Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

преди 9 часа , Alter Ego каза:

Албума на Мая вероятно на 06.08, водещия на PREMIJERA e писал че тогава от 22ч слагат край на сезоната с специален гост кой ще претстави нов албум. 

 

Може и да е Цеца..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Alter Ego каза:

Албума на Мая вероятно на 06.08, водещия на PREMIJERA e писал че тогава от 22ч слагат край на сезоната с специален гост кой ще претстави нов албум. 

 

и най-накрая! ❤️

Точно един месец след рождения си ден!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , stereoto_ каза:

Може и да е Цеца..

Не, след като дадоха възможност Драгана да си каже каквото има по повод скандала - "Dobro veche, jel se mi poznajemo ili ne poznajemo? - Ti odluchi" Цеца вече не работи с тях. Мая е 100%.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pinkprincess каза:

"Жена од Султана" N1 в сръбския Deezer, където нищо различно от трап/поп/регетон не вирее. Падам. 🤣

Дано Ганев я е одрусал яко! 😈🤭

Жена од Султана е N1 и за целия балкански полуостров за изминалото денонощие. 820к - 23ти ден. 

Просто липсваше турбо хит сред всички модерни ужаси на Стоян, Ураганките, Теодора и Джала и Буба. Феноменален е перфектната мелодия, а пазара на бивша Югославия е огромен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Willy каза:

Жена од Султана е N1 и за целия балкански полуостров за изминалото денонощие. 820к - 23ти ден. 

Просто липсваше турбо хит сред всички модерни ужаси на Стоян, Ураганките, Теодора и Джала и Буба. Феноменален е перфектната мелодия, а пазара на бивша Югославия е огромен.

А гледай при нас, че е точно обратно. Само мазнотии и нищо модерно.

Тая последната на Раста ми е ТОП. Толкова ми се слуша подобен стил и на бг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

А гледай при нас, че е точно обратно. Само мазнотии и нищо модерно.

Тая последната на Раста ми е ТОП. Толкова ми се слуша подобен стил и на бг.

Аз пък точно когато прочетох че Rasta & Relja имат дует, очаквах много повече от песента. Raggasession много повече ми харесва.

RAP KIJA 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана е почнала да си прави канала, разбира се хаотично, разбира се с кофти картина и покъртителен звук... а малко преди нея някой беше качил всичките й видеа с почти 720p качество, доста кристална картина. Не знам какво прави, но не ѝ ходи нито на името, нито на успехите. Най-малкото има ТВ и служители, които трябва да разбират от това.

 

Всъщност и другият канал е все още на лице, ето я разликата:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Wild_Style каза:

Кога излиза албума?

В четвъртък 14h (13h БГ време). Тогава май и започва стриминг седмица на Spotify и иска да се бетонира веднага на върха - Queen of Spotify Balkan.

Тизър:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Alter Ego каза:

В четвъртък 14h (13h БГ време). Тогава май и започва стриминг седмица на Spotify и иска да се бетонира веднага на върха - Queen of Spotify Balkan.

Тизър:

 

Обожавам я! Мачкай MAYA!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим дали ще подобри предните два, макар че смятам, че няма да стане този път. Похвално е, че е сменила Буба и Джала малко и има и други композитори. Дано има нещо като "Devojacko prezime"! 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танчето Савич накрая призна че mъжа и' е взел децата и заминал в Австралия (на 10-ти април), последните 5 дни не и' давали ни да ги вижда. Преди говореше че заради короната там били по-безбедни, но виждаше се че лъже и крие. Жалко, не само кариерата, а и живота и' съсипа този мъж. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Alter Ego каза:

Милица утре пуска нова песен. Дано и този път не остане в сянката на някой (в този случай Maya).

 

Изглежда повече от обещаващо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Alter Ego каза:

Това ми звучи като leftover oт Zauvek, сходно на Spavacica и другите пълнежи от албума.

Очаквах повече.  

 

Допада ми! Клипа е един път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...