Jump to content



"How I met your mother?" / "Как се запознах с майка ви?"


Препоръчани коментари

  • 4 weeks later...
  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 3 months later...
и е грозна :D

Не е чак толкова грозна, на мен ми е даже симпатична, само да не окаже, че е взела чадъра от съквартирантката си и да изкукаме още 3-4 сезона. Време им е вече да приключват, че е ако разтягат още няма да се върже финала, децата ще трябва да са на по 10-12 години.

:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симпатично е момичето. Ама на мен чак ми е странно, че я показаха. :D Досега все я криха и сега ми е чудно малко, а и всеки е с различна идея как би изглеждала майката. Дано да е готин следващия сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Който не иска да си разваля 9-ти сезон, да не чете. Макар че не е чак такъв спойлер:

Целият сезон ще се показва единствено деня на сватбата. Ще се показват и моменти от миналото и от бъдещето, естествено, така че няма да е скучно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Изтеглих 8-ми сезон и го започнах, че го бях оставил да излезе целия и да си го гледам наведнъж. Определено още от началото на 7-ми сезон се усеща, че вече са се поизчерпали и не са толкова забавни и интересни като преди, но аз все пак ще си го догледам, все пак първите 6 сезона бяха страхотни и ги изгледах за около седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

16 епизод беше едно от най-оригиналните неща, които някога съм гледал! Сценаристите надминаха себе си..

Казва се "Как майка ви се запозна с мен" и дават всички онези моменти, когато Тед срещаше майката случайно в минали сезони, жълтия чадър и т.н. Невероятно беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Още 2 епизода до края... :cry2: Това са толкова години в смях и сълзи заедно с героите, не знам как ще се разделя с този сериал, въпреки че затъпя в последните 2 сезона. Все пак тази серия беше много тъжна, даваха герои от минали сезони как са се развили днес..

Другото, което е... излиза, че май майката ще се окаже мъртва и затова Тед разказва историята на децата как се е запознал с нея.

Ще ми липсва сериалчето :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още 2 епизода до края... :cry2: Това са толкова години в смях и сълзи заедно с героите, не знам как ще се разделя с този сериал, въпреки че затъпя в последните 2 сезона. Все пак тази серия беше много тъжна, даваха герои от минали сезони как са се развили днес..

Другото, което е... излиза, че май майката ще се окаже мъртва и затова Тед разказва историята на децата как се е запознал с нея.

Ще ми липсва сериалчето :(

:slapin: Ей, Спойлер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още 2 епизода до края... :cry2: Това са толкова години в смях и сълзи заедно с героите, не знам как ще се разделя с този сериал, въпреки че затъпя в последните 2 сезона. Все пак тази серия беше много тъжна, даваха герои от минали сезони как са се развили днес..

Другото, което е... излиза, че май майката ще се окаже мъртва и затова Тед разказва историята на децата как се е запознал с нея.

Ще ми липсва сериалчето :(

Няма как майката да е мъртва, защото само преди няколко епизода даваха как тя разказва на децата как се е запознала с баща им.

Теории около сериала бол. Уж майката щеше да е някаква сестра на Барни :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как майката да е мъртва, защото само преди няколко епизода даваха как тя разказва на децата как се е запознала с баща им.

Теории около сериала бол. Уж майката щеше да е някаква сестра на Барни :D

Не знам, в миналия епизод когато си разказваха истории с Тед, той каза нещо за майката на Робин, че не е вярвал, че ще дойде, а тя му отвърна "Стига, коя майка ще пропусне сватбата на децата си..." и в този момент Тед се разплака. Може майката да е болна нещо или не знам.. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се сетих, че майката никога не е разказвала нищо на децата, епизода се казваше "Как майка ви се запозна с мен", а не "Как се запознах с баща ви", което е различно... в него просто Тед разказваше гледната точка на майка им, която тя му е споделила някога (примерно).

Така че наистина май ще се окаже, че е мъртва..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, в миналия епизод когато си разказваха истории с Тед, той каза нещо за майката на Робин, че не е вярвал, че ще дойде, а тя му отвърна "Стига, коя майка ще пропусне сватбата на децата си..." и в този момент Тед се разплака. Може майката да е болна нещо или не знам.. :dontknow:

Не помня точно как беше сцената, но .... Значи Тед се е разплакал, че майката няма да може да присъства на сватбата на децата му, още преди да се е запознал с майката? :1000 (29):

 

Оф забрави ... сетих се сцената, дето са стари, 2024г. нали?

Ем, може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не помня точно как беше сцената, но .... Значи Тед се е разплакал, че майката няма да може да присъства на сватбата на децата му, още преди да се е запознал с майката? :1000 (29):

 

Оф забрави ... сетих се сцената, дето са стари, 2024г. нали?

Ем, може.

 

Той беше с майката на ресторант и си говориха нещо двамата и тя му каза "Коя майка не би присъствала на сватбата на децата си" и той тогава се разплака. Когато водиха този разговор децата вече съществуваха... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той беше с майката на ресторант и си говориха нещо двамата и тя му каза "Коя майка не би присъствала на сватбата на децата си" и той тогава се разплака. Когато водиха този разговор децата вече съществуваха... :1000 (29):

Да, сетих се. Аз тогава реших, че сигурно майката на майката(демек бабата) не е отишла на тяхната сватба :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Бахти! Побеснелите фенове са НАВСЯКЪДЕ!

 

Но краят, така както са го направили е логичен, въпреки че на хората не им пука,понеже са мега- ядосани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...