Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Севе загуби битката за настойничество върху сина си.  Тежка година за нея, макар че концертите от турнето са добре посещтаеми. 88 часа в месеца може да бъде с нея.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятната Джейла, откога я чакам да гръмне с мегахит, е, дойде и нейното време. Точно накрая на годината се появи най-любимата ми песен! Първа е почти във всички балкански държави в трендинг.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 2020г. има ли планирани големи концерти на големи звезди в България?Под големи концерти,имам предвид спортни зали и стадиони.Не мога да си причиня мъката да гледам Весна в махленски ресторант.Или който и да е .Мъчно ми е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То, Весна вече е зор и на концерт да я гледаш... толкова е запусната и с лошо пеене. Колко пъти идва по панаирите тука и пя на плейбек. По дискотеките също бичи на плейбек.

Аз искам нови лица да дойдат. Старите им слушахме вече песните по 4-5 пъти на концерти.

Мая Берович, JK, Дара - ето такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз това имах предвид-много мразя плейбек и не ща да ходя да гледам любими певци на кръчма или дискотека,пълно с хора,за които не е важно каква е музиката.Ама ми се струва че те ,певците тука идват и правят това за което им е платено.От време на време ми попадат клипчета от Сърбия,ами там-макар и на кръчма и дискотека,повечето са с оркестър.Не всички,но голяма част.Разликата е огромна,ще се съгласите.Ако е,на плейбек,мерси-по добре да си ч гледам вкъщи на телевизора.Просто на нашите кръчмарски "промоутъри" не им се дават пари.

ПС.Не вервам Весна да не може да пее вече.Просто като идва тука в БГ,значе че ще "пее" на плейбек и нито се приготвя,нито се разпява,нищо.На 18.03.2020 ще има голям концерт в Сава център,ама докато научим за него и е разпродаден,има сто места останали на задните редове.Аз вярвам че ще пее невероятно.

А младите-нещо не могат да ми задържат вниманието.По една,по две песни и дотам.Последната дето харесвам (макар да не е много млада ) е Андреана Чекич.Ама докога ли?

За мен,уникалния концерт ще бъде на една сцена да видя Неда и Весна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Весна отдавна е ретро, не знам на колко години е, но някои хора по-рано сдават багажа. Брена е доста по-адекватна, само че и тя започва да остарява.

Драгана и Цеца са по-млади. Цеца е имала във Варна концерт, не знам колко хора е имало. Драгана също я викат често в различни части на страната - последно в Елин Пелин и Козлодуй, но ми се иска пак в зала, не знам защо с Варна не се получи, но с НДК и Арена пак, че даже и Пловдив - може. Бих се радвал да я видя в по-тесен кръг също, защото прави купон, има страшно много хитове, а тая харизма и енергия просто... И Цеца бих слушал въпреки несимпатиите ми към нея като личност. А пеенето, честно казано, всички са си го развалили - може би е нормално, не знам.

От новите никой не ми е интересен - нито рапърчетата, нито Мая Берович. Ще изгърми за пет години и тя. Другите от по-старите са по-неизвестни у нас и едва ли ще ги викнат - например, Зорица или Бекута, те са си известни там. Макар че всичко е до рекламата - един Никос Вертис у нас с два хита на кръст прави фурор, все едно гостува не знам кой. Същия успех може да има и Саша Матич, да кажем. Жалко за Шабан иначе, както и за Синан... въпреки че не бяха моят тип изпълнители. Дара и Сека също биха имали успех тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , adorable каза:

Весна отдавна е ретро, не знам на колко години е, но някои хора по-рано сдават багажа. Брена е доста по-адекватна, само че и тя започва да остарява.

Драгана и Цеца са по-млади. Цеца е имала във Варна концерт, не знам колко хора е имало. Драгана също я викат често в различни части на страната - последно в Елин Пелин и Козлодуй, но ми се иска пак в зала, не знам защо с Варна не се получи, но с НДК и Арена пак, че даже и Пловдив - може. Бих се радвал да я видя в по-тесен кръг също, защото прави купон, има страшно много хитове, а тая харизма и енергия просто... И Цеца бих слушал въпреки несимпатиите ми към нея като личност. А пеенето, честно казано, всички са си го развалили - може би е нормално, не знам.

От новите никой не ми е интересен - нито рапърчетата, нито Мая Берович. Ще изгърми за пет години и тя. Другите от по-старите са по-неизвестни у нас и едва ли ще ги викнат - например, Зорица или Бекута, те са си известни там. Макар че всичко е до рекламата - един Никос Вертис у нас с два хита на кръст прави фурор, все едно гостува не знам кой. Същия успех може да има и Саша Матич, да кажем. Жалко за Шабан иначе, както и за Синан... въпреки че не бяха моят тип изпълнители. Дара и Сека също биха имали успех тук.

Мая никак няма да "изгърми" за пет години, защото тя си е певица още от 2007-ма, развиваше сее стъпка по стъпка и не ми се вярва да отиде към дъното толкова бързо.

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря за типа песни, които прави - тоя тренд, който ще се изчерпи в момент, и ще трябва да прави други песни, като певица не знам колко е добра, но нямам нищо против да разбера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Весна заказа концерт в Сава Център за 18-ти март 2020 и е разпродат за много кратко време. Хората говорят как най-накрая и' хрумнало да направи концерт и че трябвало в арената, но тя казва че може ще закаже повече концерти в Сава Център. Иначе Здравко Чолич вече шест предновогодишни концерти в арената заказа. В 2020 влизаме с две релевантни мега звезди - Цеца и Здравко (той cъщo напълни Ушче преди години).

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.12.2019 г. от 20:27, adorable каза:

Аз говоря за типа песни, които прави - тоя тренд, който ще се изчерпи в момент, и ще трябва да прави други песни, като певица не знам колко е добра, но нямам нищо против да разбера.

Мая няма проблем да остави авторите и да замине при други. Кариерата започна с албум с песни от Мили и хит "Джин и лимунада" в Гранд, след това се раздели с Гранд. "Uspomene" и "Crno Zlato" преди точно десет години бяха в продукция на DM sat и част от втория и' албум. След година издаде най-големия си хит (до преди двата си последни албума) "Devojacko prezime" (Pera Stokanovic)  и трет албум. След това се обръна към Ханданович че той стана топ композитор тогава. Направи два албума с него, пръвия беше най-успешния и' албум за този етап в кариерата и' - 2012 година (хитове като Leti ptico slobodno, Mama,mama, Devojka sa juga, Vjeruj zeni koja pije, Jedan pravi), обаче втория албум от Ханданович - "Оpasne vode" остава и до ден днешен най-големия и' провал в кариерата. След това започна да работи с Джала и Буба и с последните два албума застана веднага след Цеца като успешност в последните години. Виж че дуета и' с Аца Лукас е с аранжимент на Дарко Димитров (в момента топ композитор) така че нищо странно няма да е ако се преориентира към други автори. Дори е и много умна, пусна сега само две песни и това в собствения канал (не в Imperia), ZMAJ се слуша, другата флопна и излезе много правилно решението че не пусна сега албума. Казва че през лятото на 2020 планува албум, а ако тогава пусне и Цеца, ще видим дали новото десетилетие ще донесе промени и Мая да бутне Цеца от връха. Мая е голяма в момента и не вярвам че някои от композиторите не би поискали да работят с нея - достатъчно е да поиска, а тя няма проблем да зареже композиторите ако вече не и' правят хитове. Иначе е една от малкоте които са изградили кариера без скандали. 

пс. Албума на Анастасия е готов и излиза в началото на 2020. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мая Берович има 100 милионно видео в тубата, наред с това концертите й са абсолютен топ, така че няма безпочвен успех при нея, всичко си върви ръка за ръка и точно тя с Буба и Яла наложиха един стил, който аз не бих казал, че е преходен, защото е още в зародиш, иновативен е, звучи добре и е интересен. Мисля си, че могат да направят още куп добри и масови парчета. Много са талантливи тези двамата и буквално посочиха накъде да върви новата им модерна музика на сърбите. "Мила" ми е топ, предните два албума с Мая ги слушам редовно и нищо не ми е омръзнало.

 

Нада Топчагич е бясна на RTS - ощетили са я с минутите в новогодишната им програма и тя им е казала ЧАО. А пред журналистите отпред говори как тя е построила сградата на RTS с нейните касети. Велика.😁

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав с една жестока песен.

Вчера Брена е разбила с гледания. ''Шейх'', ''Юго'' и  ''Луда по теб'' са разбили с гледания. Единствените ретро песни присъстващи в топ 100 на най-гледаните за последните 24 часа.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
преди 36 минути, pacho каза:

МНООООГО ЯКА!

Говорят, че е пипала нещо по лицето, като че ли наистина има някаква минимална промяна.

Винаги е била красива жена с харизма и енергия, но като избара някой неадекватен тоалет... дори и да марков - просто какво е това сега? Напоследък имаше толкова добри сетове, тъкмо попадна на стилисти... и накрая сега това с тия ръкава, като аспержа е.

Опънала си е лицето май, но това не е ок, защото преди имаше по-изразителни очи, а сега се свиха.

Да е жива и здрава, днес става на 52. И да пусне албум. Тая година е ред и на Цеца да издаде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, pacho каза:

МНООООГО ЯКА!

Говорят, че е пипала нещо по лицето, като че ли наистина има някаква минимална промяна.

Тя повече мяза на Майкъл Джексън, отклокото Майкъл Джексън мязаше на Майкъл Джексън. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен това й е най-добрия тоалет от много време насам. Затова писах, че е "мнооого яка". 😁

Иначе наистина последната година е много добре облечена винаги. В лицето е супер, каквото и да е пипала е умерено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Kriminal каза:

Тя повече мяза на Майкъл Джексън, отклокото Майкъл Джексън мязаше на Майкъл Джексън. 

Като гледам аватара ти, надали. Защо така с лошо?

Винаги е била много красива жена, просто напълня, и то вследствие на проблеми с щитовидна жлеза.

Дебели, слаби, трите с Брена и Цеца са едни от най-харизматичните звезди там, не може да им се отрече.

Пачо, аз съм съгласен, че тоалетът е шик, свеж цвят е освен това, но не знам доколко е подходящ за тая сцена и доколко отговаря на нейната фигура в момента. Имаше ш други интересни сетове, просто не са качили всички клипове от програмата. Доколкото знам, взима тоалети на Елизабет Франчи. Имаше много добри попадения тази година. Единственият проблем е като сложи някой мегаголям колан и като цяло аксесоари. Дори Саша Видич вече е много благосклонен към нея - откакто Цеца го изрита най-вече. Как се менят нещата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Като гледам аватара ти, надали. Защо така с лошо?

Винаги е била много красива жена, просто напълня, и то вследствие на проблеми с щитовидна жлеза.

Дебели, слаби, трите с Брена и Цеца са едни от най-харизматичните звезди там, не може да им се отрече.

Какво общо имат Преслава и Драгана? Преслава си направи една хубава ринопластика и се подмлади с нея, а Драгана си промени цялата фаца, напълни се с ботокс и филъри и пак не е хубава, а в интервюта разказва за това колко натурална била и колко мразела операции... Двулична и долна персона си е тя. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...