Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мерси.

Къде мога да намеря дискографията й?

Да ти кажа честно последният й албум го свалих сега заради теб от тук: клик

Аз слушам предимно онлайн.

А тя имаше някаква пауза май преди този диск,защото аз отскоро я следя, преди имаше само 1 клип по-популярен през 2009. Никога не е била толкова известна колкото сега. Знаят я, пеела е по заведенията, характерна е с гласа си, но какво е сега хитова не е била.

Ето всички албуми, плюс най-долу издадените песни извън дискове и няколко лайва:

Паолита :) Мисля че сайта ще е полезен на много хора. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно последният й албум го свалих сега заради теб от тук: клик

Аз слушам предимно онлайн.

А тя имаше някаква пауза май преди този диск,защото аз отскоро я следя, преди имаше само 1 клип по-популярен през 2009. Никога не е била толкова известна колкото сега. Знаят я, пеела е по заведенията, характерна е с гласа си, но какво е сега хитова не е била.

Ето всички албуми, плюс най-долу издадените песни извън дискове и няколко лайва:

Паолита :) Мисля че сайта ще е полезен на много хора. :Vishenka_05:

 

uuu супер,без теб не знам какво щях да правя 1000%20(29).gif

 

Да и аз отскоро я научих и я следя,ама викам,чакай да си ги дръпна парчетата.Няква дива ми е. :Vishenka_05: Кат Галка ;дд

 

пс: Само ние ли слушаме гръцко в Рамания..айде не се крийте,а пишете! 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

пс: Само ние ли слушаме гръцко в Рамания..айде не се крийте,а пишете! 1000%20(29).gif

hahah само ние пишем. Има и други но по една или друга причина не дискутират с нас.

Иначе и ъплоудъри имаме много, но явно нямат време за чат с нас, но все пак сме им благодарни,че редовно качат новите неща. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гръцкият кавър на Сен тропе бие всички рекорди и е един от хитовете на зимата. Дори и аз не очаквах такъв успех. Е, макар и късно Панос е решил да му снима клип. Скоро!

6631_525462544150980_1487202534_n.jpg

545235_525462534150981_147990211_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

пс: Само ние ли слушаме гръцко в Рамания..айде не се крийте,а пишете! 1000%20(29).gif

И аз слушааааам, обожвам гръцкото. Айде поздравявам ви с една моя много любима песен от тая година: :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз слушааааам, обожвам гръцкото. Айде поздравявам ви с една моя много любима песен от тая година: :girl_witch:

ООО Пеги изкара страхотен албум, толкова обичам тая песен +

 

 

 

Аз съм още прохождащ слушател, затова не пиша, че да не сгафя нещо! 1000%20(29).gif

Еее питай всичко, няма гафове. Тук си говорим от произношения на букви, до клипове, лейбъли и т.н. За мен е приятно да обяснявам ако мога и да помагам с нещо. Иначе ми е скучно сам да бродя из този раздел :)))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами надявам се занапред да имам причина да пиша тук, засега ще са ми много еднообразни постовете - само за Деспина и Кети. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Сигурна съм,че ще преоткриваш нови и нови изпълнители. :)

 

Оле,сега си свалих албума на Антик от 1999..помня,че си го купих с тези на Камелия и Глория..голяма радост беше ;дд

Кво стана с момчето от групата? Май с Елена бяха гаджета.

 

И аз слушааааам, обожвам гръцкото. Айде поздравявам ви с една моя много любима песен от тая година: girl_witch.gif

 

Мерси,мерси. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле,сега си свалих албума на Антик от 1999..помня,че си го купих с тези на Камелия и Глория..голяма радост беше ;дд

Кво стана с момчето от групата? Май с Елена бяха гаджета.

Мерси,мерси. :)

ммм не знам, тя заряза дуета но май не са били гаджета...Може и да са, не съм ги следял много на времето, а и сега не всичко нейно ми допада. Не знам защо песните й на гръцки леко ме дразнят, но тия на английски са сполучливи, особено последната + един по-преден ремикс"

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ммм не знам, тя заряза дуета но май не са били гаджета...Може и да са, не съм ги следял много на времето, а и сега не всичко нейно ми допада. Не знам защо песните й на гръцки леко ме дразнят, но тия на английски са сполучливи, особено последната + един по-преден ремикс"

 

 

 

 

И аз не следя кариерата й,няква безинтересна ми е...но все си мислех,че мъжът е продължил да прави музика,явно се е отказал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не следя кариерата й,няква безинтересна ми е...но все си мислех,че мъжът е продължил да прави музика,явно се е отказал.

Наистина е безлична някак , а се води такава голяма звезда.Около евровизия на времето яко избухвах на песента й, но в последно време ...Добре че музиканти като Плеймен се занимават с нея, че иначе не знам какво ще пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е безлична някак , а се води такава голяма звезда.Около евровизия на времето яко избухвах на песента й, но в последно време ...Добре че музиканти като Плеймен се занимават с нея, че иначе не знам какво ще пуска.

 

Виж,че и никва визия няма..преди поне мязаше на човек.Иначе да,около Евровизия повече се заговори около нея,но към днешна дата не е кой знае кво,даже напротив. 1000%20(29).gif

 

Да питам-Паола на колко е? Май гони 40?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж,че и никва визия няма..преди поне мязаше на човек.Иначе да,около Евровизия повече се заговори около нея,но към днешна дата не е кой знае кво,даже напротив. 1000%20(29).gif

 

Да питам-Паола на колко е? Май гони 40?

Охх Паола е старичка, да, има дъщеря на 12,13 и тя май Паола се казва или нещо подобно ...Но пък в някакво предаване водещата й вика,че гласчето й е като на по-възрастна от нея, ама си е бабушка де, все едно Малина гледам,ама по-слабичка.

EDIT:Виж кво излезе в някъв сайт за гръцки красавици: Paola Foka was born on June 25, 1985. / .... По-скоро *75 :mf_surrender:

 

Даа и във фейса й тая дата са добавили най-долу и то с удивителен знак: ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ 1985 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΣ!!

Явно доста се спори ..............................................

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охх Паола е старичка, да, има дъщеря на 12,13 и тя май Паола се казва или нещо подобно ...Но пък в някакво предаване водещата й вика,че гласчето й е като на по-възрастна от нея, ама си е бабушка де, все едно Малина гледам,ама по-слабичка.

EDIT:Виж кво излезе в някъв сайт за гръцки красавици: Paola Foka was born on June 25, 1985. / .... По-скоро *75 :mf_surrender:

 

Даа и във фейса й тая дата са добавили най-долу и то с удивителен знак: ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ 1985 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΣ!!

Явно доста се спори ..............................................

 

ахахах ако е '85 бая са я обезобразили за годините си с тия силикони и опъвания ;дд

Link to comment
Сподели в други сайтове

ахахах ако е '85 бая са я обезобразили за годините си с тия силикони и опъвания ;дд

Дааа,ужас,ама и тя една такава...Де да знам няма вид на *85 ... Старичка си изглежда,явно е от много пипания....И явно е родила рано и сигурно е метнала процедури .... :mf_surrender: :beware_mods:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дааа,ужас,ама и тя една такава...Де да знам няма вид на *85 ... Старичка си изглежда,явно е от много пипания....И явно е родила рано и сигурно е метнала процедури .... :mf_surrender: :beware_mods:

 

И Алисия след 2-3 години ще заприлича на нея. :dontgetit: И ще си казваме,'85 или '75 беше.. 1000%20(10).gif

А като я гледам Паола бая силикон има и то на доста места. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Алисия след 2-3 години ще заприлича на нея. :dontgetit: И ще си казваме,'85 или '75 беше.. 1000%20(10).gif

А като я гледам Паола бая силикон има и то на доста места. 1000%20(29).gif

Да, а е 45 кг. .... Eй това е качено преди 4 години, но май дори е от 2008 помня че беше хит,аз тогава работих там, но Паола не беше голяма звезда, пееше в малки кръчми в северна Гърция...Не изглежда хич добре...

 

 

 

Знаем ли, може би е водила труден живот и се е състарила. Гласът й също е на по-възрастна жена.

 

След Цуци да залагаме коя ще вземе тая балада:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, а е 45 кг. .... Eй това е качено преди 4 години, но май дори е от 2008 помня че беше хит,аз тогава работих там, но Паола не беше голяма звезда, пееше в малки кръчми в северна Гърция...Не изглежда хич добре...

 

 

 

Знаем ли, може би е водила труден живот и се е състарила. Гласът й също е на по-възрастна жена.

 

Абе на годинки си е + силикон и плюс тва,че гъркините не са най-хубавите и ето ти резултата Паола..иначе в тяло хваща окото. 1000%20(29).gif

А гласа й направо на мъжки бие,все едно слушам сръбкиня да пее гръцко. ;Dd

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук да пусна двете странички :)

Сакис Арсениу/Sakis Arseniou

Михалис Хаджиянис/Mixalis Xatzigiannis

 

Днес съм на тази песничка,която ми носи многоооо лятно настроение. :Vishenka_05: Поздрав за всички. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...