Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Just_Me каза:

Не е коментирано, ама гледам Карлеуша бая сторита качи - умира си от кеф 😄

До средата го изгледах снощи. Било е качено наново след спиране, Наногица е възроптала, сега ще им види сметката в съда. Без идеята да злорадствам - ама всичко е истина и е много добре направено. И журналистите много добре коментират. Ей такъв филм трябва и за нашия фолк. Но Цеца е някакъв ужас просто.... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=S_9MGdXN0bk

 

Това ли е видеото, че Цеца пак е сваляла клипове от тубата?

То... всичките неща се знаят. Аз не знаех само, че бащата на Карлеуша е правил обиск в имотите на Цеца. 

Нищо чудно сега да почне да съди и медии, и журналисти. Само дето не вярвам тая медия и продукция да не е подготвена от сега за дела. Може и да има подкепата на някого. Като цяло в Сърбия всеки е подкрепен от някакъв солиден гръб и групировките все още съществуват. Струва ми се даже, че този епизод конкретно за Цеца е поръчков. 

Споменаваха и че снимала най-добрите и скъпи клипове, ама няма и 1% вярно от това. В периода 1994-1999 няма нито един скъп и свестен клип. По-скоро са наливани пари в музиката за нея и имидж.

Интересна ми беше и връзката между войните и турбофолка. Оказа се по-дълбока темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

https://www.youtube.com/watch?v=S_9MGdXN0bk

 

Това ли е видеото, че Цеца пак е сваляла клипове от тубата?

То... всичките неща се знаят. Аз не знаех само, че бащата на Карлеуша е правил обиск в имотите на Цеца. 

Нищо чудно сега да почне да съди и медии, и журналисти. Само дето не вярвам тая медия и продукция да не е подготвена от сега за дела. Може и да има подкепата на някого. Като цяло в Сърбия всеки е подкрепен от някакъв солиден гръб и групировките все още съществуват. Струва ми се даже, че този епизод конкретно за Цеца е поръчков. 

Споменаваха и че снимала най-добрите и скъпи клипове, ама няма и 1% вярно от това. В периода 1994-1999 няма нито един скъп и свестен клип. По-скоро са наливани пари в музиката за нея и имидж.

Интересна ми беше и връзката между войните и турбофолка. Оказа се по-дълбока темата.

Това е, да. За два дни имаше половин милион гледания. Ще срещне съпротива Цеца, колкото и да го спира. Много истини има вътре. И беше права журналистката, като каза, че тя иска да има повече власт и мощ, отколкото реално има. И за връзката на турбо фолка с военните, войната, мафията. И бягството на хората от реалността чрез Пинк и цялата идеология на нещата. Много смислен прочит. За клиповете и аз съм на мнение, че въпреки тоалетите, откраднатите огърлици и цялостния ъпгрейд на визията, не е имала мега мащабна луксозна продукция. По-скоро тогава е още на ниво перуки и автопарк под наем. Да не кажа и че музиката й 90-те е като полифонична мелодия, много бедни аранжименти поне за моя вкус. Чак после се усеща един музикантски прогрес в това отношение. За мен истинското разточителство и забогатяване се усещат след 2000, допреди това Аркан доста е контролирал положението. Брена и Драгана са връх в клиповете и филмите през 90-те, особено втората. Tugo mojih dana, Bice mi kako kad, Crni leptir, I u dobro i u zlu, Kazi mi, Stani suzo stani, Za mene si ti, Nema promene, Niko nikog ne voli, Samo jedan sat, Oci pune tuge, Zagrli me majko, Poslednje vece. Клипове и песни къде-къде. Дори и видеокасетите им от 91-93 да видим, Космос разлика. То затова е била тая надпревара. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този "документален филм" обаче нищо ново не са казали, аз знам много по-грозни неща за нея и Аркан, които са ми разказвали моите, щото са от Хърватия и са били там по времето на войната. Много по-добър е "Сав тај фолк"

Като цяло очаквах повече, но толкова им е акъла и на б92 като бяха на власт жълтите и сега на американския Н1. Аргументите им са на ниво детска градина, за малки неща и неважни я захапват, а за сериозните нищо.

Карлеуша също си ходеше с мутри, но сега са прави на голяма моралистка. Също така Цеца се прави на финна дама, въпреки че парите и всичко което има, е залято от кръв както от виновни, така и от невинни хора. 

Харесвам техните песни, но те са си мутреси и държанки и двете.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

В този "документален филм" обаче нищо ново не са казали, аз знам много по-грозни неща за нея и Аркан, които са ми разказвали моите, щото са от Хърватия и са били там по времето на войната. 

Ами разкажи де. :whistling::g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DenFevgo каза:

Каквото и да говорим, Цеца е най-обичаната сръбска певица с най-добрата дискография. 

Каквото и да си говорим, не се е стигнало по естествен път до това, а и мненията по този въпрос за дискографията са крайно различни. Като иззлобя на Драгана преди 3 години, коментарите са 99% срещу Цеца, влючително и от колегите й. Изключително лош и зъл човек. Няма как да уважавам съзнателно подобна личност, няма как и да му слушам песните, в които и не виждам нищо специално спрямо тези на останалите. Да, има си поддръжници, но това не значи, че няма и хейт. Монетата винаги има две страни. Не може да се обобщава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , adorable каза:

Каквото и да си говорим, не се е стигнало по естествен път до това, а и мненията по този въпрос за дискографията са крайно различни. Като иззлобя на Драгана преди 3 години, коментарите са 99% срещу Цеца, влючително и от колегите й. Изключително лош и зъл човек. Няма как да уважавам съзнателно подобна личност, няма как и да му слушам песните, в които и не виждам нищо специално спрямо тези на останалите. Да, има си поддръжници, но това не значи, че няма и хейт. Монетата винаги има две страни. Не може да се обобщава. 

Е, аз обобщавам само очевидните неща. Когато някоя друга събере толкова хора на концерт и й пеят така песните, тогава може да говорим и за другата страна на монетата. В България никой не се интересува от битието й. В Сърбия със сигурност повече се вълнуват, но това по никакъв начин не пречи на кариерата й. Трябва да разделяме нещата и да гледаме обективно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , pinkprincess каза:

Ами разкажи де. :whistling::g2:

Например, хората знаят отдавна, че Аркан е бил военен профитер и че е крал от хървати и мюсюлмани, но баба ми, която е от Хърватия ми разказа, че е крал и от сърбите, които са живяли там. Също така намирал много стари хора, смисъл дето са на по 70 години, правил ги плешиви и ги карал да идват във неговите трупи, иначе щял да ги убие. Това второто го потвърди също майка ми, тя избяга от Босна и каза, че е правил такива неща и когато беше там.

Едно е да си обикновен, почтен войник, друго е да си военен профитер и убиец на цивили, а СЪВСЕМ ДРУГО да мъчиш собствения си народ и да крадеш от него заради личните си интереси. Квазипатриотизъм на съвсем ново ниво.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Kriminal каза:

В този "документален филм" обаче нищо ново не са казали, аз знам много по-грозни неща за нея и Аркан, които са ми разказвали моите, щото са от Хърватия и са били там по времето на войната. Много по-добър е "Сав тај фолк"

 

17:51 - това във връзка с какво е? Че чак после чете и молитва 😃

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Just_Me каза:

17:51 - това във връзка с какво е? Че чак после чете и молитва 😃

най-вероятно мартовския погром на Косово и Метохия през 2004-та  https://en.m.wikipedia.org/wiki/2004_unrest_in_Kosovo

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , penakavalli каза:

Меди. 😋

Абе и аз първо за него се сетих, че и на 2мата Сашка Ангелчето им организира участия/концерти, ама той е от Сандански 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Just_Me каза:

Абе и аз първо за него се сетих, че и на 2мата Сашка Ангелчето им организира участия/концерти, ама той е от Сандански 😅

Но живее в София. Даже някакви сръбски медии коментират, че е той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
преди 8 минути, pacho каза:

Много е хубавичка, ама много са я набухали в лицето.

Имаше и проблеми с щитовидната жлеза и се наду и от нея, а може и ботокс да има. Иначе облича се страхотно в случая. Ако някой и в тоя тоалет види нещо лошо, трябва да не разбира от мода. Темата с Цеца иначе е тъпо да я споменават пак и пак. И там журналята са зле. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...