Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Да не говорим, че една Цеца например отдавна се беше ориентирала към по-модерното звучене - например Заборави и Доктор, а после и албумите след 2000.

Иначе и Драгана имаше уникални експерименти, например това безизвестно парче, любимо ми е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама Йеца може да си говори каквото си иска. Има си място и публика и за народнякето, и за хаус поп-а.

Дори сърбите имат много добри експерименти точно с двата стила. MC Yankooo е жив пример. :1000 (29): На мен много ми допадат тези - бийтче и хармоника/синтезаторче отгоре.

Аз изобщо не ги харесвах ЙК и Мария Шерифович бяха ми някакви надменни, но сега страшно ме кефят. Карли особено :D Представям си как Александрова отива да изпее пеперудките и Карлеуша почва да ѝ крещи цял живот ли иска да пее по кръчмите :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента има вонреден епизод от ЗГ, журито го разкъсаха този Никола Бокун, не дал всичко от себе си. А едно момче пя Откачи на Мира Шкорич.

В събота журито бира кои 12 влизат в супер-финала.

В момента Ивана Мунджа, да чуя кво ще и кажат :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мунджа пее Мало по-мало на Весна и една поп песен, променила стила си добре е, на токчета, червена рокля дори се старае и да игра докато пее :3fdb8960598fa63e:

И не иде директно на финал, в бараж, журито избра другата кандидатка да ходи директно... :mf_surrender:

Аца Лукас критикува Мунджа че не знала да пее фолк, народно (мало,по-мало) по-добре поп или изворно :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Autogram"

https://www.instagram.com/p/BHCMr3zg_mG/

"Cigani"

https://www.instagram.com/p/BHCNBgcgA1B/

 

С кофти качество засега.

 

"Nevinost"

 

Dobar ti, bivsa sreco, dan,

Dabogda bio ovako sam,

Da ti dusa za mnom krvari,

I buduca svaka te prevari.

 

Tamo gde spavas toplo je,

I toj koju ljubis dobro je,

O moj prozor vetar udara

O srce jos jedna izdaja.

 

Verovala sam ti sve sto si obecao

Nadala ti se kada si me ostavljao

Sto mi lomis srce kao kost

S tobom moja tuga gubi nevinost.

 

Srecan ti, bivsa sreco, let

Pricaju ljudi, pa saznam sve

Kad padnem, ja znam da ustanem

Al' ne znam bez tebe da opstanem.

 

"Cigani"

 

Da sam sad na mostu odmah bih se bacila,

kad sam mu u ponoc opet ledja videla.

Preko dana spava - veran mi je,

nocu budan luta jednostavno takav je.

 

Cigani udrite, sve mu pare nocas uzmite,

neka se zaduzi kad god me rastuzi.

Cigani udrite, kozu mu sa ledja skinite,

da moli da mu platim dug ko da sam mu drug.

A ja da mu ne dam, ne dam ni za lek,

kad je danju covek, nocu necovek.

 

39_1000x0.jpg

Тази ми харесва повече от обложката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър семпъл от Драгана, напълни ми душата. И е заслабнала доста, преди 2 години беше 10 кг отгоре.

 

Мен пък лично цялото ЗГ ми изглежда супер селско и аматьорско, журито само манджа не си носи да яде докато пеят участниците. И избират, като че после няма поне 5 от участниците да издадат песни и да си заминат бързо-бързо и без това...

 

 

И понеже няма раздел за Хърватия, да кажа че новия сингъл на Лана е супер зарибяващ <3 А промото е просто супер!!!

 

 

 

Цялата песен:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качиха албума в Спотифай.

https://open.spotify.com/album/4MGSVl65vuEZJKS578XMZz

 

Оф, имаше семпли за малко, после изчезнаха. Не знам при вас как е.

 

Много изморено и грубо й звучи гласът във всички песни. "Metar odavde" и "Trepni" ми звучаха интересно. "Nevinost" и "Andjeo drugog reda" са балади.

 

Изданието за бутки, лавки...

https://www.instagram.com/p/BHCqGEyhFsd/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък лично цялото ЗГ ми изглежда супер селско и аматьорско, журито само манджа не си носи да яде докато пеят участниците. И избират, като че после няма поне 5 от участниците да издадат песни и да си заминат бързо-бързо и без това...

 

Нее, Пинкове звезде не се ни помнят, миналата година Пинк звездичките (деца) беше по-успешна от Пинкове Звезде, и затова финала на звездичките беше по-късно. Гранд дават по една песен на ТОП 12, всяка година. Дори започнаха и на някои които са испаднали да дават песни, примерно тези Джаволице, те не стигнаха до топ 12 миналата година но са секси, не са много талантливи, но стават за този бизнес :3fdb8960598fa63e: . И даже снимиха повече песни него ли тези дето си бяха в топ 12. :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

JK захапа Севе! :3fdb8960598fa63e:

 

Нали още преди година каза че ще има дует с Sajsi MC (лезбейка, женски МС :3fdb8960598fa63e: ) а сега и Северина публикувала снимка с тази Sajsi, сигурно готви и тя дует с нея :mf_surrender: .

Дуета с ЈК се казвал "Izabrane pevajke" :3fdb8960598fa63e:

https://www.facebook.com/jkdiva/posts/10154408318341282

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Изтриха ги, чух само Невиност - значи това е баладата в албума, не ми допадна като Добро сам прошла... не знам, чакам да чуем целия албум и тогава да дам си мнение, от това Didule не очаквам много, но дано се изненадим, не знам какво означава Didule :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтриха ги, чух само Невиност - значи това е баладата в албума, не ми допадна като Добро сам прошла... не знам, чакам да чуем целия албум и тогава да дам си мнение, от това Didule не очаквам много, но дано се изненадим, не знам какво означава Didule :3fdb8960598fa63e:

 

Клипът NEVINOST всъщност беше песента "TREPNI".


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Trepni" е супер бясната. :girl_cry2:

 

Дано да ги качат по-скоро в официалния канал. Щели да бъдат лирик видеа.

 

^

И на мен ми звучеше познато. Мислех, че на някоя нейна.;d

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...