Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

След като видях, че има интерес към Сръбската музика и по точно да се дискутират песни и изпълнители реших да отворя тази тема.Вие сте на ход.Важат общите правила за форума.

1.Без обиди и цинизми.

2.Всеки може да си отвори тема за любим изпълнител и изобщо теми които са актуални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента най актуално е предстоящия концерт на Цеца.

Какво мислите за концерта?Ще има ли достатъчен интерес или пак ще има празни места както на предишния?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента и от както е излязла ми е любима.Няма да ми стигне място да напиша любимите ми песни и изпълнители.За сега ще се задоволя с Шабан от мъжете и Драгана от жените.Изпълнители с богати дискографии които сами говорят за тяхния талант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента най актуално е предстоящия концерт на Цеца.

Какво мислите за концерта?Ще има ли достатъчен интерес или пак ще има празни места както на предишния?

 

 

Очаквам много. А интерес определено ще има, щом излязоха и новини за изкупуване на билети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено ме интересува с кои песни е избрала да се представи.Сигурно ще заложи на най изявените си хитове през годините и някои от новия албум.А защо да не ни изненада и с нова песен? :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено ме интересува с кои песни е избрала да се представи.Сигурно ще заложи на най изявените си хитове през годините и някои от новия албум.А защо да не ни изненада и с нова песен? :1000 (6):

 

Направило ми е впечатление, че определени песни ги пее винаги, но няма как без тях де! Нова песен би била гвоздей, нещо по-лятно и динамично. :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено ме интересува с кои песни е избрала да се представи.Сигурно ще заложи на най изявените си хитове през годините и някои от новия албум.А защо да не ни изненада и с нова песен? :1000 (6):

 

 

От старите искам да изпее само Bivsi, Volim te, To miki и Babaroga, най-много пресни искам от албума от 92 до албума Маскарада - това са й най-добрите албуми, и вече малко песни от тези след 2000. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
За какво са им, след като са тотални хитове и без клипове. Там не е като при нас - всичко да има клип. Хората влагат пари в музиката.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас,какви са тези некординирани движения.Песента не ми харесва.

 

Коя песен??? Те са 3. Движенията са си ОК, вие сте се повредели с танците на Андра.

Tанцът е от 95 плюс това...

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Босненска пророчица: Arkan е жив, Ceca се грижи за него

 

 

Босненската пророчица Azira Muratović е известна като жената с лъжиците. На нейната способност да гледа на лъжици мнозина се присмиват, но и доста хора настръхват. Всеки сам обаче може да прецени за себе си дали да вярва или не.

Гледайки на лъжици Azira представи редица пророчества за доста популярни личности от естрадата – Severina, Zdravko Čolić, Šaban Šaulić, Neda Ukraden, Hanka Paldum и други. Някои от тях ще се оженят, други ще се разведат, трети пък имат черна магия… Обаче това, което каза за Ceca, със сигурност ще разбуни духовете.

„Отговорно твърдя, че Željko Ražnatović Arkan все още е жив! Правих нощна истихара и в съня си видях, че е жив и че скоро ще бъдат получени доказателства за това, че Arkan не е умрял. Жена му се грижи за него и това видях. Ще бъде потърсен от някакъв човек. Седмата лъжица ми показа, че Arkan ще има големи проблеми с този човек“ – каза Azira Muratović, но не поясни къде Ceca, която само се „прави на тъжна вдовица“, крие мъжа си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...