Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Сузана Йованович пуснала направо видеоалбум, ама много слаби песните, даже й сърбите пишат, че било досадно да я слушаш. От дуета им с Вики М. очаквах повече. Харесва ми тази само.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се за двойния пост, но каква е историята на тези двамата:

Брескавица пее невероятно, Вояж ми е мех, но е тагнал Десита за дует. Май е доста тренди в Сърбия, всички песни са му над 15 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , devotioner каза:

Извинявам се за двойния пост, но каква е историята на тези двамата

Брескавица пее невероятно, Вояж ми е мех, но е тагнал Десита за дует. Май е доста тренди в Сърбия, всички песни са му над 15 милиона.

Доколкото знам просто са скъсали, не е имало изневери или други екшъни, нищо че медиите веднага това написаха 😅

Брескавица има много готин глас, да!

Вояж сега гърми с "Plesi, plesi", един от многото soundtracks към "Juzni vetar 2". Видях го че следва Десита, но не съм видяла нищо за дует 😯

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , stereoto_ каза:

Време е албумите на Цеца и Вики да излизат! 
Стига са ги пазии толкова! 

@Alter Ego Има ли новини по този въпрос? :)

И Карлеуша пуска албум скоро, сети се и тя най-накрая 😄

При Цеца поне винаги си заслужава чакането ❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марина много го е закъсала. Тя даже трудно говори... гледам, че я канят напред-назад и тя вече приема. Тъжно ми стана за нея. Преди 2 години изглеждаше и говореше нормално. Дано да се закрепи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересни неща казва, как е отказвала на разни певци, Dzej е нейно откритие, казва и как е писала тесктовете - по музиката и интуиция и също така, че е имала текстове "гениални глупости". Говори и за турбофолка от 90-те. Скоро разбрах, че Фута й е съпруг - брутален тандем, такъв се случва веднъж на 100 години сигурно. Едно 90% от това, което слушам е писано от Futa, Zlaja Timotic и Марина като текстопистка. На момента се познава стилът им. А Марина е гениална, такава емоционалност и образност в нейните текстове никъде не съм прочитал. И това в съчетание със страхотни композиции, мелодии и аранжименти, на моменти експериментални между изворната музика и рока. 

Ето това ми е топ текст. Фрагмент:

Tugo mojih dana
Dublja od svih okeana
Jutra su mi najbolnija
Dali su i tvoje zore
Uzburkane kao more
More tuge u mojim ocima

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йелена каза че ще пусне новия албум до края на лятото и каза, че всички знаем кога свършва лятото.

Значи да го очакваме на 21. септември, в 21:21 часа.

Обаче не уточни през коя година ще го пусне.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Kriminal каза:

Йелена каза че ще пусне новия албум до края на лятото и каза, че всички знаем кога свършва лятото.

Значи да го очакваме на 21. септември, в 21:21 часа.

Обаче не уточни през коя година ще го пусне.

Тя първо да пусне песента с Пабло Витар, че минаха 5 месеца от тийзъра и 1 година откак анонсира този проект 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Just_Me каза:

Тя първо да пусне песента с Пабло Витар, че минаха 5 месеца от тийзъра и 1 година откак анонсира този проект 😂

Или пък преди всичко това "да лек за главу попије"

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Това коменторано ли е? Специално ми го прати един приятел сърбин. Btw, Драгана какво е направила с канала си пак... Нещо все проблем след проблем... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , adorable каза:

Това коменторано ли е? Специално ми го прати един приятел сърбин. Btw, Драгана какво е направила с канала си пак... Нещо все проблем след проблем... 

Не е коментирано, ама гледам Карлеуша бая сторита качи - умира си от кеф 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...