Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Съдът присъдил детето на Севе да бъде 200 дни от годината с баща си, Севе затова пуснала тази песен и много други публични персони я подкрепят с хаштага #ijasammajka

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Много хубава песен. И въобще целият албум е много добър. Браво на Сека!

 

 

А това звучи доста обещаващо. Някой знае ли кога излиза песента?

 

Редактирано от Vancho
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Севе и в Новините в HR търси правда за детето си.

Признава че била бремена с ин витро и изгубила бебето, но не искала да изгуби и детето си.

https://www.facebook.com/severina/videos/10155455950387053/

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпо интервю, не ми хареса изобщо. Като нямат нови песни, не знам защо гостуват да обсъждат глупости. С дъщеря й са абсолютни кифли - нещо като Глория и Симона, а Велко се изживява като мутра, но какво да правиш - цял живот това им е била средата. Цеца е прекалила с устните, грозно е чак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той не се изживава, той си е, все пак е син на мутра, колкото и да бяга пак там стига.

Дъщеря ѝ е много зле, груба, гаден глас, изкуствена.... не знам с какво точно би прокопсала в тоя бизнес. Точно като Глория и Симона са, нашата само е една идея по-симпатична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мая ще ги мачка всичките, много ме кефи, още от Црно злато.

 

Синът на Брена пее много добре, дори не съм подозирал и доста май го харесват и славата на майка му ще му помогне много. Пак добре, че един от двамата ѝ наследява кариерата и призванието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мая ще ги мачка всичките, много ме кефи, още от Црно злато.

 

С последния си албум нищо не направи, маи всички песни бяха от ДХ. Дано този е като пред-последният и', маи е заложила повече на Джала и Буба Корели.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било странно от къде Мая има пари за песни, като е няква никва. И по ДМ сат като рекламират участия нейните са твърде малко.

 

Mда, веднага от началото започна да работи с Марина и с топ композитори, досега гради кариера без скандали, само с хитове, което е похвално.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Начакахме се... днес е денят да чуем новите две песни (Bankina, Ostavljam te), след дуетите ще пуснала и албума (не се знае кога) и догодина отново планува Ушче ( Ceca vs Jeca) :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална!!! Чуйте я!

 

 

Не знам дали я знаете, представи Евровизия на Детската Евровизия през 2007 май беше ..

 

Беше и част от Сърбският вариант на The voice, преди няколко години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mного интересно интервиу, как големите звезди и Прииович хич не звездеят а Груич и Милица Павлович били много неодговорни и закаснявали.

И разбира се воините на ЈК с Цеца и Дара.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...