Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Аз съм още бесен от сравнителния флоп на уникалната Милица. Уникален албум, нито една слаба песен, такава огромна инвестиция, а накрая... :girl_cry2: Може би задуши песните с тези видеоклипове, колкото и да е добър крайния продукт. Трябваше да пусне "Хей жено" и "Тако ми и треба" като ко-пилотни сингли, март месец "Да ме волиш" и "Заувек" и за лятото "Не сечам се" или нещо такова, и може би щяха повече да се откроят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук можете да чуете по-голями части от песните. Освен на 2 които липсват. Не е лош албума, има добри попадрния, но Мирна си остава моят фаворит. Предполагам че Кума ще е най-голямият хит от новите песни.

https://play.google.com/store/music/album/S...4doh7jqfew5hblu

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Какво ще кажете?

 

Мисля че вече пазат най-доброто си за себе и за Мая. Вече не са толкова продуктивни за да не се изчерпат. Песните за Северина (освен Отрове) са ужас, за другите изпълнители също не са толкова добри, дори и отказали са да правят нов албум на Ана Николич. Да видим колко ще им е срока.

 

Относно Милица Павлович, в Уторком в 8 е казала как Фивос и' дал „Могла сам“ на части да изплаща, снимала обложката за албума а нямала тази песен в този момент.

Сигурно много и' е тежко че толко вложено в ZAUVEK не се оцени като трябва. Предполагам че са планували ако всичко мине как трябва да прави концерт в Арената. От друга страна си мисля че стана малко скучна на хората с това постояно питане и отговор че нямала гадже, едни и същи питанки и отговори. Сега като флопира този албум започна да говори как не се чувала с майка си 10 години, как плащала песни на рати, как Саша не вярвал че Фивос ще дойде в СРБ заради нея...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка партията на Мина "Neeema dalje, neeema dalje....", oбаче е голяма боза нататък с Джей, какво му се е случило.

Бях на един панаир преди година или две и Джей трябваше да бъде главен гост, той дойде след 2 часа, напи се, изпя ужасно 3-4 песни и отиде. После с организаторите се караше защото искаше пари за 2 часа пеене 😂

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка партията на Мина "Neeema dalje, neeema dalje....", oбаче е голяма боза нататък с Джей, какво му се е случило.

Оооо, ама тая песничка е яка. Тези двамцата иначе ги чувам и виждам за сефте. :3fdb8960598fa63e: На места бие на "La Miami". :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо, ама тая песничка е яка. Тези двамцата иначе ги чувам и виждам за сефте. :3fdb8960598fa63e: На места бие на "La Miami". :whistling:

Как за сефте, Мина e голяма звездетина.

 

Тази е най-известната й у нас:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как за сефте, Мина e голяма звездетина.

 

Тази е най-известната й у нас:

Нещо не ми изглежда като голяма звездетина. :1000 (29): Тази втората песен май съм я чувал, напомня на песен на Индира от 2004. Ужас... тези дни всички песни, които чуя, ми напомнят на други. :3fdb8960598fa63e: Аз като цяло със сръбската музика само малко като кон с капаци. Харесал съм си 7-8 изпълнители и не гледам много настрани. :1000 (29):

 

Наша Пепи е минала 100 000. Искам пак да направи дует с Кеба, пак да отиде в ГРАНД и да насере яко Рена ненормалницата. :1000 (29): :1000 (29): Ще стане един хубав музикален балкански скандал. :1000 (29): Представям си заглавията в медиите: РЕНИ И ПРЕСЛАВА СЕ СБИХА ЗА СРЪБСКАТА СЦЕНА :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че вече пазат най-доброто си за себе и за Мая. Вече не са толкова продуктивни за да не се изчерпат. Песните за Северина (освен Отрове) са ужас, за другите изпълнители също не са толкова добри, дори и отказали са да правят нов албум на Ана Николич. Да видим колко ще им е срока.

 

Относно Милица Павлович, в Уторком в 8 е казала как Фивос и' дал „Могла сам“ на части да изплаща, снимала обложката за албума а нямала тази песен в този момент.

Сигурно много и' е тежко че толко вложено в ZAUVEK не се оцени като трябва. Предполагам че са планували ако всичко мине как трябва да прави концерт в Арената. От друга страна си мисля че стана малко скучна на хората с това постояно питане и отговор че нямала гадже, едни и същи питанки и отговори. Сега като флопира този албум започна да говори как не се чувала с майка си 10 години, как плащала песни на рати, как Саша не вярвал че Фивос ще дойде в СРБ заради нея...

 

И аз така мисля. На Мая песните са класи над другите, които пишат. Или просто тя ги прави добри.

На Милица пък ми се струва че вървят добре клиповете, тя все пак пусна 8 навъднъж, какво очаква... интересът на публиката се разпределя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ми изглежда като голяма звездетина. :1000 (29): Тази втората песен май съм я чувал, напомня на песен на Индира от 2004. Ужас... тези дни всички песни, които чуя, ми напомнят на други. :3fdb8960598fa63e: Аз като цяло със сръбската музика само малко като кон с капаци. Харесал съм си 7-8 изпълнители и не гледам много настрани. :1000 (29):

 

Наша Пепи е минала 100 000. Искам пак да направи дует с Кеба, пак да отиде в ГРАНД и да насере яко Рена ненормалницата. :1000 (29): :1000 (29): Ще стане един хубав музикален балкански скандал. :1000 (29): Представям си заглавията в медиите: РЕНИ И ПРЕСЛАВА СЕ СБИХА ЗА СРЪБСКАТА СЦЕНА :roll1:

Миналия месец Сърбия стана 8. държава с най-много гледания за Преслава😍

А Белград около 30-то място от градове.

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е за нещо ново!

 

Потвърдено е:Цеца готви албум!

Надява се тази година да го публикува и да направи Ушче 3!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

В новия албум щяло да има много балади като от началото на кариерата й. Дано под "начало на кариерата" се има предвид периодите с Фута и Мили, а не баш най-ранния. Няколко пъти качва цитати на Брая в Инстаграм. Може да е работила с него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В новия албум щяло да има много балади като от началото на кариерата й. Дано под "начало на кариерата" се има предвид периодите с Фута и Мили, а не баш най-ранния. Няколко пъти качва цитати на Брая в Инстаграм. Може да е работила с него.

 

Няма да има песни от Мили със сигурност, но се надявам да е работила с Брая, той е страхотен композитор!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква ирония Мая Берович не успя да продаде най-голямата зала "Зетра" в родната си Босна, премести концерта в по-малка зала. Дали наричането Цеца за майка я костваше много?

 

Концерта на Дара.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...