Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

И тук да пусна двете странички :)

Сакис Арсениу/Sakis Arseniou

Михалис Хаджиянис/Mixalis Xatzigiannis

 

Днес съм на тази песничка,която ми носи многоооо лятно настроение. :Vishenka_05: Поздрав за всички. :)

еХЕЕ, ХАРесах на Сакис, а на Михалис отдавна. Кой прави на Сакис страницата - май вече не е в Хевън, но ще видим новият диск от къде ше излезне

Поздрав с една от дебютните песнички на едно приятелче, мисля,че ще му се получи, дори се изненадах че е попаднала в една сборка от раздела ЛИНКС:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Оле,сега си свалих албума на Антик от 1999..помня,че си го купих с тези на Камелия и Глория..голяма радост беше ;дд

Кво стана с момчето от групата? Май с Елена бяха гаджета.

:)

След разпадането на дуета, Никос уж продължи да прави музика, но се отказа много бързо.

Ето и една негова песен:

 

 

За жалост доколкото знам от около 1-2 години е в затвора и излежава присъда за финансови измами или нещо подобно.

Аз лично съм от хората, които обожават Елена и след ерата Антик.... музиката и като цяло много ми допада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

еХЕЕ, ХАРесах на Сакис, а на Михалис отдавна. Кой прави на Сакис страницата - май вече не е в Хевън, но ще видим новият диск от къде ше излезне

Поздрав с една от дебютните песнички на едно приятелче, мисля,че ще му се получи, дори се изненадах че е попаднала в една сборка от раздела ЛИНКС:

Мерси. :)

Ами аз и едно момче от форума,но тва аз съм го писала.

В нета има супер малко инфо за него,а и някъде видях,че пише,че е в Хевън и така.Иначе както лежерно го раздава,не знам дали скоро ще има нов диск.А ако има дано да са повече песни от 4! 1000%20(29).gif

 

След разпадането на дуета, Никос уж продължи да прави музика, но се отказа много бързо.

Ето и една негова песен:

 

 

За жалост доколкото знам от около 1-2 години е в затвора и излежава присъда за финансови измами.

Аз лично съм от хората, които обожават Елена и след ерата Антик.... музиката и като цяло много ми допада.

wow...в затвора :(

Аз мислих,че още се занимава с музика.Жалко.

Иначе аз много ги харесвах като дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми се иска да не бяха се разделяли!

Антик си бяха Антик! :cheers:

 

И на мен..страшни бяха,от 2-3 дни въртя албума от '99..даже си го изнамерих из старите касетки 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен..страшни бяха,от 2-3 дни въртя албума от '99..даже си го изнамерих из старите касетки 1000%20(29).gif

 

Хахах много спомени нахлуват, като си пускам техни песни....иначе аз съм мОдерн 1000%20(29).gif на дискове съм хахах

Ето един бърз поздрав по случая :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах много спомени нахлуват, като си пускам техни песни....иначе аз съм мОдерн 1000%20(29).gif на дискове съм хахах

Ето един бърз поздрав по случая :whistling:

 

Мерси,мерси..любимата ми. :Vishenka_05:

Иначе помня,че бях в 1-ви клас и си купих касетката им,тогава дори не знаех кой са,но не сгреших ахахах 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехооо твоите клипчета ли понякога превеждам във Вбокс ;) :Vishenka_05:

 

хаха не знам във вбокса съм си Wonder_Tedy

http://vbox7.com/user:wonder_tedy

ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мартакисчо съм аз, да аз съм ти писал субс :Р :girl_witch: :Vishenka_05: :1000 (33):

 

хахаха да верно!

Сега последно ми писа субс на новият клип на Елени Фурейра :Vishenka_05: за, което много благодаря пак! :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахаха да верно!

Сега последно ми писа субс на новият клип на Елени Фурейра :Vishenka_05: за, което много благодаря пак! :notworthy:

Бе не е 100% верен,ама на 99% сме уцелили превода - чаках,чаках английски превод, за по-лесно, но уви - мъчение голямо.

Обичам Елениту :Vishenka_05: :Vishenka_05:

7a446f8c53a911e29f3f22000a1f978e_7.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така. Чаках английски превод ама няма.

Еленито ми е любима след Папаризу :cheers: "Reggaeton" e една от най-любимите ми песни ever :walkman:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така. Чаках английски превод ама няма.

Еленито ми е любима след Папаризу :cheers: "Reggaeton" e една от най-любимите ми песни ever :walkman:

...макар че така тъмна не е толкова яка, колкото в началото на самостоятелната й кариера.. От тогава е и този мой личен хит,много странно парче:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето още 1 хит към английските песни, продукт на гръцки певци и изпълнители:

 

 

 

 

Аз предпочитах началните му песни на гръцки, но след Last summer не му се е случвало май :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за този кавър?1000%20(34).gif

Смешна история, въобще не я пее добре ... Предполагам скоро ще чуем и други хитове на Панос Калидис, написани от Фивос - Paragnoristikame, Treli idea,нищо чудно и баладата Mi mou to halas. .. :gun_bandana:

Песните са му хубави и наште чалгари със сигурност няма да ги подминат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потресен съм от песента на Кокаин! Напоследък въобще няма успешни кавъри у нас.

 

Според вас, кой е най-големият гръцки хит тази година? Направо дайте да направим мининагради на раздела.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потресен съм от песента на Кокаин! Напоследък въобще няма успешни кавъри у нас.

 

Според вас, кой е най-големият гръцки хит тази година? Направо дайте да направим мининагради на раздела.1000%20(29).gif

haha, няма да има голям интерес, малко сме редовните в този раздел.

От моя гледна точка върху гръцката модерна музика, най-голям хит са двете песни на Деспина - Girismata + To asteri mou, както и Apopse den pame spiti на Нино.

Като най-често въртени по радиата и ТВ са те, според мен. А там хитовете стават точно в радиостанциите. :Vishenka_05: На мен Тo asteri mou ми е любима като че ли.

 

А у нас най-хубав кавър не само за в последно време, но и като цяло е Спри ме на Галена - аранжимента преправи песента по страхотен начин. Много добра работа.

На Коцето е голям резил. Не харесвам и кавъра на Стораро по An eisai ena asteri - мисля,че гласът му и пеенето са крайно неподходящи за такава нежна мелодия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потресен съм от песента на Кокаин! Напоследък въобще няма успешни кавъри у нас.

Да,просто е развалил песента! :gun_bandana:

Иначе най-добрия кавър е на Галена-Спри ме,ужасно добър аранжимент е бацнал Калински. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,просто е развалил песента! :gun_bandana:

Иначе най-добрия кавър е на Галена-Спри ме,ужасно добър аранжимент е бацнал Калински. :Vishenka_05:

Галена явно се старае, и Знам диагнозата беше доста пипната към добро! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жоре, поздравления за темата ..чак сега я видях и смятам да я следя.

Кажи сега нещо ново около Aggeliki Iliadi има ли?!

 

А тея песен ми прилича страшно много на някоя наша в чалгата ..

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи сега нещо ново около Aggeliki Iliadi има ли?!

Ами.... най-новото е,че подготвя песента си за гръцката Евровизия!

Посочени са 4 имена от организаторите, сред които и нейното и да видим дали ще я изберат. link

 

Друго... поздрав с една песничка нейна освен:

 

 

 

А тея песен ми прилича страшно много на някоя наша в чалгата ..

 

[/b][/color]

...хм не се сещам, но Емилия какво чака и не я взима - ще я изпее разкошничко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...