Jump to content



Лили Иванова и GrandLiOrchestra


Препоръчани коментари

Между другото никъде не намирам лайв на "Преображения", толкова да я обичам тая песен...както и "Последното листо", нея май само веднъж я е пяла на голям концерт...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 205
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Между другото никъде не намирам лайв на "Преображения", толкова да я обичам тая песен...както и "Последното листо", нея май само веднъж я е пяла на голям концерт...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въртят Лили по Планета. Не знаех, че им плаща за ротация, мислех, че разчита само на нета вече...Стоя на компа и съм си пуснал тв-то и изведнъж ..а Шепот, викам какво става тука 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въртят Лили по Планета. Не знаех, че им плаща за ротация, мислех, че разчита само на нета вече...Стоя на компа и съм си пуснал тв-то и изведнъж ..а Шепот, викам какво става тука 1000%20(29).gif

Не е плащала, просто е предоставила клипа за излъчване. Само чалгарите плащат за ротация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е плащала, просто е предоставила клипа за излъчване. Само чалгарите плащат за ротация.

Бре, те от Планета са толкова алчни, учудвам се, че са направили нещо без да искат пари в замяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маската със сигурност не, а Предупреждения няма как, на Тончо е.

Жалко, но нищо. Има предостатъчно с кво да се запълни концерта.

Ти ще ходиш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Списание BIOGRAPH с Лили е страхотно - вземете си го, няма да съжалявате.

Нямам търпение за концерта.

:)

 

Абе това тя ли е на корицата? Днес ми се стори, че е тя, ама нямах време да се загледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Организаторите съветват 15-хилядите фенове на певицата, които вече са си купили билети, да започнат да заемат местата си още от 18 ч, за да няма струпвания на хора.

 

Първите със сигурност най-лесно ще успеят да си купят и новия диск на Лили с 9 нови песни. Той носи краткото заглавие LI и е с промоционална цена 10 лв. Оформлението му е изключително ефектно, а акцентът е върху очите на певицата. Наскоро приключи фотоизложба с нейни портрети, чрез която тя доказа, че може да влезе в много роли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше уникалнааааааааааааааааааа, няма такава жена просто, адска е!

 

Албумът е с мн як дизайн, календарът също е мега добър.

 

За концерта...за първи път ходя на неин концерт и направо не ми се тръгваше. Нямам глас, ръцете ме болят.

 

"Ти сън ли си" щом я изпя явно са се договорили с Тончо нещо.

"Ти не си за мен" беше с адските припеви, извади глас.

 

На "Без правила", "Черната овца", "Рокля на цветя" и "Искай до край" стана чудо. От старите балади "Покруса" много ми хареса, "Невероятно" също и разбира се "Искам те".

 

Имам мн клипчета, ще ги кача утре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен, всичко беше 6.

 

 

 

накрая едвам смогнах да си купя албума,хората грабеха като невидели по 5-6 на човек и се наложи да чакам да зареждат пак :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина бее страхотна! Аз повечето песни ги чух за пръв път и ми харесаха супер много! Купих си албума, разбира се. Лили е много сладка като говори и подскача, напълни ми душата! Залата беше абсолютно пълна, подобаващо за звезда от нейната величина! Браво на Лили за смелостта и за това, което направи снощи! GRAND LI!


Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви е харесало -аз съм бил на няколко концерта и всичките си ги помня - незабравима е тази жена!!!

 

п.с. Яде ли меееееееееееееееед? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума е с перфектно оформление между другото,нещо по-различно от стандартното..

 

 

 

LI (2012)

 

1 Няма кой

2 Спри

3 Шепот

4 Икар

5 Ти не си за мен

6 Другото лято

7 Влюбен свят

8 Миг на безвремие

9 Как така

10 Искай до край

11 Рокля на цветя

12 Камино

13 Този свят е жена

14 Сам

15 Ако спра да обичам

16 Невероятно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...