Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Аз много ги слушам последните години, вярно е това за новата вълна, има комерс, но е много различен, например на Едита нещата също са ми много любими. Галена единствено се доближава до тези проекти тук, но пак зее пропаст, нямам представа дали биха имали почва в България. Но не само музиката, текстовете също са много оригинални. Напоследък обаче са взели да пускат песни по 2 минути, изобщо много чупят рамките и това ме кефи, също и не омръзват бързо. Наред с това правят прекрасни балади, на Милица Тодорович последната, на Северина, Джейла както казах и преди това, текстове, дето все очаквам и тук някой да напише. Таня Савич каква ера направи миналата година в момент, в който YouTube вече не е същата платформа, аз не съм и много запознат с всички нови имена и от кои страни са точно, за мен всички са си сърби като навремето, но постоянно кликам на някое непознато за мен име и се зарибявам, като добавя и старите легенди, които не се отказват, а напротив плюс техния си естраден или поп стил, в който също имат невероятни неща и няма база за сравнение с това тук, което ни предлаагат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена ги прави луди калинки, какво завръщане, тази трета песен вече ме разби, сигурно ще я слушам с години. "BILO JE LEPO" от друга страна дали ще направи 10 милиона за 2 седмици, струва ми се възможно. Поклон!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да видиш, обаче едва ли това е било на стадиона.

Иначе знам, че в този период е обиколила доста малки градове у нас и е направила концерти.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лийкнали са песни от албума на Анастасия и става скандално! Днес са били с Цеца при Дарко в Скопие, сигурно по-скоро да ги пускат. 

https://mobile.twitter.com/savke_davke/status/1232642820105699331

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, stereoto_ каза:

Къде са другите или само тази е лийкната?

Не знам, до мен не бяха стигнали, но от коментари това ХЕРОИНА и НЯМИ НЯМИ се коментираше. За всичко е виновен фризиора на Анастасия, същия е и на Ана Николич. Пращал е песни на други хора да чуят (сигурно така са лийкнали и песните на Ана) и те на други и така се е вртяло от човек до човек. Анастасия била много разочарована, ще заснела и клип до месец дена. 

пп. Сенида и Дино Мерлин са записали дует - ДУЕТА НА СТОЛЕТИЕТО ИДВА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Александра е избухнала с хит, много, ама много ми харесва, техният трендинг сигурно се сменя всеки ден, колко хубави песни изкарват, нашите нищо не правят, ако ги сравним. Какви текстове и мелодии, колко са различни всички. Иначе новата на щерката на Цеца вече не ме кефи, прекалено ми е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.02.2020 г. от 10:33, Born to Die каза:

И Александра е избухнала с хит, много, ама много ми харесва, техният трендинг сигурно се сменя всеки ден, колко хубави песни изкарват, нашите нищо не правят, ако ги сравним. Какви текстове и мелодии, колко са различни всички. Иначе новата на щерката на Цеца вече не ме кефи, прекалено ми е.

 

Брутална е тая жена! А музиката ееееее.... алкйгфнлсдгнклдск! Пак мачка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.03.2020 г. от 13:17, mitak_94 каза:

Брутална е тая жена! А музиката ееееее.... алкйгфнлсдгнклдск! Пак мачка!

Яка е, но музиката много прилича на тази песен и още една на Цеца - смесица между двете.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pacho каза:

Яка е, но музиката много прилича на тази песен и още една на Цеца - смесица между двете.

 

 

 

Ооо, да. И аз намерих прилика, но точно това ме кефи супер много. Не приликата, а мелодията. Гали ми ушетата.🤣 Искам и от наще нещо такова. Преслава постоянно коментира снимки на Александра. Да вземе да се вдъхнови от нея за някоя песен.😌

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Весна току-що се накани да направи концерт и разпродаде за много кратко време, мора да го откаже заради коронавируса. В АмиДжи посочи че Милица Павлович я вижда за неина наследница. В Балканска улица говори как никога не е имала 100% самочувствие и винаги е ходила да пробва концертите преди да са започнали. Просто Камелия е еквивалент на нея - хитове+влагане в клипове и визии+еротика, Глория - Лепа Брена, Драгана - Деси Слава, Цеца - Ивана. 😄 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко коментирам, а редовно следя какво сте писали.  Понеже малко имам възможност да следя какво се случва на сръбския пазар ще ми е любопитно да кажете какви информации за музиката на следните, които главно ХАРЕСВАМ от южната ни съседка: 

Цеца

Щерка й- харесва ми новата й песен от днес и се радвам, че пусна нея ,а не Хероина  като видеоклип 

Какво се случва с Милан Станкович и с наследника на Шабан

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Последната на Анастасия ми е доста странна. Като цяло не усещам никаква емоция в гласа на това момиче.

Мая Берович кога ще пуска останалите песни? Съседите и тях ги удари вируса, нищо не се случва в техния бизнес.

Звезде гранда даже не пускат епизод, а май трябва да имат 1 заснет преди извънредното положение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...