Jump to content



Я си кажете спортувате ли?


Препоръчани коментари

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Предпочитам домашните тренировки пред фитнеса. Клекове, преси, бягане, лицеви.. Старая се да се храня до колкото мога здравословно, въпреки, че аз каквото и да ям не ми се трупа, но все пак. Не спирам с упражненията и ги правя около 2-3 пъти в седмицата. Зимата карам ски. И с това се изчерпва спортния ми живот :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Да, ходя на фитнес, плувам, сега мисля и тенис да започна отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 6 months later...
  • 3 years later...

От 8 месеца тренирам кикбокс. Зимата обичам да карам ски, а тази година се научих и на сноуборд.  Иначе съм минала през доста спортове, докато открия кои са ми най-приятни. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Честно казано не, защото съм прекалено слаб, макар, че това не пречи, а и се харесвам много повече така отколкото излишни програми във фитнес за някакви мускули или изкуствени неща. Иначе обичам и много ходя пеша! Задължително дълги разходки в парка, винаги избирам да ходя пеша някъде вместо да използвам превозно средство ако разстоянието го позволява,  сега особено лятото ми е нещо като хоби когато имам това време. Много рядко като хоби спортни танци и това е за сега..... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От известно време всяка вечер навъртам по 15 км., като редувам тичане и ходене, и отделно правя и упражнения вкъщи, че съм заприличал на някоя топка.Евентуално другия месец ще се запиша на фитнес, стига времето да ми го позволява.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...