Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не разбирам от къде произлизат проблемите,...аз проверявам всички линкове преди да ги разспространя по сайтовете и при мен няма проблем(теглят си се и се разархивират),в другите сайтове-също...Съжалявам за трудностите,които се създават и наистина не мога да си обясня защо така се получава :( :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ви приготвям ново шоу за сетивата-Ели Кокину,Деспина Ванди и любимия ми Никос Оикономопулос на една сцена :)

Ооо супер Никос ми е любимец а на мен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ви приготвям ново шоу за сетивата-Ели Кокину,Деспина Ванди и любимия ми Никос Оикономопулос на една сцена :)

 

Две от любимките ми на сцена. Само Кети Гарби липсва. :Vishenka_05: 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми изброи песните, които Деспина пя на "20 години Фивос". Не ги знам по имена всички, някой усхят да ги открия, други - не. Мерси предварително. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми изброи песните, които Деспина пя на "20 години Фивос". Не ги знам по имена всички, някой усхят да ги открия, други - не. Мерси предварително. :Vishenka_05:

- Откри с ''Gia''

- После с червения клип тя: ''Iparhei Zoi" , ''Ola Odigoun Se Sena'', "H Gi kai Selini" , "Maska", "Ipofero"

- Закри концерта с: "Sta'dosa Ola", "Nihtolouloudo", "Sti Avli tou Paradisou", "Ela", "Girismata", "Simera"

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Откри с ''Gia''

- После с червения клип тя: ''Iparhei Zoi" , ''Ola Odigoun Se Sena'', "H Gi kai Selini" , "Maska", "Ipofero"

- Закри концерта с: "Sta'dosa Ola", "Nihtolouloudo", "Sti Avli tou Paradisou", "Ela", "Girismata", "Simera"

 

Златен си, мерси много! Поздрав с тази песен: :D

 

 

 

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елени Фурейра нали имаше една песен,която беше на Шакира или пък клипа беше подобен на някой шакирин..нещо такова 1000%20(29).gif

Да,оригинала на Почвай ме на Преслава - "Ase me" :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо повече за това момиче..май е вокалистка на Михалис.

 

 

 

 

пс: музиката е негова :Vishenka_05:

Ми нищо интересно, преди 1,2 години беше в X Factor или Greek Idol не помня точно.След формата взе да става по-известна, мисля че това не й е първият професионален запис, но май го водят за 1-ви сингъл. Да, музиката е на Михалис.

Не знам доколко ще й помогне да се издигне, защото и той като цяло води една много прибрана кариера, без много интервюта, участия и таверни - пуска албуми, прави клипове и турнета, но не е от тия, които са всеки ден по ТВ,радио и списания. Така че ... Все пак покрай него прави опит и стаж. Иначе тя е писала музиката на "Пази сърцето си" на Мария, т.е. на оригинала - "Panta Kalokeri" на VEGAS. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Имаме клип на готината песен.Обаче аранжимента малко е променен и нещо не ми харесва.

А пък видеото е ужаааасно. ;дд

 

 

 

Ми нищо интересно, преди 1,2 години беше в X Factor или Greek Idol не помня точно.След формата взе да става по-известна, мисля че това не й е първият професионален запис, но май го водят за 1-ви сингъл. Да, музиката е на Михалис.

Не знам доколко ще й помогне да се издигне, защото и той като цяло води една много прибрана кариера, без много интервюта, участия и таверни - пуска албуми, прави клипове и турнета, но не е от тия, които са всеки ден по ТВ,радио и списания. Така че ... Все пак покрай него прави опит и стаж. Иначе тя е писала музиката на "Пази сърцето си" на Мария, т.е. на оригинала - "Panta Kalokeri" на VEGAS. :Vishenka_05:

Тя е направила музиката на песента на Вегас,wow..много добра музика е бацнала. ;дд

Момичето има определено талант и някаква харизма..дано около Михалис се издигне и да я забележат.

Иначе е вярно това,че Михалис от както се занимава с музика има една много стегната бих казала кариера и да си призная това много ми харесва. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Имаме клип на готината песен.Обаче аранжимента малко е променен и нещо не ми харесва.

А пък видеото е ужаааасно. ;дд

ООО супер, песента е як хит, дано сега се наложи още повече по радиата, след като се е уредила в Spicy - това е хубаво - освен този хит по музика на Паделидис, може в бъдеще и Фивос да й напише нещо, макар че той не пише песни на всички в лейбъла му.

Видеото е много смотаничко, наистина ... И коментарите под клипа не са много хубави, но е нормално - винаги гърците са скептични към новите.

 

 

ЕДИТ: Много хубава актуална сборка с все силни песни: http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=80652

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва да не е ново? :blink:

Да, ново е май. А в линка за компилацията, който аз дадох има също 1 негова по-динамична, яка е, но не знам дали е нова ... Нещо не го следя много Мишо Хаджиянев :Vishenka_05: :mf_surrender:

 

Би ли ми направила няколко иконки от на Елени клипа,че виж моите какви гадни станаха :х

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ново е май. А в линка за компилацията, който аз дадох има също 1 негова по-динамична, яка е, но не знам дали е нова ... Нещо не го следя много Мишо Хаджиянев :Vishenka_05: :mf_surrender:

 

Би ли ми направила няколко иконки от на Елени клипа,че виж моите какви гадни станаха :х

 

В коя компилация,я дай линк.. 1000%20(29).gif

 

Да,ще направя,очаквай ги или довечера или утре. ;pp

Link to comment
Сподели в други сайтове

В коя компилация,я дай линк.. 1000%20(29).gif

 

Да,ще направя,очаквай ги или довечера или утре. ;pp

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=80652

17-та песен, май е ремикс на стара...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...