Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 7 минути, FikLena каза:

Слушате ли хита ?

 

 

Йессс! А чу ли коледната версия, която скандализира доста хора? 😂 Последно Мария Шерифович гледах как й се възмущава хахх

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Йессс! А чу ли коледната версия, която скандализира доста хора? 😂 Последно Мария Шерифович гледах как й се възмущава хахх

не ! я дай линк

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Just_Me каза:

Йессс! А чу ли коледната версия, която скандализира доста хора? 😂 Последно Мария Шерифович гледах как й се възмущава хахх

Това нещо още Октомври излезе ..... 23mb flac   .. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.01.2022 г. от 23:23, pacho каза:

Националната им телевизия много добра програма направили, без бутафории, всички на живо, сцени на няколко локации. Изглежда сякаш предават на живо. Само да си оправят обложката, че този стопкадър не е от тая програма.

Драгана я снимали на Кале мегдан.

Всъщност от нея е, ам,а Цеца нали е окупирала тубата и не дава никой да й качва песните... сакън.

Манджа с грозде беше програмата на РТС ... вярно пеят и свирят на живо ... но миналата година беше по-яко .

Гледах Пинк ... въпреки, че микса е почти един и същ всяка година . Някак си ме вдигат повече .

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми допада програмата на РТС. Да, хаотична е, но е красиво направена като местоположения.

Цеца е направила страхотна програма също, уникални мултимедии и сценография, но е мега тромава. Несъобразени с нейната фигура тоалети, задникът ѝ върви пет метра след нея, а циците - пет метра пред нея. Никаква емоция не пресъздава. А дъщеря ѝ е толкова нехаризматична, че... не знам. Но се радвам, че е изпяла тези две песни, макар да не харесвам нея, много харесвам точно този албум:

Как се е сетила, не знам, но евала - в това отношение и българите можем да се поучим и за програми, и за избор на песни.

Много хубаво интервю и визия:

И това е приятно интервю и стайлинг, без ръкавиците само. Понякога е наистина много стилна, друг път - изобщо. Ето такива тоалети ѝ пасват много добре. Но какво става с нейния канал, тя на практика вече няма такъв?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
От 8.01.2022 г. от 10:21, FikLena каза:

Слушате ли хита ?

 

 

преди седмица бях на един ски-резорт и гърмеше отвсякъде! Денем и нощем!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Чак пък толкова..луда ли е?! 😳 Клипът наистина го няма в официалните канали. Преди 3 седмици са го качили в автоматичен канал "Various artists - topic" и дотам.. Жалко 🤦‍♀️

Screenshot_20220421-070757_Instagram.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теодора освен клип на песен с Криско е снимала и реклама на Ефбет с него. Чува се за фон лека модификация на "Тръпката". Интересно ми е в Сърбия с тази песен ли я въртят рекламата 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
От 15.05.2022 г. от 16:26, Just_Me каза:

Номер 2 дали не е "Бой, бой" на Цвети Янева 🤣🤣🤣

А като нищо и номер 9 да е кавър на Преса.

PhotoGrid_Plus_1652646319124.jpg

Според дискогс, половината е с български песни. Има една гръцка, албанска, и сръбска песен. Опеределението на "Балкания."

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , bleron каза:

Според дискогс, половината е с български песни. Има една гръцка, албанска, и сръбска песен. Опеределението на "Балкания."

Да, да, това съм го писала преди да излязат и тийзърите 😁

Трябваше да има повечко авторски песни, но пък е супер, че се правят кавъри на бг песни 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...