Jump to content



Supernatural / Свръхестествено


Препоръчани коментари

Критика им донесе лутането в 6-ти сезон,за мен 7-ми си беше добър..

Но от 5-ти до 10 епизод всичко е пълнежи,от 12 до 18 също :helpsmilie:

Става въпрос за последните два сезона.. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

6-ти е уникален боклук, избощо не ме грабна. 7-ми беше добър със сигурност, но наистина тази сюжетна линия не беше в стила на сериала. И другото дразнещо нещо е бавното развитие - един епизод за левиатаните, 5 за нещо друго. И накрая за 3-4 епизода приключиха напълно. Ама аз на "Свръхестествено" не мога да се сърдя посмъртно. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Октомври е премиерата на сезон 8, но феновете на свръхестествения сериал могат да си отдъхнат, защото звездите Падалеки и Екълс обявиха, че са се съгласили да се завърнат за сезони 9 и 10.

 

Това съвпада идеално с намеренията на новия ръководител на проекта Джеръми Карвър, който обяви намеренията си да приключи историята в десети сезон.

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Обичам го,обичам го,обичам го,живота ми е тоя сериааал! 1000%20(6).gif Нямам търпение да го гледам,дано има още 800000 сезона :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам чувството,че сериала никога не е бил по-интересен и вълнуващ!

Така не ми беше харесвала серия от пети сезон насам.

Личи си,че Сара Гембъл вече не е сценарист в сериала,вече всичко е както преди,интересно,вълнуващо,мистериозно... личи си,че се е върнал стария сценарист :Vishenka_05:

Ако продължат така ще стигнат много далеч!

Харесва ми развитието на Дийн,нормално е след всичко през което премина вече да е по-студенокръвен и по-малко да се замисля над нещата.

А аз обещавам като Зайка да си коментирам тук сам след всеки епизод :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството,че сериала никога не е бил по-интересен и вълнуващ!

Така не ми беше харесвала серия от пети сезон насам.

Личи си,че Сара Гембъл вече не е сценарист в сериала,вече всичко е както преди,интересно,вълнуващо,мистериозно... личи си,че се е върнал стария сценарист :Vishenka_05:

Ако продължат така ще стигнат много далеч!

Харесва ми развитието на Дийн,нормално е след всичко през което премина вече да е по-студенокръвен и по-малко да се замисля над нещата.

А аз обещавам като Зайка да си коментирам тук сам след всеки епизод :Vishenka_05:

 

Ще те чета редовно. :1000 (30): Интересно е да гледаш през очите на верен фен.

 

Аз отдавна смятам, че Дийн се нуждае от кик по бът. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно, Дийнчо, и аз ще коментирам с теб. :Vishenka_05:

 

Много добър втори епизод, доста по-добър от премиерата. Не мога да разбера защо не им се получават първия епизод от все сезон. Втория епизод наистина ми напомни на златните времена на "Свръхестествено", като динамика, обрати и т.н. Получава се много интересно - ето затова е уникален тоя сериал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не толкова че "не се получават" първите епизоди на сезоните, колкото че всеки финал е много вълнуващ и, някак си, зрителите се настройват за чудесии невиждани и се разочароват в очакванията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не смятам, че не им се е получил първия епизод... Наистина предвид края на миналия сезон очаквахме може би нещо много по-уауу, но самият факт, че и не усетих кога свърши серията показва, че е била интересна.

 

За сега се очертава страхотен сезон. Тва лапе Кевин, пророка не ме кефи особено, но пък очаквам пълно разкритие на случилото се в Чистилището и съответно с Кас (силно се надявам, че ще се появи и заедно ще успеят да се справят с Краули и всичките демонски глупости), както и какво е станало със Само...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но не може да се отрече, че вторият епизод е по-силен. Аз лично бях със смесени чувства, имаше лоши сцени, имаше и добри. Като цяло нямаше динамика, моменти, които да те държат на тръни, много плавно си мина. А към втория почти нямам забележки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото знам следващия епизод ще е режисиран от Дженсън,което ще рече,че пак ще разрешават някакъв случай 1000%20(29).gif

Като цяло когато си вървят по сюжетната линия,без да се отклоняват за някакви случаи епизодите са ми по-интересни,има и изключения обаче!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая намерих начин да си го гледам и от чужбина. Готин сериал, но силно се надявам това да е последният сезон, защото доста се разводнява вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото знам следващия епизод ще е режисиран от Дженсън,което ще рече,че пак ще разрешават някакъв случай 1000%20(29).gif

Като цяло когато си вървят по сюжетната линия,без да се отклоняват за някакви случаи епизодите са ми по-интересни,има и изключения обаче!

 

Аз пък се радвам, че намериха баланса между "monster of the week" епизоди и тези по главната сюжетна линия. Трябва да има и от двата вида, защото не е приятно иначе. Ето в седми сезон половина сезон беше само такива епизоди, не по главната линия, и накрая за 4-5 епизода претупаха всичко. За мен това беше най-голямата грешка на сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първият епизод от сезона беше слаб, не мога да си кривя душата. След прочетените коментари се надявам втория наистина да е добър! Липсва ми стария "Supernatural"... И да, ще е хубаво да завърши сериала по един добър начин, а не да го прекратят и да остане с отворен край. Само рейтингът да не пада, че...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако зарежат теологията и се придържат към разплитане на отделни мистерии- най- добре ще е. Това винаги ми е харесвало.

Дано ги пожалят тези момчета и им дадат отпуск от следващата година, че не се издържат мъките им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На мен пък този сезон ЗА СЕГА ми харесва повече от миналия. Писма от Краули, от демоните, от 3 сезона въртят една и съща история и до никъде не могат да го докарат. Липсват ми първите 3 сезона, когато всеки епизод си беше отделен случай. Така си беше най-интересно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено е по-добре този сезон от предния и особено от по-предния. Хубаво е, че се придържат към главната история с демоните, но се надявам следващия епизод вече да е по сторилайна. Нека правят максимум по 3-4 епизода тип "чудовище на седмицата" един след друг и после да има по 1-2, придържащи се към главната идея.

 

п.с. Забравих да кажа, че четвърти епизод беше много як - различен с това заснемане, както и това, че двамцата почти не се появяваха. Много ги обичам такива различни епизоди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Аз пък се кефя на такива различни епизоди. Този ми напомни на супер якия епизод, където бяха в различни предавания - "От местопрестъплението", "Хаус", някаква японска игра. Не знам, това им е като запазена марка и аз лично се радвам, че във всеки сезон присъстват. Дано обаче следващия епизод да е по сюжетната линия, защото все пак е последния за тази година - дано са се постарали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Сериала трябваше да приключи с 6-ти сезон. Ангели, демони, Луцифер, Смърт, Глад, Война и всички други които намесиха стана просто перфектно. След т'ва някви левиатани и други щуротии. Сега пак продължавам да го гледам, но тръпката, която имаше преди това вече я няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...