Jump to content


Рапъри се изгавриха с певиците на Фолка.


Препоръчани коментари

http://signal.bg/view_article.php?article_id=18956

 

Василка е твърде заета да се кокошини в момента колко е велика и известна и как по пазарите от Владивосток до Ростов на Дон се занимават само с неговите фланелки. :wacko:

 

Имам неприятното усещане, че месец наред ще обяснява каква невероятна звезда е. Все пак колко световни изпълнители са били изтипосвани в гръб, по задник на ученическа раница? :mf_surrender:

 

Нарцисизма и липсата на правилна вътрешна оценка са пагубни за някой, който е постигнал значителен, но все пак не огромен успех. Накрая обикновено хората се удавят в собствената си самовлюбеност.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://signal.bg/view_article.php?article_id=18956

 

Василка е твърде заета да се кокошини в момента колко е велика и известна и как по пазарите от Владивосток до Ростов на Дон се занимават само с неговите фланелки. :wacko:

 

Имам неприятното усещане, че месец наред ще обяснява каква невероятна звезда е. Все пак колко световни изпълнители са били изтипосвани в гръб, по задник на ученическа раница? :mf_surrender:

 

Нарцисизма и липсата на правилна вътрешна оценка са пагубни за някой, който е постигнал значителен, но все пак не огромен успех. Накрая обикновено хората се удавят в собствената си самовлюбеност.

:girl_witch: Супер :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://signal.bg/view_article.php?article_id=18956

 

Василка е твърде заета да се кокошини в момента колко е велика и известна и как по пазарите от Владивосток до Ростов на Дон се занимават само с неговите фланелки. :wacko:

 

Имам неприятното усещане, че месец наред ще обяснява каква невероятна звезда е. Все пак колко световни изпълнители са били изтипосвани в гръб, по задник на ученическа раница? :mf_surrender:

 

Нарцисизма и липсата на правилна вътрешна оценка са пагубни за някой, който е постигнал значителен, но все пак не огромен успех. Накрая обикновено хората се удавят в собствената си самовлюбеност.

Това не върви на добре! Иначе гаврата с нашите и особено с някои е голяма! :1000 (29):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така... чалгата е най-вече атакувана заради пошлите текстове. А това нещо, което са израпирали тези момчета, да не е по-различно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така... чалгата е най-вече атакувана заради пошлите текстове. А това нещо, което са израпирали тези момчета, да не е по-различно?

 

ghettoman_edna_mechta.jpg

Имам си една мечта, да чукам чалга звезда

А колко ще ми струва това? -

Да го хване с ръка, да го цунка с уста

По телевизията ги гледам аз

Мечтая си някоя от тях да дойде в нас

За Мария Илиева ли става въпрос?

Стига брат, прекаляваш с тоя коз

Говоря ти за ония сладки к*рвета

С лачени дупета по телевизия П*анета

Аааа… стаа въпрос за Андреа ли бе?

Много ясно, искам да й го набутам целия

Аз пък си мисля за Галена,

вместо микрофона, да ми наплюнчи члена

И да го цока, и да ми пие сока

Какво ще кажеш за Преслава?

Тая е жестока!

Камелия съм чул, че има тесна сливка

Не знам брато, ще питам Гошо от почивка

Чакай да ти кажа пич за Соня Немска

Мечтая цяла вечер да ми прави френска

Надявам се тая песен да я чуе Райна,

Ако ми пусне ще го запазя в тайна

Ебавам се естествено,

чудя се дали дупето ти е девствено

Гергана, Джена и Ивана

Мани я Ивана, тя е дебелана

Тогава нека да се спреме на Лияна

Спорт ни баджаци брато, само да я хвана!

Ще й забия ножа надълбоко

Ще пробвам с Емилия, вече не е с Коко

Ще го подам на Глория,

казвам ти брато – ще бъде фънк история!

Нашироко под дебелия юрган,

да чукаме на партия Есил Дюран

Но пич, трябва да си сложим дъждобран

Що? Щото всички са минали оттам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е поне знаят кое става и кое не - Ивана и Азис не ги искат :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че нещо, обаче това е егати простотията! Някакви никому неизвестни смешници наречени в темата "рапъри" се пресмиват на фолк певиците... хаха Тъпа история!

 

И аз съм слушал рам музика но това не прилича на нищо!!! :1000 (27):

 

Ако и аз напиша едно парче в което оплючвам половината известни хора в България и го изпея и го кача в ЮТюб сигурно и аз ще стана "рапър"...

 

Смешници!!! :)

 

П.П. Този жанр (българския рап) отива на все по-зле и по-зле...

Подписа ви надвишава допустимия размер!

2ро предупреждение!

IMG2-1245585240.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 9 months later...
  • 4 months later...
Не мога да я харесам тая музика поп-фолка и това е.Всичките тия селски тояги които се наливат със силикон , носят някакви глупави парцалки за да са по интересни и изведнъж видите ли стават големи звезди със голямо самочувствие,и разбира се след това идва и голямото превземане което правят нашите тъпи поп-фолк ,,звезди'' Само gangsta rap и то old school. За мене това е музиката .Там хлабаво няма .Истините за света в които живеем се казват директно и ясно без лигави завартулки.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да я харесам тая музика поп-фолка и това е.Всичките тия селски тояги които се наливат със силикон , носят някакви глупави парцалки за да са по интересни и изведнъж видите ли стават големи звезди със голямо самочувствие,и разбира се след това идва и голямото превземане което правят нашите тъпи поп-фолк ,,звезди'' Само gangsta rap и то old school. За мене това е музиката .Там хлабаво няма .Истините за света в които живеем се казват директно и ясно без лигави завартулки.

 

Това си лично твое мнение и твой избор, няма да ти го оспорвам.

Фолкът днес не струва - прав си, има чат-пат попадения. Но това е музика явно за по-емоционални хора - и е съвкупност от много неща - мелодия, музика, текст, изпяване и т.н.

Интересно ми е защо съдиш по опаковката, т.е. по певиците, поведението им и външния вид, а не по песните. Има си доооста добри парчета във фолка, модерни, различни, нестандартни, колкото и да не ти се вярва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...