Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Тъй като старата тема беше доста разхвърляна, реших да направя нова, която ще кача като важна. Ще ви помоля да прочетете остатъка от този пост за да разберете няколко неща.

 

Смятам, че тази тема трябва да бъде полезна с нещо на останалите потребителите и да не бъде просто излишен спам, за това ви моля да спазвате няколко прости правила:

 

1.Задължително пишете заглавието на филма, дори когато сте пуснали постер на който заглавието е ясно означено, тъй като след време някои от постерите, които прикачвате изчезват и не става ясно кой е филма...

2.Давайте личната си оценка за филма от 1 до 10

3.Ако желаете напишете няколко думи за филма, като например какво ви хареса или какво НЕ ви хареса.

 

Смятам, че никого няма да затрудня с тези правила, просто ще бъде много по-лесно, когато някой се чуди какво да гледа просто да влезе в темата и да види, че да речем трима човека са гледали "Речта на краля" и са му дали висока оценка. Това е един принцип, който така или иначе се забелязваше в последните страници на старата тема, за това нека да почнем на чисто както си му е реда. А сега, споделете моля!

Link to comment
Сподели в други сайтове

The%20Adventures%20of%20Tintin%20Poster3%20by%20Darko.jpg

 

"Приключенията на Тинтин"

 

Оценка: 6/10

 

Не че съм очаквал нещо, но го спрягаха за добър филм. Като цяло ми хареса, но нищо особено, ако имате време за губене може да го гледате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

p_177262.jpg

 

"Игрите на глада"

 

Оценка: 9/10

 

Феновете на трилогията няма да останат разочаровани! Филмът е страхотен, вече нямам търпение да видя трейлъра за втория филм... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Pay it forward / Предай нататък (2000)

 

6567f.jpg

 

Прекрасен филм. Филм за доброто. Краят колкото беше тъжен, толкова беше и красив, едно дете успя да помогне на толкова много хора, филм за това как само ако пожелаем, можем да направим света по-добър :) Задължително трябва да се гледа от всеки.

 

10 / 10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Pay it forward / Предай нататък (2000)

 

6567f.jpg

Страшно много филми съм гледал от този жанр.Всичките са ме докосвали по някакъв начин.Ставала ми е тъжно насълзявали са ми се очите.Но на този филм направо се разревах,както си трябва.Не мисля,че ще има човек,който да го изгледа и да си каже,колко малко трябва за да променим света.И да се замисли над това.Как той самият да помогне на някого.

-От една страна съм в положение в което имам нужда,точно от едно такова хлапе.Мойто хлапе,може да не се окаже точно хлапе но го има.И справя ли се,аз обещавам си да помогна на поне 3-ма човека през живота си.Дано те се вслушат в цитираните ми думи от филма и да направят същото,което аз ще направя за тях.

 

Въпреки,че филма е доста стар и до сега не съм го засичал дори.Радвам се,че точно сега в този период от живота си го гледах,защото ако го бях гледал по-рано нямаше да оценя нито филма нито идеята,както сега.

Гледайте го този филм,независимо дали харесвате драми или не.

Аз лично по-добър филм,до сега не съм гледал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ultimategift.jpg

10/10

Не се бях настроил точно за такъв филм,когато го пуснах,но наистина останах много доволен.

Въпреки,че като главна роля не е на Абигейл Бреслин . Този филм,ще го запомня с нея.Това момиче има наистина уникален талант.Гледал съм я в различни филми и каквато и роял да и дадат,тя влиза в нея.Тук е само на 10 годинки ролята,а ролята и е страшно сложна и в известен смисъл,често използвана в този жанр.Но до сега,не бях виждал такова изпълнение и то от момиче на такава възраст.Наистина е уникална.Гледайте го филма доста е интересен и бих казал поучителен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

p_177262.jpg

 

Оценка: 8 / 10

 

Очаквах малко повече, променили са някои неща и не са както в книгата, но все пак филмът е много добър, само дето операторската работа хич я няма. Сигурен съм, че продълженията ще са по-добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

5345ghdf.jpg

9/10

Страхотен филм.Края не само дето някак не завърши,точно както трябваше но филма е интересен

Има от всичко по-малко :Vishenka_05:

Снощи бях на кино и реших да го гледам. Очаквах силен филм, емоционален, бях чела много сълзливи коментари и отзиви, но... Нещо му липсваше.

Изплакнах хубаво очи с главния актьор, невероятен сладур! Иначе нищо особено, поредната романтична история по истински случай...

Препоръчвам за фенове на романтиките.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

p_171222.jpg

Оценка: 8,5 / 10

 

Страхотен, както и очаквах, само съжалявам, че не го гледах на кино. Много сериозен филм, който не е за губене на време, а за сериозно гледане. Много поучителен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

puss-in-boots-movie-poster.jpg

 

"Котаракът в чизми"

 

Оценка: 9,5/10

 

Не очаквах толкова да ми хареса. Много приятно филмче!

 

wall_e_ver11.jpg

 

"Wall-E"

 

Оценка: 10/10

 

В началото действието се развива бавно и леко скучно, но след 15-20 мин започва да става интересно. Бих го наредил сред любимите си анимационни филмчета!

 

i_know_who_killed_me.jpg

 

"Знам кой ме уби"

 

Оценка: 8,5/10

 

Гледах го за втори път преди няколко дни и бих казал, че самият замисъл е интересен. Има неочаквани обрати и те държи в напрежение. Дайте му шанс!

 

toy-story-3-international-movie-poster-the-great-exacpe.jpg

 

"Играта на играчките"

 

Оценка: 10/10

 

Не зная защо отлагах гледането на трите филма, но съжалявам за това. Трилогията е уникално добра, с много интересни истории и закачливи реплики.

 

11036.jpg

 

"Меланхолия"

 

Оценка: 5/10

 

Очаквах много повече от филма! Действието се развиваше супер мудно и скучно. Правя им евала за пейзажите и няколко добри момента (това за причините за оценката ми: 5). Все още осмислям целия замисъл на филма, но и така не стигам до точния отговор.

 

hop_poster.jpg

 

"Скок - подскок"

 

Оценка: 9/10

 

Много, много приятно филмче. Препоръчвам го за любителите на анимационни филми.

 

american_beauty.jpg

 

"Американски прелести"

 

Оценка: 9,5/10

 

Страшно дълбок и смислен филм. Чудя се защо ли чак сега реших да го изгледам. Това си е класика и всеки би трябвало да го гледа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

p_177262.jpg

 

"Игрите на глада"

 

Оценка: 9/10

 

Феновете на трилогията няма да останат разочаровани! Филмът е страхотен, вече нямам търпение да видя трейлъра за втория филм... :1000 (29):

 

От мен 9.5 / 10

 

Много як:) Игрите на Глада ме зарибиха, а сега чета и трилогията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

p_177262.jpg

 

Оценка: 8 / 10

 

Очаквах малко повече, променили са някои неща и не са както в книгата, но все пак филмът е много добър, само дето операторската работа хич я няма. Сигурен съм, че продълженията ще са по-добри.

Одеве го гледах и съм много впечатлен, особено от някои моменти. Малко е предсказуем и се приближава до стилистиката на "Здрач", но аз пък и такива харесвам. Доста се запалих, ще проуча повече и за самата книга. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Титаник 3D - въпреки това, че ефектите са дигитални, на моменти впечатлява страшно много. Очаквах повече, разбира се, но не се разочаровах. Насладих се в цялата му прелест, както когато го гледах за пръв път в едно софийско кино. Но този път с малко повече ефекти и чар ;)

 

Препоръчвам горещо на запалените фенове, като мен :)

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъж на ръба!

Страшно ми хареса,нямаше и един момент в който да ми е скучно и очаквах развитие-такова определено имаше.

Оценка 9.5/10 заради един страшно нереалистичен момент,когато един слага снимка на стаята пред oхранителната камера :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

p_177262.jpg

 

Оценка: 8 / 10

 

Очаквах малко повече, променили са някои неща и не са както в книгата, но все пак филмът е много добър, само дето операторската работа хич я няма. Сигурен съм, че продълженията ще са по-добри.

И аз очаквах повече след като четох коментари от тези които са го гледали, но като цяло е ОК, но не бих го подредила до Титаник, Аватар, Хари Потър или 2012

Link to comment
Сподели в други сайтове

5345ghdf.jpg

Много ми хареса филма но заради края (който е реалистичен,но въпреки това) му давам оценка 8/10

Великолепна актьорска игра,но в никакъв случай не може да се каже,че ме трогнаха... но това е от самият филм,не от актьорите!Има и по завладяващи филми в жанра. все пак ми беше интересен и не съжалявам,че го изгледах :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

5345ghdf.jpg

9/10

Страхотен филм.Края не само дето някак не завърши,точно както трябваше но филма е интересен

Има от всичко по-малко :Vishenka_05:

 

И аз го гледах филма и мога да кажа,че очаквах повече.Добър сюжет и само толкова(все пак е по действителен случай).Доста прехвален ми идва и някак не оправда очакванията ми.Слабо присъствие на главният артист симпатяга е,но има нещо дразнещо в него.Не успяха да ме убедят в играта си.

6/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Vicky Cristina Barcelona / Вики Кристина Барселона (2008)

 

bestdivx-vcb.jpg

 

Много хубав филм. Прекрасни места, много добри актьори и страхотен замисъл. Препоръчвам го на всеки, който има свободен час и половина и иска да види нещо наистина красиво :)

 

9 / 10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...