Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Мечтае за по-големи продукции, а и май мечтите й започват да се сбъдват, но не трябва да забравя, че е това, което е благодарение на Дневниците, но и Дневниците са това, което са благодарение на нея. Абе обърках се, да се връща просто за финала, да я съберат със Стефан, за да не се натиска с Деймън и това е :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мечтае за по-големи продукции, а и май мечтите й започват да се сбъдват, но не трябва да забравя, че е това, което е благодарение на Дневниците, но и Дневниците са това, което са благодарение на нея. Абе обърках се, да се връща просто за финала, да я съберат със Стефан, за да не се натиска с Деймън и това е :D

Виж, това е добра идея :D

Ама fandom-a така ще ги захапят целия екип ако стане такаа :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Карълайн и Стефан се сгодиха.

 

Да :Vishenka_05:

 

Обаче тази сирена е ужасна- примамва хората с песни и ги убива. Кога ще се освободят Деймън и Ензо от нея? sad.gif

 

Най-вероятно към финалните епизоди. Въпроса е как ще върнат на Деймън и Ензо спомените за Елена и Бони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче тази сирена е ужасна - примамва хората с песни и ги убива. Кога ще се освободят Деймън и Ензо от нея? :(

 

Тепърва ще се разгръща историята около Сибил, аз съм сигурен че ще става все по-интересно. Едва ли целия сезон тя ще убива хора и ще контролира Деймън и Ензо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче се усеща липсата на Нина в сериала..

 

Да! Страхотно е без тая лигла смотана.. писнало ми беше всичко да се върти около нея, откакто напусна, всичко е супер!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да! Страхотно е без тая лигла смотана.. писнало ми беше всичко да се върти около нея, откакто напусна, всичко е супер!

Защо? :D

Аз само заради нея започнах да го гледам сериала, много ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо? :D

Аз само заради нея започнах да го гледам сериала, много ме кефи.

 

 

Като актриса наистина е много добра, за мен тя е може би най-голямата гордост за България. Но просто персонажа - Елена е покъртително дразнещ!

 

Справка: Обожавах Катрин!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като актриса наистина е много добра, за мен тя е може би най-голямата гордост за България. Но просто персонажа - Елена е покъртително дразнещ!

 

Справка: Обожавах Катрин!

Мен точно ролята й Катрин ми беше адски дразнещо. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че с тоя сезон ни върнаха тръпката от първите сезони, да чакаме с нетърпение. Жалко, че е последен. :crybaby: :crybaby:

Да, тя Джули каза, че ще се опитат да го направят като първи сезон. Новия епизод беше малко скучен, обаче. Интересното бе към края.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Бони си върна Ензо, любовта какво ли не прави, сирената успя да избяга, бавачката се оказа опасна, Деймън не можаха да го спасят засега. Жалко за Тайлър, Деймън го уби. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Моля ви спрете с тези спойлери!!! Никак не е приятно да влезеш тук и да прочетеш акцентите от всеки епизод!

Не всеки има възможността да гледа епизодите веднага...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ви спрете с тези спойлери!!! Никак не е приятно да влезеш тук и да прочетеш акцентите от всеки епизод!

Не всеки има възможността да гледа епизодите веднага...

Тук спойлерите са позволени, не трябва да влизаш, докато не си гледал епизода. :/ Малко тъпо, ама е затова темата, да се дискутира свободно. Иначе Зайка и мен ме спойлна миналия път :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ви спрете с тези спойлери!!! Никак не е приятно да влезеш тук и да прочетеш акцентите от всеки епизод!

Не всеки има възможността да гледа епизодите веднага...

 

Че кой ги гледа веднага. Аз го гледах чак днес преди няколко часа, а беше излъчен в петък, в събота бяха готови субтитрите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деймън умря? Стефан се обрече на вечни мъки и да е нещастен- що за финал на епизода.

 

Не бих заложил на смъртта на Деймън. Все си мисля, че не е мъртъв (все пак сключи сделка с Кейд).

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...