Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 21 часа , adorable каза:

Вероятно всичко това се случва, защото е прекрасен човек. :D

Да подчертая, че не злорадствам - всичко това не променя качествата като изпълнител, но просто тя е и това име благодарение на всички тези си прояви... Роби, какво мислиш за емисията с Митрович и Чеда? Май се прави на "ни лук яла, ни лук мирисала"...

Режимска певачица.  Аркан казвал че ако ограбил банка първично би казал на сестрата на Цеца - Лидия, отколко на нея. тя била повече крими-джими. Иначе сестрата с семейството също живее в къщата на Цеца.

Наташа Беквалац е продала апартамент за да плати концерта в арената, половина покрили от продажби на билети.

Карлеуша скоро пуска снимки от концерта от УШЧЕ 2013 и след това започвала нова ера. Сина на Марина е писал текстове.

Емина пуска дуетен албум - ще има още дуети с Теодора, Розга и други.

Теодора и MC Stojan ще пускат два дуета.

Мая, като и Емина, пуснаха beauty line. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли по-жалка кариера от тази на Йеца? 10 години я чакат феновете й да пусне албум, за 8-9 години дали има и 5 песни пуснати? Смешница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли защп Цеца не я пее тази песен по концерти? Дано лято 2021 всичко е наред и да пръсне Ушче още веднъж като за последно, 2013 беше велико.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много се надявам за Ушче другата година, обезателно ще отида, но не знам дали юни месец вече ще има такива големи концерти. Дано предсказанията на експертите се сбъднат и наистина до април ваксината да е налична за всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Senhor каза:

Има ли по-жалка кариера от тази на Йеца? 10 години я чакат феновете й да пусне албум, за 8-9 години дали има и 5 песни пуснати? Смешница.

Да, нищо не прави. Уж в тая година, дето пусна 2 дуета, щеше да пуска още неща, а тя нищо. Само скандализира в Звезде гранда - последния спор с Вики Милкович беше под всякаква критика. Много се излага Йелена, ама явно не може да се погледне отстрани.

Тази песен имаме ли я в БГ? Много ми е позната, или просто ми прилича на някоя на Дино Мерлин.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , DenFevgo каза:

Това коментирано ли е?

Аз го гледах още лятото. По принцип вече поназнайвам сръбски, но тук си говорят някои неразбираеми за мен неща на места, свързани може със Земунски клан - Роби да каже. Като цяло обаче тоя си я обвинява, че е знаела за убийството на премиера, тя пък се изкарва жертва на тях и на режима - на тоя, с когото спорят, също не му е чиста работата, де. Те затова и 90% от коментарите са двама криминалци спорят кой е по-голям. Цеца като цяло наистина е била забранена на Пинк, отделно и с Желко Митрович имаше драма - този от нейно ляво, който е и директор на Пинк. Злоупотреби с трансфер на футболисти и т.н.

Е тук пишеше някакви неща - https://www.dnes.bg/muzika/2007/02/02/zabraniha-ceca-po-televiziiata-na-lepa-brena.32567.

Отделно и Драгана каза доста неща в едно по-откровено интервю за Цеца. Просто... това е, аз съм си казал моето мнение отдавна и доста неща бях прочел, за да имам обективно такова по темата. Лично за мен те са по-важни от това кой каква музика прави. Така или иначе, хубава ли е песента или албумът - купувам си, както и в случая на Цеца имам последните два във фонотеката си. :)

Това с напускането е доста демонстративно. Нищо чудно и пи ар да си правят. Но то си личи като цяло, че е тъмна личност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Тая е тръгнала и този човечец ли да съди? Защото говори истината? Ужас, толкова арогантна жена... Много скандали с нея тая година, те истините рано или късно излизат. Сигурно и този човек ще го изкара, че ѝ завижда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видим данас добро си, глумиш да ме не видиш

Сетићеш се мене кад ти лоше крене

Немој да се фолираш, лоша ти је тактика

Крајем ока снимаш, желиш да ме имаш

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 12.01.2021 г. от 17:43, zai4eto82 каза:

Сръбски кавър на  една от най-известните песни на Никос Вертис

 

Той Саша Ковачевич има няколко кавъра на гръцки песни

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...