Jump to content



Препоръчани коментари

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
Митко Петров с дебютен концерт

mitko03.jpg

Той е на 21 и описва живота си с една дума... Музика! Зад гърба си до момента има три сингъла с негова авторска музика и текстове, работи с професионалисти от музикалния бизнес, има редица изяви на сцена - конкурси, концерти и участия с главни роли в мюзикъли.
Сбъдва мечта след мечта... и така следващата му сериозна стъпка го води в Studio 5, където ще представи първи самостоятелен live, дни преди да завърши висшето си музикално образование в класа по поп и джаз пеене на Нели Маринкова.

На 9-ти юни от 22:00ч. Митко Петров ще представи официално авторските си песни: „За истинската любов”, „Дай 5” и актуалния хит „Без заглавие”, който оглавява музикалните класации.
Настроението е гарантирано и с хитовете на световни звезди като Justin Timberlake, Robbie Williams, One Republic и други вдъхновяващи артисти. Предстоят интересни колаборации на изпълнителя с Невена Пейкова, Траян Костов, Симеон Желязков (Funky Miracle) и Alex&Dessy.

Очаква ви приятна вечер с хубава музика и млади талантливи хора!


Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Това е МЕГА хит - тази малката помете всичко.

Абсолютно. Всяка втора песен във фейсбук е тази, а по радиата и повечето телевизии я въртят првз 15 мин. Щом и по чалготеките е топ хит и пускат в пиковите часове, смятай. Последно Видимо доволни беше така, а преди това само Когато ти трябвам и Аз съм 6.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но една птичка пролет не прави....От попа и рапа...тая година има 2-3 макс въртяни песни...

 

Чакам някакво доказателство, че Галин е гей, а Преска наркоманка.. :mf_surrender:

Ква птичка, каква пролет - хората турне имат вече, участия си правят, дуети почнаха. Излез малко от Рамания ти препоръчвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ква птичка, каква пролет - хората турне имат вече, участия си правят, дуети почнаха. Излез малко от Рамания ти препоръчвам.

 

..Каза фена ан Лепа Брена.. :Д

А ти къде си?? В МТВ форума ли? :mf_surrender: Те правеха и турнета, като попа беше забит под земята..

Какви турнета? С песните на чужди звезди..нали ги видях миналата година..песните от Х фактор ми пееха.. :mf_surrender: Докато имат в2-3 имена на кръст хитови, никога няма да бият чалгата

Link to comment
Сподели в други сайтове

..Каза фена ан Лепа Брена.. :Д

А ти къде си?? В МТВ форума ли? :mf_surrender: Те правеха и турнета, като попа беше забит под земята..

Какви турнета? С песните на чужди звезди..нали ги видях миналата година..песните от Х фактор ми пееха.. :mf_surrender: Докато имат в2-3 имена на кръст хитови, никога няма да бият чалгата

 

Аз съм фен на много хора. Какво общо има това?

Говорим за СЕГА - 2015 година, когато вие твърдите, че чалгата е все още номер 1 - а по чалготеките звучат песни на Х факторки и Криско, Килата и т.н. Това в чалга клубове. Турне си правят хората, 3-4 телевизии си имат - нека да са зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм фен на много хора. Какво общо има това?

Говорим за СЕГА - 2015 година, когато вие твърдите, че чалгата е все още номер 1 - а по чалготеките звучат песни на Х факторки и Криско, Килата и т.н. Това в чалга клубове. Турне си правят хората, 3-4 телевизии си имат - нека да са зле.

 

Еми чалгата пак е номер 1...как да кажа на черното-бяло?? :mf_surrender: Поп и рапа имат подкрепата на цялата държава, телевизии и радиа и въпреки това пак не могат да станат номер 1? За какво говорим, тогава? Да не говорим за ниското качество в рапа и жалките текстове..

За тая година..Гери-Никол, Лора и Кристо, Единствена-това са единствените три добри песни, за мен.

Турне правят, като имат спонсори и подкрепа на всички-нормално...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кой е казла, че попа е номер едно като цяло? Просто се ротира отлично на музикалния пазар - възползват си се хората от медийната и държавната подкрепа, правят добри песни, имат турнета всяка година, хитове, фенове.... Какво повече им трябва? Освен това чалта фен да се оплаква от кофти текстове е абсурдно. И в поп-фолка и в другия жанр има смислени и не толкова смислени песни. Миро, Любо, Михаела Филева, Прея, Дивна, Вензи, Графа и още много други правят качествени парчета... Нека не плюем само защото сме чалгари.

 

 

Пс: и като започнете с 'фен на еди кой си"... И толкова ли нямате други аргументи?

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ква птичка, каква пролет - хората турне имат вече, участия си правят, дуети почнаха. Излез малко от Рамания ти препоръчвам.

Да - когато попаджиите имат турне на нивото на пайнерското от миналата година, са най-добрите и много над чалгата, а Пайнер са дъното? Ебахти логиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Значи още по-зле - две песни от попа да скриват цялата продукция на фолка...

Хората търсят вече различното, а чалгарките 4 години ни предлагат едно и също, с много малки изключения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи още по-зле - две песни от попа да скриват цялата продукция на фолка...

Хората търсят вече различното, а чалгарките 4 години ни предлагат едно и също, с много малки изключения.

Единствената песен, която да е над чалга хитовете в момента, е "Ела и си вземи". Това не мога да го нарека "скриване на цялага продукция". Като бройка хитове и обща хитовост чалгата е много над попа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената песен, която да е над чалга хитовете в момента, е "Ела и си вземи". Това не мога да го нарека "скриване на цялага продукция". Като бройка хитове и обща хитовост чалгата е много над попа.

 

За съжаление не може да се направи аналог. Хитовете на попа се виждат по площадите, а тези на чалгата в две класации. Няма база за сравнение.

Единственият "хитометър" е публиката и реакцията й при слушането на песента - не гледанията на видеото, не двете класации - на Планета и на Сигнал.

Така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попът от 2012 насам всяка година има все по-малко хитове. Не че чалгата е в някакъв невероятен прогрес, но там нещата са по-стабилни, защото си е музиката за купон, попът им го набутват на хората, а чалгата е с вкус на забранено, което си има своя чар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая година лятото определено не е на чалгата.

Миналото лято Пайнер като направиха такова турне, че и по-добро, ги оплюхте, ама сега обожествяваме това на попаджийте. Егати обективността.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма моля ви се, какъв поп?? Тая година дори на Криско няма хит, освен това на Гери Никол и може би на Лора, няма никакви хитове...Дори традиционните Графа и Мария Илиева нямат нищо хитово..Чалгата определено е по-добре от всякъде...А 2014 беше една от най=силните години за Пайнер..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попа бил над чалгата.. Това колко години го слушаме вече, аз не съм чул някой да се забавлява на поп музика. Да не говорим, че единствения поп хит за който се сещам тази година е "Ела и си вземи", ако има други поправете ме, може би и "Шапка ти свалям". Както и да е, все още не са пуснали хит като "пантера" тази година ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво?Новата лидерка на България, Гери-Никол, на плейбек, а сигурно и цялото им турне така минава на тези от попа, но никой нищо не казва и са много големи всички. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...