Jump to content



Форум инструкции. :))


Препоръчани коментари

  • 3 months later...
  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Можеш да даваш по много оценки само от 0 до 2.

Но имай впредвид че могат да ти върнат само до 10 човека

И това за мен е бъг от който се възползваме

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Тук май е по-добре да постна. :unsure:

Някой има ли проблем с форума през IE на компютъра си?

 

Не ми зарежда чата и куп проблеми... като при писане иконките не ми ги добавя като текст а директно още докато пиша ми излизат като графика и не ми дава да пиша преди тях, и като поствам снимка или клип също излиза директно, не като линк. A, и нямам опция бързо редактиране. така де, не работи. излиза ми пълно...

 

Например: Untitled_1.jpg

Untitled_2.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е от форума а от ие много отдавна не го използвам предпочитам мозилата

За сравнение влез през друг браузер не може да нямаш

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е от форума а от ие много отдавна не го използвам предпочитам мозилата

За сравнение влез през друг браузер не може да нямаш

Да, да. През друг е ок! Ама си мислех дали няма нещо за настройка, добавка, чистене или други глупости, което да помогне. Нищо де, явно ще трябва да ползвам хром.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Има ли начин да изтриеш всичките си коментари или поне да ги маркираш по 20-30 наведнъж?

Respect може да трием коментарите си, но става много бавно или поне аз не знам бърз начин.

Мерси предварително. :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямате ли отметка горе в дясно на всеки коментар? Ако имате, маркираш и триеш. Ако не -някой по-компетентен да се изкаже. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямате ли отметка горе в дясно на всеки коментар? Ако имате, маркираш и триеш. Ако не -някой по-компетентен да се изкаже. :1000 (29):

Аз докато бях в Респект нямах отметка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е добре ако в темата "Работа за потребителите" , след подаден сигнал или оплакване модераторите да цитират мнението в темата с отговор какви мерки са предприели. Ако са наказали с какво - % или бан или ако не са -защо.

Забелязвам, че често се подават оплаквания за обиди и пр. а никой от екипа не пише какво се е случило после.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е добре ако в темата "Работа за потребителите" , след подаден сигнал или оплакване модераторите да цитират мнението в темата с отговор какви мерки са предприели. Ако са наказали с какво - % или бан или ако не са -защо.

Забелязвам, че често се подават оплаквания за обиди и пр. а никой от екипа не пише какво се е случило после.

Забележката приета - ще пишем вече ;)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Имам предложение - блокиране на потребител.

Да не може да вижда постовете ви и нищо свързано6с профила ви. Все едно не съществува.

 

Това го има до колкото помня..

 

Може ли да се направи така, че и Респектите да виждаме архива на чата - всички го виждат, от стандартен потребител до модератор, но ние - не. :D

 

Оправено :whistling:

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

То има, обаче постовете пак се виждат в цитатите и се обезмисля. Не може ли да се направи нещо?

 

E не мисля, че може, но нека Момо да каже... Ама все пак как като някой цитира даде коментар няма да го виждаш, то трябва да си блокирал и този който цитира. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

E не мисля, че може, но нека Момо да каже... Ама все пак как като някой цитира даде коментар няма да го виждаш, то трябва да си блокирал и този който цитира. :mf_surrender:

 

Ами а де :)

А какъв е смисълът да блокираш някой, след като пак му виждаш постовете в цитатите? :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Имам въпрос, търсех инфромация, но тука е :D малко сложно за ориентир

Колко поста трябва да имаме за да може да пращаме лични съобщения на други потребители и да имам право на всички функции на форума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам въпрос, търсех инфромация, но тука е :D малко сложно за ориентир

Колко поста трябва да имаме за да може да пращаме лични съобщения на други потребители и да имам право на всички функции на форума?

35.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Публикувано (редактирано)

Ако може някои да ми обясни моля, защо не мога да се свържа с администратор дава ми грешка и не ми излизат лин-ковете,какво трябва точно да направя ?

Редактирано от ivelin21
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...