Jump to content



Срещите с Асен Блатечки


Препоръчани коментари

Големите имена рядко биват оценени.Няма смисъл от измислени награди,след като има любовта на публиката.А той я има.Има семейство,работа и много фенове...Какво друго му трябва на човек.Дори и най-красивата награда,сложена на рафта,не може да замени искрата в очите на хората,които го харесват.

Харесвам Асен Блатечки,но не съм му от яростните фенове.Радвам се,че в България все още има хора,които не са зарязали родното изкуство и със зъби и нокти се опитват да го вдигнат на по-високо ниво.За съжаление ние нямаме нужното спокойствие и пари,за да ходим редовно на театър и кино.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Какъв е проблема? От 35 мин. предаване, толкова станаха.

Ама все гледате да се заядете обаче.

По-важното е,че феновете на Асен са ми благодарни за кадрите.

 

А за кво са ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много глупав въпрос обаче,все едно да те питам защо си сложила такъв подпис и аватар.

 

Просто си кажи,че си обсебена,а не ми увъртай.Едно е да харесваш някого и да си сложиш аватар и подпис с негова неразмазана снимка(има няква мода във форума подписите да са размазани,но както и да е),а съвсем друго е от интервю да правиш 100 скрийншота1000%20(10).gif

Това е присъщо за децата до 13 годишна възраст,не за 30 годишните :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Близнаци са- Валентино и Матео, само,че още не мога да ги различавам, много са различни като характери обаче.

 

Да обаче са деца на Рики и другия мъж нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...