Jump to content



Цеца Величкович с Концерт в София през Май


Препоръчани коментари

Опс,сори.Мислих,че си модератор и затова те цитирах..

Проблем нямам,и не съм убеждавала,че Цеца е никоя,просто споделих,че не ми е приятна сръбската музика.

Toгава просто подминете темата.Има толкова други теми където ще ви е интерсно да пишете.И да темата отдавна трябваше да я преместя където и е мястото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И аз,сръбската музика ми е толкова противна!Но с радост бих отишла на гръцки изпълнител :Vishenka_05:

 

По принцип наистина сръбската музика звучи ужасно, но Цеца се различава от останалите Лепи Брена, Миле Китич, Индира Радич и сие противляги! Песните и звучат на доста по - високо ниво и със сигурност е една от най - добрите певици в света, гласът и също го доказва! Дискографията и е повече от платинена и е единствения сръбски изпълнител, с които народа и може да се гордее!!!

 

 

Аз лично сериозно се замислям за този концерт, доста ми се ходи! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз май за пореден път ще пропусна концерт в Бг, но на концерта във Виена отивам сама :) Хората около мен не биха се дръпнали на 150 км за изпълнител, който не слушат, но на концерта ще има достатъчно хора, които се кефят на тази музика и я оценяват. Т'ва в подкрепа на тези, които се чудят с кого да ходят :)

Не правя класации коя е по-известна или по-заслужила. А дори и да направя, Цеца ще диша праха и на Брена, и на Весна. Да не превръщаме темата в коя е по-по-най. По-добре организирайте група "Няма с кого да отида, хайде да отидем заедно ;) " . Аз ако съм в Бг по това време, ще се включа в групата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ако сръбската музика звучи гадно, нашият попфолк трябва да е значи някаква пародия. Смешни сте с подобни изказвания.

Кажете не ми харесва/ харесва ми, отколкото да се правите на разни спецове, които не сте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушам Сръбска музика от 1977 година и смея да твърдя, че нашият поп фолк е силно повлиян от тяхната музика.Масово в репертоара на първите поп фолк изпълнители влизаха кавъри на утвърдени вече Сръбски хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушам Сръбска музика от 1977 година и смея да твърдя, че нашият поп фолк е силно повлиян от тяхната музика.Масово в репертоара на първите поп фолк изпълнители влизаха кавъри на утвърдени вече Сръбски хитове.

Разбира се, какво друго да се очаква, а и сме толкова еднакви, че тяхната музика няма как да не ни допада. Разбира се, явно има и разни непросветлени индивиди, за които тя била боклук....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда добре, отпочинала, а не както писаха в някакви таблоиди, че била съсипана дрън, дрън! :gun_bandana:

Сигурен съм, че много се е нахъсала, винаги излита като феникс от пепелта! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда добре, отпочинала, а не както писаха в някакви таблоиди, че била съсипана дрън, дрън! :gun_bandana:

Сигурен съм, че много се е нахъсала, винаги излита като феникс от пепелта! :Vishenka_05:

 

 

Да, макар че ми се вижда прекалено слаба. Досега го е карала май без фитнес, ама й е време вече. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно отделя по 2 часа дневно за фитнес.Но по добър фитнес от концерти по 2-4 часа, здраве му кажи.И пее все на живо.Колкото тук не я харесват, толкова в Сърбия я боготворят.Стадионите се пукат по шевовете на нейни концерти и публиката изригва на всеки неин хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно отделя по 2 часа дневно за фитнес.Но по добър фитнес от концерти по 2-4 часа, здраве му кажи.И пее все на живо.Колкото тук не я харесват, толкова в Сърбия я боготворят.Стадионите се пукат по шевовете на нейни концерти и публиката изригва на всеки неин хит.

 

Абе те тук кого ли харесват, май само себе си! <_< На сърбите винаги съм им признавал това, че дават мило и драго за собствените си певици, актьори и т.н. Пък после пак да разправят, че всички на балканите били еднакви като национални психологически особености...

Вече е ясно, че от новите пее "Sve što imam i nemam"! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че стадионите ще се пукат. Винаги си личи, когато една песен е направена и изпята от сърце, а при тях няма пълнежи. И войните явно наистина са ги научили да се веселят и да ценят всяко творчество.

Надявам се и Арената да се срине от народ. :1000 (30): Ще издивеем! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че стадионите ще се пукат. Винаги си личи, когато една песен е направена и изпята от сърце, а при тях няма пълнежи. И войните явно наистина са ги научили да се веселят и да ценят всяко творчество.

Надявам се и Арената да се срине от народ. :1000 (30): Ще издивеем! :1000 (29):

Ами вече щом са останали около 1/3 от обявените билети за продажба!1000%20(30).gif

 

Така вече е ясно, че открива с "Rasulo", продължава с "Beograd", "Idi dok si mlad", "Zaboravi", " Oprostajna vecera", "Ja jos spavam u tvojoj majici",...от старите е подготвила още "Dokaz", "Trazio si sve" , "Vazduh koji disem", "Gore od ljubav", "Кukavica"...a от последния албум "Igracka samoce", "Ona", "Sve sto imam i nemam", "Steta za mene"... :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

31.03.2012 - Gospodarsko Razstavišče, LJUBLJANA

ceca-ljubljana-marec-2012-4.jpg

 

ceca-ljubljana-marec-2012-1.jpg

 

ceca-ljubljana-marec-2012-3.jpg

 

DEVOJKE PADALE U NESVEST ZBOG CECE

 

Kako pišu domaći portali, nekoliko devojaka je zatražilo medicinsku pomoć, jer su se od previše uzbuđenja zbog Cecinog koncerta – onesvestile! Koncert je počeo u 22:30 i nije bilo pauza, a Ceca se je u jednom trenutku bosa šetala binom.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца подарява дискове на българските си фенове

ceca-velichkovich_939a53d999.jpg

Цеца Величкович, която очакваме у нас на 22 май, подарява на своите фенове CD и DVD с всеки 4 закупени билета за концерта в Арена Армеец.

Виж повече.....
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ceca записа нова песен

 

Svetlana Ražnatović е записала нова песен, с която ще зарадва феновете си в началото на следващата седмица. Парчето е бързо и според тези, които са го чули, ще стане летен хит.

„Понеделник ще бъде ден за нови изненади, трябва да почакате само още малко“, написа Ceca в Twitter.

А иначе, певицата е решила да проговори за 8-месечния си затвор само веднъж и да изкара от това пари. Ceca сама ще издаде списание, в което ще публикува изповедта си и което ще се продава само с албума й. Това каза в предаване на TV „Pink“ композиторът и мениджър на певицата Aleksandar Milić Mili.

Той и Ražnatović започнаха турнето миналата събота във Франкфурт, и макар че ще имат участия в много европейски градове, концерт в Белград предстои чак следващата година.

Напоследък доста се изприказва и около евентуален концерт на Svetlana в Сараево и как нейният мениджърски екип е получил предложение за 200 000 евро, само и само тя да пее в босненската столица. Но ангажиментите на Ceca са ясни до 2014 година и те не включват посещение в Сараево. Явно още не е дошъл моментът за такава стъпка.

По този повод един от най-популярните текстописци в Ex-Yu региона Fahrudin Pecikoza твърди, че Ceca Ražnatović продължава да е нежелана в Сараево, заради поддръжката й на военните престъпления на покойния й съпруг Željko Ražnatović Arkan!

Link to comment
Сподели в други сайтове

така като гледам май само тук при нас ще и е точно концерт - в зала, със специална сцена...от снимките тук виждам, че е като клубно турне по-скоро

Link to comment
Сподели в други сайтове

така като гледам май само тук при нас ще и е точно концерт - в зала, със специална сцена...от снимките тук виждам, че е като клубно турне по-скоро

 

Не бих казал, в Любляна се води зала, също така има предстоящи концерти в зали и на стадион мисля, че имаше. Но се предполага, че е съобразено с потенциалните почитатели на сръбската музика и сръбските общности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...