Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 1 час, pacho каза:

Това интро е ЕПИЧНО и евала, че открива с него в последните години. Разцепва където и да се появи.

 

И аз го харесвам, както и онова на Све бих дала, пак от Арена. Ето че и без нови песни хората си я искат. Доста е било пълно в Крагуевац. А и тя отдавна не се беше появявала нигде. Меджутим, нещо върло занимливо:  :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , stereoto_ каза:

Невероятна е! ❤️

@pacho @adorable

 

 

Ох, милата... бая е наляла... не е тоя тоалет за нея. Иначе страхотно отношение към хората отново, страхотна енергия и пеене. Българската публика не става, прекалено са вдървени.

Хареса ми, като я гледах в нашата Арена, макар да не беше фул... Ако има пак Арена в Белград, бих отишъл - там винаги е по-тържествено. И шоуто е на ниво, защото тя не просто излиза да пее.

Ще ми се да съм можел да я видя и чуя в най-силните години, когато се е вихрила по сцената и е танцувала с Джогани и Бийт стрийт. Ама съм бил невръстен. Самата ѝ визия и форма и музика от този период повече ги предпочитам. Харесвам по-модерни неща просто. Периодът с Южни ветар не ме кефи.

Да си ги качи тези концерти с хубаво качество и да си оправи канала, т.е. да си направи нов. Голям е карък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.08.2021 г. от 12:13, adorable каза:

Поздрав за всички любители на сръбския евроденс от 90-те:

 

отвръщам!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлеуша смаза снощи! СМАЗА! Бях на концерта Мюзик Уик. И Хурикейн след нея бяха кул.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.09.2021 г. от 19:32, Just_Me каза:

На мястото на Карлеуша..припадам!!! 😂

IMG-75c1fdb409b6067a28a699d450708de8-V.jpg

Защото Карлеуша искаше по-висок хонорар, те не щяха да ѝ го дадат и тя им отказа, а тая веднага прискочи.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Kriminal каза:

Карлеуша смаза снощи! СМАЗА! Бях на концерта Мюзик Уик. И Хурикейн след нея бяха кул.

Албум от бабичката кога?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Andrew Cunanan. каза:

Албум от бабичката кога?

бабичката каза, че ня пуска, Карлеуша май тази събота ще го пусне или до 21-ви септ най-късно

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

бабичката каза, че ня пуска, Карлеуша май тази събота ще го пусне или до 21-ви септ най-късно

Оф, дано, най-сетне, че от 9 години няма албум. Писна ми от лъжите й.
Под бабичката има предвид Карлеуша. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Kriminal каза:

бабичката каза, че ня пуска, Карлеуша май тази събота ще го пусне или до 21-ви септ най-късно

Еее на Цеца й е време за албум..жалко! 😔

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то ще е мега скука с Цеца и Вики до нея - нали са кумици.

Мислих че Саша Попович не е в много добри отношения с Цеца. Аз ако бях на него щях да сложа съпругата си Сузана Йованович, добра певица е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pacho каза:

Е, то ще е мега скука с Цеца и Вики до нея - нали са кумици.

Мислих че Саша Попович не е в много добри отношения с Цеца. Аз ако бях на него щях да сложа съпругата си Сузана Йованович, добра певица е.

Трябва им рейтинг. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер, ама Цеца е толкова изтъркан образ, да не говорим, че чисто теоретично грам не разбира от музика - поне от това, което гледах и слушах в Пинкове Звезде. В дупарата е жива трагедия, трябва бързо да й наместят каквото е сложила в нея. :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pacho каза:

Супер, ама Цеца е толкова изтъркан образ, да не говорим, че чисто теоретично грам не разбира от музика - поне от това, което гледах и слушах в Пинкове Звезде. В дупарата е жива трагедия, трябва бързо да й наместят каквото е сложила в нея. :D

 

 

Скучна е, не става за тоя формат. Карлеуша е циркаджийка, но става шоу. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно Мили си е казал думата след 9 албума. 

Браво, договора й е за три години, така че да се надяваме да е интересна и да не гледа сърдито.

Тригодишен договор за Звезде Гранда означава, че скоро няма да видим новия албум. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, stereoto_ каза:

Явно Мили си е казал думата след 9 албума. 

Браво, договора й е за три години, така че да се надяваме да е интересна и да не гледа сърдито.

Тригодишен договор за Звезде Гранда означава, че скоро няма да видим новия албум. 

Просто Марина е зле и тя я чака, иначе вероятно има готови мелодии, такова нещо каза наскоро.

Аз искам албум и от Драгана, ама там е още по-малко вероятно, а Карлеуша наистина ли ще пуска, или се ебава...

На Брена също бе як последният албум, но и там не очаквам скоро нищо ново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам саксофон във попфолк песни, но тука звучи ужасно. Имала е по-силни балади.

Иначе много силни клипове имат тая година.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саша Попович не е извикал Цеца, Гранд вече не е негов, той държи само малък процент. Каза, че не е било негово решението да я поканят.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...