Jump to content

Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Tengo_Ganas_De_Ti.jpg

Tengo ganas de ti (2012)

 

9/10

 

Много,много по-добре от първата част..даже бих казала на светлинни години от нея.

И Касас играе по-добре,и онази главната героиня я дават много по-малко,направо супер.А новата актриса те завладява и някак си те кара да намразиш старата 1000%20(30).gif И финалът беше готин :Vishenka_05:

 

И аз го гледах скоро.Нямам думи колко разочарована останах от филма,който толкова време чаках :mf_surrender: Главната героиня,която ми беше адски дразнеща в първата серия,не като изпълнение,а чисто визуално,сега в този филм ми се стори далеч по-симпатична.Дразнещата тук беше тази новата актриса.А и изобщо го нямаше това усещане,тази тръпка от първият филм.Губи ми се смисъла,внушението за уж голямата им любов. :mf_surrender: Много съм разочарована наистина.Единственото,което ми хареса беше Касас,кеф си ми е да го гледам :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

5168954D.jpg

 

Джон Тъкър трябва да умре!

 

Харесвам най-много комедии, така, че изключително много се забавлявах! Харесва ми и му давам 10/10! Филм точно в мой стил, гледах си го с Българско аудио, както обичам. Много съм доволен! За феновете на комедии го препоръчвам!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lies.in.Plain.Sight.2010.DVDRip.XviD-SPRiNTER.jpg

Lies in Plain Sight / Възкръснали тайни (2010)

Когато внезапно братовчедка й посяга на живота си, сляпата София решава да разкрие каква е причината за действията й. София е напълно сляпа, но това не й пречи да живее пълноценен живот. По време на търсенето си тя открива, че братовчедка й е била бременна и е искала да направи аборт, а бащата на бебето не е бившият й приятел. Историята става още по-заплетена, когато в интригага се наместват малтретиране в семейството - откритие, което може да коства живота й, и интимна връзка с бившия приятел на братовчедка й.

 

10/10 Страхотен филм,много ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Rock Of Ages" - мюзикъл. С невероятните парчета от 80 -те. wub.gif

Като оставим настрани глупавите диалози, смешният сценарий и баналната идея, свързваща го с други подобни филми, можем да се насладим и да настръхнем от музиката и да усетим тръпката от рок концерт. Дори Том Круз (когото не понасям) ми се стори убедителен и готин в ролята си на рок звезда!

Препоръчвам на меломаните, любители на жестоката и незаменима музика от 80 -те (като мен) и изобщо на феновете на такъв вид музикални филми.

 

Периодистката - мммнoгo готина и секси wub.gif svirkam%20si.gif

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

5rFF-grupo7.jpg

Grupo 7 / Група 7 (2012)

3/10

Уникален постер,секси актьор :Vishenka_05: и до там :1000 (29): Аз ли не разбирам от такива филми незнам,но изобщо не ми хареса.Толкова мрачен ми се стори.Артистите(без Casas) ми бяха толкова отвратителни. :mf_surrender: Сюжетната линия мудна и безинтересна.Дори страхотният акьор не го спасява този филм.Не ви го препоръчвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

5216802u.jpg

 

5/10

 

Най-слабият филм който съм гледал с Jennifer Lopez. Най-добри за мен си остават "План Бе" и "Сватбеният агент" и онзи със свекървата. По принцип си падам по комедии и това обичам да гледам на 90%. Обаче този път не ми хареса филма. Хубави актьори, добро начало, очакваш нещо хубаво.... иначе е лек и не те натоварва, за това 5, макар, че ако не беше Jennifer щях да дам 4.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

5216802u.jpg

Същия.

Щеше да е хубаво ако героините бяха приятелки и се събираха, а не така "разпръснато" по двойки да ги дават. Готино е филмчето, става за убиване на времето.

А Дженифър... жестока, супер красива! :Vishenka_05:

 

Оценка: 8/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

p_194472.jpg

 

 

 

 

Като специални ефекти е добър, но сюжет почти липсва - извънземните нападат Ню Йорк и супергероите спасяват положението. Очаквах повече, след цялата шумотевица около филма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Force_movie_poster.jpg

 

Исках да изгледам и други филми с този актьор и се радвам, че го направих, тъй като отново попаднах на много добър филм. Някои неща бяха предполагаеми, но като цяло имаше и изненадващи неща.

 

9,5/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Requiem for a dream / Реквием за една мечта (2000)

 

Requiem_For_A_Dream_Cover.jpg

 

Уникален филм! Супер садващ и тежък, показва жестоката реалност и те кара да се замислиш колко ценен е живота и как някои хора го поставят на карта заради тия боклуци. Едва ли има човек, който да си помисли да взима наркотици, след като е видял и усетил този филм. А саундтракът е великолепен, създава още по-подтискаща атмосфера. Препоръчвам го на всеки, истински шедьовър е :)

 

 

Оценка: 10 / 10

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Expendables 2 / Непобедимите 2

 

p_193329.jpg

 

Доста хора казват, че е по добър от 1 ама за мене 1 си остава по-добър екшън.

Редактирано от b0rchy
Link to comment
Сподели в други сайтове

asd34tfg45gy45gy5.jpg

Closing the Ring / Да затвориш кръга (2007)

Разказ за опитите на млад мъж да открие собственика на пръстен, който е принадлежал на пилот на американски бомбардировач през Втората световна война.

 

10/10 Страхотен филм за истинската любов.Останах много очарована и бих го гледала още много пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Погрешен завой 5

 

p_196905.jpg

 

Най-гнусната и отвратителна част от поредицата... щях да си изповръщам вътрешностите на няколко пъти, лелее :mf_surrender:

Надявам се да не снимат повече, изчерпаха се... 1, 2 и 3 бяха яки, после го провалиха.. :gun_bandana:

 

3/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...