Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Не му се връзвам, но допускам как стават схемите. Не съм много сигурен дали не понася Драгана, или просто други са му подбудите. Трябва един човек много да ти е направил лошо, че всеки път да го хапеш, хапеш, и то пръв. Не е случайно.

Иначе, другата причина, поради която аурата му ме плаши... Погледни го. Чуй му прегракналия мазен глас, виж му влажния алкохолишки поглед, самите му изяви. По какво личи и на човек, разбиращ от мода? Пачо, този човек е от типа застаряващи, фалшиви и претенциозни хора, на които сексуалната ориентация толкова им е белязала живота, че са непоправими интриганти, злобари и придворни лакеи на певачки. Всичко това ми е много пошло и гнусно и точно по подобни екземпляри не искам да се съди за това, какви са останалите.

 

Друго... исках да те помоля, като имаш възможност, да ми снимаш видеокасетата от 1993 на Драгана, дето си я взе от Продавалник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново едни и същи спорове за същи кокошки. :1000 (29):

Цеца прави всичко чрез други хора. Ето на Карлеуша е отказано участието в ТОП ХИЛ - най-голямата дискотека на морето в Черна Гора / около 5К хора/. Участието трябваше да е на 29.07 но е отказано с изказване че причината за отказване е изнудване от страна на една персона която редовно всяко лято пее там. Това е Цеца, миналата година нали покани Милица Павлович да подгрява публиката и затова писаха че Цеца се насърдила на Милица Павлович когато видяла скорашните им снимки с Карлеуша. Иначе Милица Павлович казва че имала една изненада за лятото а албума сигурно края на годината.

Относно Драгана, тъпо е че позволява телевизията и' да се превърща в сестринска телевизия на Пинк, същите реклами от Пинк ги пуска и тя само че рекламирането на новини с титлове които Гага не допуска да вървят по ДМ Сат са в блур. :1000 (29):

пп. Саша Видич облича Сека, Цеца и Прииович от най-известните. Стана стилист на Прииович след като я беше плювал в медиите заради обличането и' и тя звънала и му казала - "След като не става, кажи ми как да коригирам и тази грешка /за обличането/." :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак не е цъфнала стилово. Да, не е хептен селянка, но със същия успех може и сама да си избере черен костюм и да го облече без блуза.

 

То това й е идеята на тая леличка - да плюе някого за да му стане стилист и да спре. Същата тактика като на Евг. Минч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А може и Драгана да го е рязала години наред и той сега да си връща от злоба. :1000 (29): Виждам го, че е дърт пияндурник и тютюнджия и даже си мисля, че и сърбите не му симпатизират и не му се връзват на словоизлиянията.

Ще я снимам, даже съм поръчал едно "съоражение" за сваляна не VHS рипове, че имам някакви да предлагам на Снежана в канала й, дето тя ги няма хахахаха.

Та ако се свалят с добро качество може да сваля и нейната касета, макар че във вбокс тези видеа ги имаше в HD формат с доста бистра картина.

 

Много ми е интересно какъв е оригиналният носител, дали е филмова лента или са снимани тези видеа с по-актуалните за 1993-та камери.

Ако си намерят баш оригинала могат да докарат страхотно качество. Ето българските филми от 70-те, 80-те са ги свалили и е кристално.

 

 

А какво ще рече, че й е отказано участието в тая дискотека. Те се самопредлагат ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво ще рече, че й е отказано участието в тая дискотека. Те се самопредлагат ли?

 

Не, първо беше заказано след това отказано участието с това образложение.

 

Ето Весна била на концерта на Шерифович. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Halo dragi е някакъв рок от 80-те и не мога да го намеря вече много години. Таня много си я обича, ама май не повече от Злата хахаха, 1:1 са.

 

pacho , не знам как търсиш информация за любими песни и изпълнители , но песента ''Halo dragi'' е включена в албума на Драгана "№10" издаден през 1993г. в продукцията на "ZAM" ... :derisive:

 

Dragana_Mirkovic_04.jpg

 

Ако искаш mp3 или lossless- пращам ти я .... :whistling:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В петък Севе започва промоцията на албума с балада. Целия албум към края на юни (2018 - Seve vs Maya ? :whistling: )

Музиката е на Рале, текст Марина.

 

https://www.instagram.com/p/BjUMer8FvDo/

Link to comment
Сподели в други сайтове

pacho , не знам как търсиш информация за любими песни и изпълнители , но песента ''Halo dragi'' е включена в албума на Драгана "№10" издаден през 1993г. в продукцията на "ZAM" ... :derisive:

 

Dragana_Mirkovic_04.jpg

 

Ако искаш mp3 или lossless- пращам ти я .... :whistling:

 

 

ако може lossless целия албум

logo.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Обожавам тази песен, и на сръбски, и на български е невероятна. Рядко има толкова мелодични песни, а и Таня я пее с такава емоция (Камелия също, едно от най-добрите ѝ изпълнения).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че Хало драги си има оригинал и е рок песен. Чувал съм я, за съжаление беше 2011-та, когато нямах шазам или подобни приложения за издирване на музика.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам си нова любима!

 

 

Нада Мацура или Александра Бурсач ? :1000 (29):

 

Тази Мацура е много интересна докторка и популярна с изявите си, имаше политически дуел с Карлеуша и Вучич. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Записано е у времену" е на Бая - беше страшен хит. Чуй му и "Додир неба" и "Земля любови" - и те са мн яки.

 

Този Кеба имаше само "Питаш за мен". И аз го имам за треторазрядник. А като видях, че в дуетът с Преслава има повече фон дьо тен от нея и КРААЙ :mf_surrender:

Песните на Бая са великолепни, ето този вече си е творец! Няма слаб албум и не позволява на никого да му кавърдисва песните.

 

 

А за Кеба изобщо не си прав - нямаше дискотека, като бях студентка, в която да не гърмеше:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните на Бая са великолепни, ето този вече си е творец! Няма слаб албум и не позволява на никого да му кавърдисва песните.

 

 

А за Кеба изобщо не си прав - нямаше дискотека, като бях студентка, в която да не гърмеше:

 

 

Да, верно, помня я тая песен, но не знаех, че е на Кеба.

 

Бая защо не позволява да му правят кавъри? Точно в стил Ивана са му песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, верно, помня я тая песен, но не знаех, че е на Кеба.

 

Бая защо не позволява да му правят кавъри? Точно в стил Ивана са му песните.

Тя лелчинка се опита да направи "Записано е у времену" като "Не ме боли", в която има познати елементи от там, макар да се води авторска. Чувала съм, че Бая има ужасно тежък характер и е с огромно самочувствие, не разрешава и да се доближават особено до него. За мен е много голям и съжалявам, че Иванчел не може да посегне на някое негово парче, с един типичен текст на Мариетица за мега звездата от златния период, ще е нещо смразяващо. Както си забелязал неговия стил много пасва на нашинката. Искам да чуя ето това, изпято с онова чувство, което само лелята може:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Искам и тази песен да направи мис Айтос! :Vishenka_05:

Бая е истински крал, обажавам песните му! Тази ми е много любима:

 

Янева, мислиш ли, че Глория и Ивана ще се паднат отново в дуел? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бая е истински крал, обажавам песните му! Тази ми е много любима:

 

Янева, мислиш ли, че Глория и Ивана ще се паднат отново в дуел? :3fdb8960598fa63e:

Тази песен одеве я публикувах, в топ 5 ми е от неговите! Много е голяма!

 

И тази не е за подценяване

 

 

А за дуелите - не знам, каквото каже жребийчето на Данчо! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен одеве я публикувах, в топ 5 ми е от неговите! Много е голяма!

 

И тази не е за подценяване

 

А за дуелите - не знам, каквото каже жребийчето на Данчо! :3fdb8960598fa63e:

 

Слушала ли си тази? Текста е уникален ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...