Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

Ами.... най-новото е,че подготвя песента си за гръцката Евровизия!

Посочени са 4 имена от организаторите, сред които и нейното и да видим дали ще я изберат. link

 

Друго... поздрав с една песничка нейна освен:

 

...хм не се сещам, но Емилия какво чака и не я взима - ще я изпее разкошничко!

 

Добре звучи Евровизията, но останалите не ме впечатляват.

 

Емилия ще я изпее наистина прекрасно, но адски ми прилича на наша песен особено инструментала преди куплетите ..

 

п.п.Жорее ..кажи нещо за Panos Kalidis и Nikos Oikonomopoulos, че са ми фаворити..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Цитат(ChrisCattaneo @ 26. January. 2013 г. - 18:30) <{POST_SNAPBACK}>
Добре звучи Евровизията ..кои са останалите ?!

Емилия ще я изпее наистина прекрасно, но адски ми прилича на наша песен особено инструментала преди куплетите ..

п.п.Жорее ..кажи нещо за Panos Kalidis и Nikos Oikonomopoulos, че са ми фаворити..


Мен ми напомня на "Без теб" на Софка, въпреки че тя е доста по-стара...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми напомня на "Без теб" на Софка, въпреки че тя е доста по-стара...

 

Точно, точно ..аранжимента е мнооого сходен.Значи не си въобразявам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Hmm, Калидис скоро пусна клипа на Трели идеа,ссигурно го гледа. Май стана баща скоро :D Или ще става, нещо такова ми се върти ...

Нищо друго, чудя се кога ще му направят диск, но Фивос се напълни с толкова много изпълнители,че явно само за отделни сингли стига времето - нито Петрелис, нито Нино, ... Май само Кокино и Деспина изкараха цели дискове

А Икономопулос пусна декември нов диск, доста яки неща има, казва се Ennoitei има линк тук из раздела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Treli idea не ми допада засега, но другите му парчета са супер стабилни(особено Gia sou).

Албума на Икомонопулос наистина е много добър, почти толкова колкото на Киамос.

Много ми допадат като гласове, ще ги следя занапред..

 

Интересното е, че има повече мъже отколкото жени или просто аз съм останал с такова впечатлние.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Treli idea не ми допада засега, но другите му парчета са супер стабилни(особено Gia sou).

Албума на Икомонопулос наистина е много добър, почти толкова колкото на Киамос.

Много ми допадат като гласове, ще ги следя занапред..

 

Интересното е, че има повече мъже отколкото жени или просто аз съм останал с такова впечатлние.

На Калидис наистина Gia sou стана и доста позната у нас, но като че ли в Гърция за най-силна се наложи Paragnoristikame. Всички са му якички...

А Икономопулос ми е голям любимец, както и Киамос - общо взето силни албуми. Силно присъствие като композитор имаше Йоргос Сабанис, наприса няколко много силни песни за свои колеги, като например: Leipei pali o theos, Sou hrostao akoma ena klama, Ta'ho me mena, и т.н. Като издаде и за себе си много силен албум - любими ми станаха Mono an me thes, Mi milas, Ora miden. Страхотни мелодични композиции.

 

А мъже-жени май са 50/50 да ти кажа ... Така като си ги представя в съзнанието .. .Няма превес, май не са повече мъжете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз черпим всички с едно ненормално парче на Стела Кали

 

промих си и малкото мозък с нея ..... :phpgrin2: :ar: :az:

ООо да, много силно парче + видео от дебютантката Стела, но мен първото й парче повече ме кефи, жалко че остана без клип - много ми е агресорско :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата й песен не е ли тази? :1000 (24):

Мен жестоко ме кефи!

hmmm можии :naked: :1000 (29):

Като цяло има много интересен глас и бленда тази Стелито. Дано пробие, засега май слабичко върви, но гледам,че лично Фивос се занимава с нея, а не я оставя на другите композитори във фирмата му. Новият клип е доста секси и това събра бая коментари в тубата - и положителни, и отрицателни. Дано успее, мен SOu rihno akiro най ми допадна засега,

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли мастерче за това?

намерих едно с 128 и едно 320 имах аз на компа си, но е с рекламни спотове на радио Dromos FM:

 

320 kbps / with spots

 

128 kbps / clean

 

 

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

намерих едно с 128 и едно 320 имах аз на компа си, но е с рекламни спотове на радио Dromos FM:

 

320 kbps / with spots

 

128 kbps / clean

 

 

:1000 (19):

10х! :Vishenka_05:

 

Паола май е махнала русото :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

 

олеее ..ужасна е!!!!!! :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и преди беше така тъмна,ужас,после как да не изглежда дърта.. :mf_surrender: :mf_surrender:

Тя и без тва с тoва слабо тяло малко плаши ахахха,а сега и с тая метла на главата :mf_surrender:

Вчера най-накрая изслушах албума й,е много добри песни има,особено ей тая:

 

 

 

Изглежда Aгелики Илияди се е прецелила в Евровизияяяя :cheers: :1000 (33):

602780_10151050712047706_570921160_n.jpg

 

uuu бая фотошопец ;дд

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда,а за тая Heirotera на Еленито, по музика и текст на гръцката Бага навсякъде из форумите пише,че била за Паола, ама тя не я харесала и той я дал на тази новата.

А аз не вярвам, щото слушах едно интервю на Паделидис по едно радио (то го има качено може би ще го преведа горе-долу за Фейсбука) и там казва, че още преди 6,7 месеца й я е дал, пяли са по някакви кръчми с тая, и тя е чакала да си уреди издадет (Spicy). Не мислел скоро да пише песен за друг певец, освен за него си :Д

Иначе песента става с всеки изминал ден по-голям хит, така че може и Паола да я изпълнява на живо, няма да се изненадам.

 

Освен това сезонът на Paola-Karras-Pantelidis в Theatro music hall,Атина, вече е към своя край и за пролетта ще са пак тримцата в Солун обаче - дано за промотирането на следващата им спирка вече Паделидис да прави дует с Паолита :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда,а за тая Heirotera на Еленито, по музика и текст на гръцката Бага навсякъде из форумите пише,че била за Паола, ама тя не я харесала и той я дал на тази новата.

А аз не вярвам, щото слушах едно интервю на Паделидис по едно радио (то го има качено може би ще го преведа горе-долу за Фейсбука) и там казва, че още преди 6,7 месеца й я е дал, пяли са по някакви кръчми с тая, и тя е чакала да си уреди издадет (Spicy). Не мислел скоро да пише песен за друг певец, освен за него си :Д

Иначе песента става с всеки изминал ден по-голям хит, така че може и Паола да я изпълнява на живо, няма да се изненадам.

 

Освен това сезонът на Paola-Karras-Pantelidis в Theatro music hall,Атина, вече е към своя край и за пролетта ще са пак тримцата в Солун обаче - дано за промотирането на следващата им спирка вече Паделидис да прави дует с Паолита :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Ох,тая Паола що не я е взела...мнг е зле 1000%20(29).gif

Иначе и аз искам дует Багата и Паолка,Багата да се заеме с музиката,а Паола с клипа. :Vishenka_05:

 

А тая Елени Хатзиду или квато е там :D май тва е първата й песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тая Елени Хатзиду или квато е там :D май тва е първата й песен?

Да, мисля, че е първата. Официална 100% е тая първа, но сега ще видя в Тубата.

Иначе ме кефи много в гърция по плакатите как слагат или заглавието на песента-хит, или фраза от текста - дори с по-големи букви от самата певица.

Става дума за Еленито - обикаля гледам по разни клубчета и само това й е хита, сигурно пее чужди, и навсякъде с големи букви цели излеяния от текста й :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не намерих свестен сд рип на "Gia sou" на Калидис. Навсякъде е или със спот на Спайси или аудио от клипа.

Официалният сингъл от itunes: http://dox.bg/files/dw?a=d4ab6aaed5

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе слушах сега няколко интервюта на Eleni Hatzidou, и точно това обяняваше,че песента е писана специално за нея, не е негова, която й подарява, но след това попаднах на това - според една от най-големите гръцки фенки в vbox7 - песента си е Паделидис и той после й я дава.

 

По-скоро вярвам,че това е демо, с което я е представил и на нея. Не бях срещал неговото изпълнение и ми беше любопитно. Малко му е висока, но поне текста е направен в мъжки род. :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Иначе тя споменава,че и в България е правила участия, но не намирам нищо като инфо от Google.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...