са, но на съвсем друг тип подрастващи - друга прослойка. Не казвам, че едните струват повече от другите, но това се води "българската музика" все още - подкрепят я медии, хора и т.н.

 

ФАКТЪТ е, че чалгата тази година няма турне, което автоматично донася плюсче на попа, хип-хопа.

 

Двата стила съществуват заедно. Подрастващите ги слушат едновременно. Появата на един нов поп изпълнител не заема мястото на някой от другия жанр. И независимо колко се набутва от медиите, чалгата все още е най-жадувана по купоните.

 

А това за прослойките са простотии!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двата стила съществуват заедно. Подрастващите ги слушат едновременно. Появата на един нов поп изпълнител не заема мястото на някой от другия жанр. И независимо колко се набутва от медиите, чалгата все още е най-жадувана по купоните.

 

А това за прослойките са простотии!!!

 

Тя публиката се вижда каква е предимно по концертите. Чалгата продължава да е в ъгъла, за това я гонят от градовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя публиката се вижда каква е предимно по концертите. Чалгата продължава да е в ъгъла, за това я гонят от градовете.

 

Аз и приятелите ми сме от двете училища в областта с най-високи резултати. На изпращането и бала видях, че чалгата е номер едно за моя випуск. Не се смятам за част от прослойката, за която намекваш, нито хората около мен!

 

И не ме интересува мнението на шепа хора, решили да налагат вкуса си на стотици хиляди. Майната им. Чалгата поне постига успехите си само чрез интереса на хората, никой не я набутва насила по толкова телевизии и радиостанции, хората сами си я търсят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става въпрос дали си ограничен, или не.. Има хора с мания да величаят тази музика, това явно е като вид баланс, както чалгата понякога се плюе незаслужено, тия пък ги хвалят незаслужено. Аз също ги слушам, "No mercy" примерно ми е много любима, но няма да тръгна да величая как мачкала чалгата, при положение че помня "Оставам тук" и "Повече от всичко" и популярността им.

Точно за това става въпрос. Тва цял ден да величаеш Фики, Теда Ломска, Роксана, Яница и подобна паплач, а да отричаш успехите на другите какво е? Айде моля ти се.

Като не са запознати с песните и изпълнителите, като наблюденията им се ограничават до Планета и Сигнал, по-добре да не коментиртат.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за това става въпрос. Тва цял ден да величаеш Фики, Теда Ломска, Роксана, Яница и подобна паплач, а да отричаш успехите на другите какво е? Айде моля ти се.

Като не са запознати с песните и изпълнителите, като наблюденията им се ограничават до Планета и Сигнал, по-добре да не коментиртат.

 

За това говорих - те казват, че на Ломската песните били хитове, само че те губят границата, нейните хитове не са масови! Те са масови за една определена маса, за която споменах и която маса се вижда по нейните клипове от частни участия.

Потребителите тук изобщо не гледат мащабно на музиката в България - те са точно по цял ден пред Планета, Сигнал и канала в ютуб, а се считат за компетентни. Тук спорът става напълно излишен. И никой не се опитва да изкара попа по-високо от фолка, но е имало такива години и ще има. Точно заради тая подкрепа от медиите той има друг статус пред фолка, колкото и жалко да е за втория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gery-Nikol Georgieva

Току-що ·

до няколко дни и 4 милиона smile emoticon smile emoticon smile emoticon

 

:1000 (29): Това ми изглежда все едно си ги е купила и до няколко дни ще скочат на 4. :1000 (29): Естествено, не се заяждам, песента ми харесва супер много, слушам я, голям хит е, но ми стана смешно, като видях това известие. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се и учудвам, че тази простотия е такъв огромен хит - такова му е нивото на българина. Даже американците се изчистиха от простотиите тази година, но тук държим на правим всяка Дрискова гнусотия хит. Потрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миро изненадва с песен от Оцко

 

Миро сюрпризира, че най-новата му песен, която ще бъде промотирана до месец, е дело на Оцко. Сингълът ще бъде представен с оклип.

 

"Йорданчо Василковски, по-известен като Оцко, е македонски композитор от български произход. Оцко беше композиторът на Тоше Проески и музикалния продуцент. Ние с Оци от доста време работим по една песен. Сега, преди да тръгна на турне това лято, ще види реализация с видеоклипа си. Много е готина. Текстът сме написали Каризма. Това е, което мога да кажа - очаквайте една приятна песен" - сподели певецът в "Преди обед".

Той обяви предстоящото си турне, което ще стартира в края на август и ще премие през 4 града - 30 август в Бургас, на следващия ден е концертът във Варна, 2 септември в Русе и на 13 септември в Античния театър в Пловдив.

Миро ще издаде новия си албум след летния сезон. "Отложихме албума заради летния период. Той е готов и ще видим дали пък няма да тръгне "Месия" с двете части - 1 и 2" - каза изпълнителят.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=42069

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миро изненадва с песен от Оцко

 

Миро сюрпризира, че най-новата му песен, която ще бъде промотирана до месец, е дело на Оцко. Сингълът ще бъде представен с оклип.

 

"Йорданчо Василковски, по-известен като Оцко, е македонски композитор от български произход. Оцко беше композиторът на Тоше Проески и музикалния продуцент. Ние с Оци от доста време работим по една песен. Сега, преди да тръгна на турне това лято, ще види реализация с видеоклипа си. Много е готина. Текстът сме написали Каризма. Това е, което мога да кажа - очаквайте една приятна песен" - сподели певецът в "Преди обед".

Той обяви предстоящото си турне, което ще стартира в края на август и ще премие през 4 града - 30 август в Бургас, на следващия ден е концертът във Варна, 2 септември в Русе и на 13 септември в Античния театър в Пловдив.

Миро ще издаде новия си албум след летния сезон. "Отложихме албума заради летния период. Той е готов и ще видим дали пък няма да тръгне "Месия" с двете части - 1 и 2" - каза изпълнителят.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=42069

Чета Мария и се чудя за каква Каризма става дума... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета Мария и се чудя за каква Каризма става дума... :roll1:

 

:roll1:

Айде, Оцко нападна и попа, след това какво да очакваме от него - напани и в областа на фолклора? :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 7 months later...

От попа харесвам много малко песни: No Mercy, Bye Bye, Paradise, Оставам тук, Спуснати завеси, Ела и си вземи, Момиче като мен, Инкогнито, Филм за двама, Не ти ли стига, Нашият живот, Усещам още.

Редактирано от mimchyyy9
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
<object width="425" height="350"><param name="movie" value="
name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>

1 година от този скандален мегахит.

Къде се изгуби Лорчето?

Тая песен става само за фапване, по-скоро клипа де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • meleto featured this Тема
Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...