Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...

"ПРИВЛИЧАНЕ" 

Много често и всеки петък, събота и неделя имам филмова вечер с приятели или с майка ми, обичаме да си гледаме филми и това ни е закон стане ли 20 часа да се събираме, ако съм тук, при нея - в хола, ако не просто ей така както сме го правили като по-малки.... Та, за съжаление този път последния филм който успях да гледам беше преди повечко време... с майка която много харесва Яна Маринова, а аз бях страшно предубеден към филмът - "ПРИВЛИЧАНЕ"!!! Просто не вярвах, че след "Дъвка за балончета" нещо може така да ме трогне, ядоса, разсмее или разплаче едновременно, но нашите филми вече са просто на световно ниво за мен! Започнах да следя "София ден и нощ" в по-късен етап, после бях впечатлен и от сериала "Дяволското гърло"..... Честно казано съм бил винаги скептичен към нашето кино, но сега мисля по друг начин! Филма по който е работила с Башар, танците, перфектно изиграната роля от Яна, Луиза Григорова, Башар и др. съжалих, че не съм го гледал по екраните. Който не го е правил, исках да споделя впечатлението си..... Просто - гледайте! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Последно гледах "Джон Кю" (за пореден път).

Иначе от филмите, изгледани в последно време, много препоръчвам италианския "Перфектни непознати"! Много интересен от началото до края, като изобщо не очаквах такъв финал. 

http://programata.bg/?p=30&l=1&c=1&id=94425

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
преди 1 минута, xroflx9 каза:

Тази тема е потънала в забвение..е,съфорумци кой е последния ужас който изгледахте?

"Get out" 10/10

Като огромен фен на ужасите, съжалявам че не го гледах по-рано. Много хора ми казваха че не си струва ама f*ck those tasteless c*nts.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

"Get out" 10/10

Като огромен фен на ужасите, съжалявам че не го гледах по-рано. Много хора ми казваха че не си струва ама f*ck those tasteless c*nts.

Кои са ти любимите ужаси?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, xroflx9 каза:

Кои са ти любимите ужаси?

Ах, доста труден въпрос.

Conjuring I, The Amityville horror(2005), Hereditary, The autopsy of Jane Doe, The descent, Don't breathe...

Сигурно изпускам доста ама за тези се сетих на момента. Обаче имам чувството че съм изгледал всички ужаси и ми отнема повече време търсенето отколкото самото гледане.

Сподели твоите!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Ах, доста труден въпрос.

Conjuring I, The Amityville horror(2005), Hereditary, The autopsy of Jane Doe, The descent, Don't breathe...

Сигурно изпускам доста ама за тези се сетих на момента. Обаче имам чувството че съм изгледал всички ужаси и ми отнема повече време търсенето отколкото самото гледане.

Сподели твоите!

От тези май само Амитивил съм гледал😁Иначе аз харесвам ужаси с по-интересни сюжети от баналния тип "5 приятеля заминават в някакъв  отдалечен район и някоя откачалка почва да ги избива".

От тези по-кървавите определено Wrong turn 1-6 и Тexas Chainsaw

Другите ми любими ужаси с по-интересни сюжети са Final Destination 1-5,I know what u did last summer и Hostel.

За мен перфектият ужас е поредицата SAW. Истински ужас,а не само кървища! Държи те в напрежение до самия финал

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...