Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Снежанка и Седемте Джуджета на Disney (на видео касета, припомням си когато в пети клас излезе и ми я купиха с менюто на Mcdonalds, бяха много на мода)

 

10/10 :Д

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

p_16484.jpg

 

Death at a Funeral / Смърт на погребение (2007)

10/10

Уникален филм!Който носи на такъв хумор ще му хареса със сигурност :)

 

df9124149.jpg

Death at a Funeral / Смърт на погребение (2010)

 

А това е римейк на филма,малко по-слабичък поне за мен.Но си заслужават и двата,гледайте :)

9/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

p_16484.jpg

 

Death at a Funeral / Смърт на погребение (2007)

10/10

Уникален филм!Който носи на такъв хумор ще му хареса със сигурност :)

 

df9124149.jpg

Death at a Funeral / Смърт на погребение (2010)

 

А това е римейк на филма,малко по-слабичък поне за мен.Но си заслужават и двата,гледайте :)

9/10

И аз ги гледах и двата, но определено английската версия е трепач! Американците не успяха да я докарат ;)

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

beauty-and-the-briefcase.jpg

 

Beauty and the Briefcase / Бизнесът на влюбването

 

Много свежо филмче, хареса ми!

 

Оценка - 9.5/10

Добре, че ти го казах хаха. Радвам се, че ти харесва :)

Любим ми е

давам 10 000/10 - малко са му! Гледайте, мисля, че ще ви хареса.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

EPL.jpg

Eat Pray Love / Яж моли се и обичай (2010)

 

7/10

 

Не е точно това,което очаквах,но за запълване на времето става! Мислих,че ще е по-дълбок като сюжет и изиграване..

Link to comment
Сподели в други сайтове

AFewBestMen_bluray.jpg

 

A few best men/Най-добрият кум

 

5/10

Очаквах наистина много повече. Толкова много ми го бяха хвалили преди да го гледам,а в действителност се оказа съвсем различно. Въпреки че си има и своите добри моменти, не бих го гледал отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Love%20comes%20softly.jpg

Love Comes Softly / Любовта идва полека (2003)

http://www.zamunda.net/details.php?id=141902

10/10 Много хубав филм и определено си заслужаваше отделеното време.На моменти дори се просълзих.

Смятам да изгледам цялата поредица.Филма може да се гледа и семейно.Действието се развива полека и не е за хора,които очакват някаква бурна любов и т.н.Филм за ценители си е.В другите части съм сигурна,че ще става още по-интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Thinner / Проклятието (1996)

 

Thinner_postaa.JPG

 

След като прочетох книгата, това ми дойде като шамар. Отвратително помийско, изкуствено и малоумно на моменти. Финалът беше потресаващо тъпо променен, актьорът от главната роля беше толкова фалшив, че нямам думи... И въобще не си ги представях така да изглеждат героите.

 

1/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Thinner / Проклятието (1996)

 

Thinner_postaa.JPG

 

След като прочетох книгата, това ми дойде като шамар. Отвратително помийско, изкуствено и малоумно на моменти. Финалът беше потресаващо тъпо променен, актьорът от главната роля беше толкова фалшив, че нямам думи... И въобще не си ги представях така да изглеждат героите.

 

1/10

Книгата е супер яка,но филма е ужасен!

 

Аз пък току-що изгледах това:

mirror_mirror_poster1.jpg

 

Голяма боза...Филмът е изцяло комедия,и то доста сладникава.И за капак накрая се появи Шон Бийн като бащата на Снежанка,изобщо не му отиваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

4875694f.jpg

 

8/10

 

Както казах и в ChatMania, много приятен филм с впечатляващ финал. Поучителното накрая е "Не си задавай въпроса защо все ти се случват лоши неща, може просто това да е изпитание и днес да е твоя ден. Всяко лошо нещо ти се случва за добро". Много е силна поуката от филмът, има голям смях, емоция, че дори и меланхолия с репликата "Като малка всичко бих дала да съм на мястото на тази птица и баща ми да ми обръща такова внимание!"

Нещото което ме накара да намаля оценката е, че реално такъв човек като главният герой едва ли съществува, освен ако не е луд. Беше наивен повече от нормалното и някак си в началото стана директен. Това не ти се случва за 24 часа. За това с една единица заради това и заради включванията на някои герои, като компанията на бившата секретарка на шефа беше излишна.

И другата единица която свалям и давам 8 е, защото почти 90% от времето се развива само в тази къща, като чуеш "Дъщерята на шефа" очакваш някакво по-интересно развитие и като цяло има преплетени ситуации.

Това са ми забележките, всичко друго е на ниво. Гледайте го и няма да съжалявате!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Changeling / Подмяната (2008)

 

0dfg79d6fg6d8-2.jpg

 

От месеци не бях гледал толкова силен и впечатляващ филм, едно голямо браво на целият екип, който пресъздаде тази история по такъв брилянтен начин :) Героинята на Анджелина е страхотна, повече хора като нея трябва да има. Гледайте го, няма да съжалявате ;)

 

10 / 10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Enough.2002.DVDRip.XviD.DUAL-KiNGS.jpg

 

Eдин от любимите ми филми, мога да го гледам още стотици пъти.. Възхищавам се на героинята на Дженифър Лопес и на нейната сила да продължи, въпреки тежките обстоятелства.. Жена с борбен дух, готова на всичко за детето си, майка за пример. Ако не сте гледали филма, време е да го направите, няма да съжалявате!

 

Оценка - 10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...