Jump to content

Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Enough.2002.DVDRip.XviD.DUAL-KiNGS.jpg

 

Eдин от любимите ми филми, мога да го гледам още стотици пъти.. Възхищавам се на героинята на Дженифър Лопес и на нейната сила да продължи, въпреки тежките обстоятелства.. Жена с борбен дух, готова на всичко за детето си, майка за пример. Ако не сте гледали филма, време е да го направите, няма да съжалявате!

 

Оценка - 10/10

Същия. Това е един от любимите ми филми на Лопес, а и изобщо като цяло. Наистина, който е пропуснал да го гледа, нека поправи тази грешка. Заслужава си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Snow White and The Huntsman / Снежанка и ловецът (2012)

snow_white_and_the_huntsman_movie_poster_1.jpg

 

Историята е "осъвременена", не е буквално по приказката. Имаше 3-4 момента, които ми бяха скучни, но като цяло филма ми хареса.

 

Оценка: 9/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

A Few Best Men / Най-добрият кум (2012)

 

AFewBestMen_bluray.jpg

 

Страхотна комедия, супер много смях :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Jersey Girl / Момиче от Джърси (2004)

2261141fe593b5b05b-jerseygirl.jpg

 

Страхотен! Филм за реалния живот, филм който успя, както да ме разсмее, така и да ме трогне. Не го бях гледала до сега, но наистина си заслужава отделеното време.

 

Оценка: 10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

A Thousand Words / Хиляда думи (2012)

p_178972%20(Copy).jpg

 

Един страхотен филм! Много смислен и позитивен, кара те да се замислиш, за всички важни неща от живота и за това, колко излишни думите казваме, а колко смислени пестим. Даже накрая се замислих как бих постъпила аз на негово място... Препоръчвам го горещо на всеки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1f4-gigli.jpg

 

Много леко и забавно филмче, на моменти се смях с глас.. 1000%20(29).gif Хареса ми, определено. Към края започнах да се съмнявам, че главните герои ще се съберат - мислех си, че всеки ще си поеме по пътя сам, но в крайна сметка имаше хепи енд.. :Vishenka_05:

 

Оценка - 10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втората част на "Три метра над небето"

cartel-tengo-ganas-de-ti-987.jpg

 

Снощи го гледах. Определено ми хареса много повече от първа част, Марио е узрял като актьор ;)

Новата героиня ме завладя изцяло, страхотна роля! Чисто и просто забравяш и намразваш истинската главна героиня. Освен това между двамата има невероятна химия, личи си, че са се забавлявали при снимането :)

И отново в любимия ми град, естествено.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

A Thousand Words / Хиляда думи (2012)

p_178972%20(Copy).jpg

 

Един страхотен филм! Много смислен и позитивен, кара те да се замислиш, за всички важни неща от живота и за това, колко излишни думите казваме, а колко смислени пестим. Даже накрая се замислих как бих постъпила аз на негово място... Препоръчвам го горещо на всеки!

 

 

Подрепям мнението ти изцяло и няма какво да добавя :)

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

"Диктаторът", малко кратък и скучен ми се стори.dry.gif Очаквах много повече от този актьор, нещо от стила на предните му два филма ("Борaт" и "Бруно"). И тук не пропуска да засегне или подиграе с дадено общество, но не се раздава чак толкова...

Леко разочарована, но ако харесвате стила на Саша, препоръчвам!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Tengo Ganas de Ti (2012)

 

iskam-teb.jpg

 

10/10

 

Нямам думи, с които да опиша колко прекрасен, невероятен и силен е филмът... А финалът беше много силен и тежък!

 

Заслужава си да го гледате! Препоръчвам ви го... :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tengo_Ganas_De_Ti.jpg

Tengo ganas de ti (2012)

 

9/10

 

Много,много по-добре от първата част..даже бих казала на светлинни години от нея.

И Касас играе по-добре,и онази главната героиня я дават много по-малко,направо супер.А новата актриса те завладява и някак си те кара да намразиш старата 1000%20(30).gif И финалът беше готин :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...