Jump to content



Supernatural / Свръхестествено


Препоръчани коментари

А аз все още съм зациклил на 4-тият епизод от осми сезон. Скоро ще си наваксам, но наистина тръпката я няма...
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ааааааааа ще си прегриза кабела за нета. Тоя епизод беше мнооооогоо зле, освен това с Кастиел и Алфи. Добре, че гледам други 25, че да го забравя бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво точно не харесвате на епизода, не можах да разбера?! :gun_bandana: Уникален епизод, с много обрати, силни моменти. Отдавна не съм се кефил така на Свръхестествено, както на последните няколко епизода. Усеща се, че "шеф" е вече Карвър, тръпката от сезони 3-5 се връща. Радвам се, че приключиха историите с Бени (много ме дразнят вампирските истории в този сериал) и с противнячката Амилия (последната сцена с нея беше супер силно, между другото). Вече могат да започнат начисто - искам екшън, повече Кастиел, Наоми и таблетите. Нямам търпение! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пълна трагедия! Не знам защо продължават да се мъчат с тоя сериал, отдавна трябваше да свърши... направо ме е яд да го гледам вече, аман от тъпотиите дето измислят вече :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадващо, епизода с LARP ми хареса, имаше нещо много чаровно в него! А последния беше уникален, отново ми напомня на епизод от златните времена (3, 4 и 5-ти сезон), макар че би се причислил към филърите, ако беше излязъл тогава. Просто сега е 8-ми сезон и не може да очакваме да държат нивото. И все пак този сезон е 2381903 пъти по-добре от предните два. Слаби епизоди да има максимум 1-2, другото държи нивото, доколкото се може, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах епизод 11. Допадна ми, наистина го разводниха доста обаче като цяло сериала. Надявам се този сезон наистина да е последен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам 3 епизода за гледане, а много ме мързи.

Няма по-отегчителен сериал :1000 (29): Едвам се навивам да почна да го гледам вече, за нищо не става.. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледай, гледай, не е за изпускане. Последният епизод е трепач, направо все едно гледаш 4-5-ти сезон. Не мога да разбера защо толкова хейтвате - поддържат ниво, историята се развива страхотно, вярно, че има доста тъпи, филър епизоди. Но иначе за друго не мога да се оплача - историята не е била толкова добра от 5-ти сезон насам. За пропадането на този сериал е виновна пачата Сера Гембъл, която вкара безумна история в сезони 6 и 7, уби Боби, направи Кастиел лош, дори Импалата се опита да махне. Много ме е яд на нея! :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Направо не мога да повярвам от 11 епизод насам (сега изгледах 14) колко е як сериала, направо съм в екстаз на всеки епизод :helpsmilie: Това е моя сериал вече! Нямам думи просто, обичам го <3 Дано наистина са го подновили за 9-ти сезон, ако продължават така просто няма да имат равни.Не мога да повярвам просто, мноооооого се радвам, много :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо не мога да повярвам от 11 епизод насам (сега изгледах 14) колко е як сериала, направо съм в екстаз на всеки епизод :helpsmilie: Това е моя сериал вече! Нямам думи просто, обичам го <3 Дано наистина са го подновили за 9-ти сезон, ако продължават така просто няма да имат равни.Не мога да повярвам просто, мноооооого се радвам, много :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

И аз това казвам, направо сякаш гледаш 4-5-ти сезон, страшно силни и изпипани епизоди. Личи се, че оная тъпанарка, дето развали сериала, се махна, и се е върнал Карвър. :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнах да гледам сериала и се надявах, че осми сезон ще излезе целия, докъто стигна до него ама на... :D

Може ли да ми кажете в кой ден от седмицата излиза серия в България?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнах да гледам сериала и се надявах, че осми сезон ще излезе целия, докъто стигна до него ама на... :D

Може ли да ми кажете в кой ден от седмицата излиза серия в България?

 

Четвъртък

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Публикувано (редактирано)

Любимият ми сериал. :notworthy:

За жалост обаче нещо в последно време спрях да го гледам. 7-ми сезон ги гледах някои епизоди, а 8-ят въобще и не съм го търсил. Преди един потребител в vbox7 го качваше със БГ субтитри, но след 6-ят и 7-ят сезони си изтри профила или нещо такова и оттогава не съм го гледал. И да искам няма от къде. :girl_cry2:

Редактирано от super_hero
Link to comment
Сподели в други сайтове

След уникално силния 8-ми сезон, който почти ми върна тръпката от златните времена 3-ти-5-ти сезон, последния епизод беше зле. Не ме изкефи как завърши, ама изобщо! Аман от тоя простак Дийн, за момент не погледна по-надалеч от себе си. Ако не беше егоизма му, можеше Сам да затвори портите на Ада и всичко да си приключи - щеше да е добър край. Но неее - той трябва да го спре, за не знам кой път вече. И накрая тия ангели, като падаха - и какво от това, какъв cliffhanger е това изобщо? Като цяло съм разочарован, ще видим какви да ги надробят в 9-ти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Бях събрал 7-8 епизода, което никога не ми се беше случвало, но ги изгледах и последният епизод ми беше силен, но според мен наистина трябва да го приключат в 9 сезон, предпочитам да остана с хубав спомен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Оле, гледам, че преди 3 години съм си отбелязал най-смешен цитат от филма, ровя се в архивите :D

 

Значи един баща се опитва да успокои дъщеричката й задето й падна зъбчето като й казва следното:

"Дъще, тази вечер посреднощ при теб ще дойде феята на зъбките и ще ти вземе зъбчето под възглавничката"

 

А момичето му отговаря :

"Значи няк'ва шибана откачалка 'ше идва посред нощ да ми взима зъба ? Не мерси !!!"

 

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брееееей, тъкмо изгледах и последния епизод на 8-ми сезон, отне ми г/д 3 месеца да видя всичко и мога да кажа, че това просто ми е любимият сериал!

 

Последната серия беше толкова емоционална, на път бях да се разплача, епично.. Нямам търпение още отсега до новия сезон.

 

Невероятно преживяване е да гледаш "Свръхестествено", препоръчвам го на всеки. Тръпката си я има постоянно!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...