Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

Брутална! Песента звучи като старите хитове на Цеца, Милица отново е с брутален вид. Във видеото обяви и концерт на 23ти декември.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Willy каза:

Брутална! Песента звучи като старите хитове на Цеца, Милица отново е с брутален вид. Във видеото обяви и концерт на 23ти декември.

Над 215 К за 14 часа за Сърбия добре ли е ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Fast каза:

Днес докато прелиствах каналите по ДСТВ даваха реклама за предстоящ концерт на Миркович в Благоевград.

Кога е концерта? Можеш ли да дадеш повече инфо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Wild_Style каза:

Кога е концерта? Можеш ли да дадеш повече инфо?

BILET.BG

Вижте, купи си билет/и за Концерт на Драгана Миркович в Благоевград!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнах да се интересувам от новите имена и определено има много силни таланти.

Бресквица засега ми е любима, но също много ми хареса Ема - новата ѝ песен е нещо което бих си представил да изпее Галена

Също така забелязах Теодора, която явно е много хейтвана като наша Гери Никол и Биляниш - засега не ми е много отличителна като глас и визия, но има приятни песни

Spoiler

 

Опитвам се да харесам и Елена Китич, но нещо в нея ми е антипатично

Spoiler

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

 

Също така забелязах Теодора, която явно е много хейтвана като наша Гери Никол и Биляниш - засега не ми е много отличителна като глас и визия, но има приятни песни

  Свий скритото съдържание

 

  Покажи скрито съдържание

 

Теодора има много брутали!

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

верно ли тая икона най-сетне щяла да пуска албум?

Официално обяви за август, но този албум го бави вече 10 години...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Andrew Cunanan. каза:

image.png.4ea8a078bcd231bf94a4465af05b5f5a.png

image.png.87255236aba6eb9477f9a9d428e1174d.png

image.png.68899e75fcb45a0f2193adb04e12fdf1.png

Статус "к'во" ремикс е напълно излишен в траклиста.

Има 10 песни, което е минимума, но като се сетим, че и прави клипове и се старае доста, бута яко евра за инвестция, визията е различна във всеки проект, текстовете са прилични, то можем да кажем, че няма забележка. 

От нейната генерация ще излезе Йелена, а Прийовичка ще е Цеца, ясно е. Разликата е, че тук все още няма скандал. :D 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, stereoto_ каза:

Има 10 песни, което е минимума, но като се сетим, че и прави клипове и се старае доста, бута яко евра за инвестция, визията е различна във всеки проект, текстовете са прилични, то можем да кажем, че няма забележка. 

От нейната генерация ще излезе Йелена, а Прийовичка ще е Цеца, ясно е. Разликата е, че тук все още няма скандал. :D 

Миличка много ме радва мен, аз съм й фен още от Богиня.
Наистина е забележителен професионалист и във всичко влага много време и енергия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, pacho каза:

Тя от малка е имала големи амбиции. Иначе пеенето й е горе-долу като на Карлеуша. :D

 

 

Милица никога не е била върховна певица от гледна точна на вокални възможности, но просто й се получи. Научи се да усеща правилната формула, а при тях все още "албум с нови песни", пускала е й сингли, но песните в албумите й винаги са били по-силни. Отделно, че се усеща, че не го прави, защото се очаква от нея и пари не жали, браво! Очакваме новия албум, до няколко дни дано излезе, мисля, че ще има доста ретро звучене, да видим. Дано е работила повече с Брая. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...