Jump to content



Форум инструкции. :))


Препоръчани коментари

Има проблем с излизането на буква "K"при опцията за въпрос и отговори на анкетите към дадена тема.За да се избегне този проблем превключвате клавиатурата на английски и пишете буквата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Има проблем с излизането на буква "K"при опцията за въпрос и отговори на анкетите към дадена тема.За да се избегне този проблем превключвате клавиатурата на английски и пишете буквата.
Благодаря за инфото! 1000%20(19).gif

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...
  • 1 month later...
Може би нямаш нужните постове (мисля че са сто),за да имаш активирани всички екстри(оценяване на репутация,титла и др.).

 

 

 

Moji Li Skype Da Te Pitamm !! NeShto Che NeMogga Da Si Akiviram Registraciqta za Forumi ? Shto Nz Kak Da Go nAPrAVq !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да натрупаш нужните постове ,за да ти се активират автоматично всичките функции на форума(трябва да имаш над 30 поста и да си редовен иначе пак преминаваш в групата с определени ограничения).

 

Moji Li Skype Da Te Pitamm !! NeShto Che NeMogga Da Si Akiviram Registraciqta za Forumi ? Shto Nz Kak Da Go nAPrAVq !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Защо три дни нямаше форум? Разбрах, че при някои хора е било по-малко, а другаде изобщо е нямало проблем.. какво трябва да направя (евентуално в собствените си настройки) за да не се случва пак?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо три дни нямаше форум? Разбрах, че при някои хора е било по-малко, а другаде изобщо е нямало проблем.. какво трябва да направя (евентуално в собствените си настройки) за да не се случва пак?
И при мен имаше проблем.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо три дни нямаше форум? Разбрах, че при някои хора е било по-малко, а другаде изобщо е нямало проблем.. какво трябва да направя (евентуално в собствените си настройки) за да не се случва пак?

 

Да, и при мой колега също нямаше връзка, въпреки че от различни адреси е пробвал без прокси и такива програми и пак не можеше да влезе тези дни, но вече има достъп ми каза . :)

 

 

С уважение : Пепи

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
Момо, има ли вариант в bb кода да вкараш imgw за автоматично пускане на изображение като по-малка иконка. Знам, че има подобно оразмеряване на големите снимки, но ми се струва добър вариант и този.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
  • 10 months later...
1. Не пиши на латиница.

2. За да ти се махне флуд лимита ти трябват поне 100 поста.

 

Oфф ще пиша на кирилица, макар че не я понасям, но това е отделна тема :1000 (15):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...