Jump to content



Revenge / Отмъщението


Препоръчани коментари

По принцип не гледам много американски сериали,обаче специално тоя много ми хареса.Днеска почнах 1 ви сезон и сигурно на един дъх ще го изгледам

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И на мен ми се губи динамиката във втория сезон сякаш.Малко забавиха темпото като видяха интереса и може да разводнят малко линията, та да изкарат 4-5 сезона..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано,че е супер як сериала за 2 дена изгледах 10 епизода и все повече се зарибявам

Link to comment
Сподели в други сайтове

някой знае ли от къде мога да изтегля епизодите от 2 ри сезон? В Замунда ги няма всички

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук мисля,че трябва да ги има. Ако ли не в Арената.

 

 

Оооо много благодаря

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отмъщението

сезон 2

от 11 февруари, всеки понеделник, от 21:05 часа

 

250px-Revenge_season_2_poster.jpg

 

Определено няма да чакам излъчването по Нова тв! :beware_mods:


Link to comment
Сподели в други сайтове

Но по Нова не е ясно дали ще го излъчат въобще ;д

 

Е уж като свърши първият сезон казаха скоро,ама колко ще е скоро не се знае. ;дд

А и в нета вече има субс. за всички излезли епизоди + тва са HD. :Vishenka_05: Tака,че май накрая от нета ще си ги изгледам. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е уж като свърши първият сезон казаха скоро,ама колко ще е скоро не се знае. ;дд

А и в нета вече има субс. за всички излезли епизоди + тва са HD. :Vishenka_05: Tака,че май накрая от нета ще си ги изгледам. :)

Къде са казали скоро? Според мен както БТВ - то не излъчиха 3 сезон на Дневниците, така и Нова ще си останат с един сезон .. а и той нали не е излязъл целия, а те го дават всяка вечер, не един път в седмица .. ще видим. Аз още не съм изгледала последните 2 епизода, но до 11 ще го направя и почвам да следя 2 сезон там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са казали скоро? Според мен както БТВ - то не излъчиха 3 сезон на Дневниците, така и Нова ще си останат с един сезон .. а и той нали не е излязъл целия, а те го дават всяка вечер, не един път в седмица .. ще видим. Аз още не съм изгледала последните 2 епизода, но до 11 ще го направя и почвам да следя 2 сезон там.

Отмъщението

Приятели, този последен епизод ни остави без дъх! Нямаме търпение да разберем какво ще се случи с любимите ни герои в следващия сезон на Отмъщението! Очаквайте новите епизоди съвсем скоро по НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ (http://novatv.bg)!

 

 

Иначе,веднага след финала на епизода дадоха реклама,която гласеше:новият сезон само по Нова.

Ами да,по един епизод излиза на седмица в USA и сега са стигнали май до 12 на 2-ри сезон..та май чак лятото ще го гледаме целият по Нова или и те ще направят като Fox.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа вие сте говорили кога започва по Фокс лайф,аз питах кога излиза епизод в САЩ,че вече привършвам 2 ри сезон ,поне тези епизоди които са излезли до момента и да знам кога да чакам 13 ти епизод.

 

Иначе сигурно ще го гледам по Фокс лайф

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е уж като свърши първият сезон казаха скоро,ама колко ще е скоро не се знае. ;дд

А и в нета вече има субс. за всички излезли епизоди + тва са HD. :Vishenka_05: Tака,че май накрая от нета ще си ги изгледам. :)

 

Аз намерих епизодите от 2 ри сезон в арена и там качеството е доста добро

Link to comment
Сподели в други сайтове

О ясно,значи няма да го гледам по Фокса..там са с други гласове и няма да мога да свикна ;дд

По Фокс Лайф първи сезон беше със същия дублаж, както по Нова, няма да се налага да свикваш с други гласове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е други са,но сякаш на нова повече ме кефи дублажа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...