Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Бони е потвърдила, че сезон 8 ще бъде последен за нея и ако сериала продължи ще е без нея, което е абсурдно.

 

Това е добре, така ще върнат Елена. Нали като Бони умре и чак тогава Елена ще може да се върне, ама не ми се вярва Нина да се върне в Дневниците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бони е потвърдила, че сезон 8 ще бъде последен за нея и ако сериала продължи ще е без нея, което е абсурдно.

 

Нали сезон 7 щеше да е последен :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е добре, така ще върнат Елена. Нали като Бони умре и чак тогава Елена ще може да се върне, ама не ми се вярва Нина да се върне в Дневниците.

Според мен ще се измисли някаква вратичка, за да направят така Елена да се върне докато и Бони е жива. Не знам дали Нина ще се върне, но съм сигурен сн 1000%, че Елена ще го направи, дали в друго тяло или под формата на невестулка, но ще се върне.

Аз нямам против да е в друго тяло, Ребека от "Древните" в новото тяло ми стана дори още по-симпатична и наистина имах чувството, че си е самата Ребека в друго тяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бони е потвърдила, че сезон 8 ще бъде последен за нея и ако сериала продължи ще е без нея, което е абсурдно.

Абсурдно беше и когато Добрев каза, че предишният сезон ѝ е последен. Моментално отписахме сериала.

Рейтингите очевидно са по-ниски от миналия сезон, но сериалът си върви. И учудващо ми харесва. Приятно изненадан съм от сценаристите и на този сериал.

Сега ми е интересно Деймън как пак ще оправи мизерията, която направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много мразя, когато така проточват всичко. Тази история с клонингите вече сме я яли отдавна. Сериала започва да ме разочарова все повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече официално - сезон 8 ще бъде последен! :) Края на една ера, сериала ще остане завинаги #фсарцето ми. С него израснах, бях на 15 години когато започнах да го гледам.. дете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече два епизода не дават Керълайн и Бони, без тях са някак празни епизодите. Сценаристите ако имаха малко повече акъл сега можеха да върнат Катрин в друго тяло, идеален е случая, но не се знае... Може и да го направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Очаква ни много тъмен, загадъчен и забавен финал. Така го описва Пол Уесли (Стефан). Щяло да има огромен обрат върху живота на 2 центарлни героя. Бони най-вероятно ще им направи нещо. Може и да ги убие и да се явяват само като духове или в ретроспекции. Нищо не се знае.

Да идва вече финала на целия сериал, да се върне Нина в последните 2,3 епизода, да направят хубав край и да приключват с Дневниците. И рейтингите паднаха и без това...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Навсякъде се говори, че Нина ще се завърне като Катрин, а не като Елена (а може и като двете). Джули Плек обмисляла финала в момента... Иначе е 100% сигурно, че Нина ще се завърне за последните епизоди.

Трябва да се върне Катрин като за последно и да свършва всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен ли е този сериал? Последния епизод, който гледах беше този, в който Деймън беше в един прокълнат камък и се връщаше до полуда отначало и отначало, за да изживява един и същ ден.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Само 16 епизода? Защо така.. потрес :crybaby:

За да го довършат по-бързо, сигурно нямат идеи :Д А иначе се хвалеха, че и 10 сезона можели да измислят.

 

Завръщането на Нина е все още под въпрос, не знам какво бумнаха бг медиите със заглавия "Нина се връща в ДнВ". :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е под въпрос, обещала е, че ще се върне, а вероятно имат и договор, че ще се върне за последните 2 епизода. Иначе щеше да я "убият", а не да я приспиват...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е под въпрос, обещала е, че ще се върне, а вероятно имат и договор, че ще се върне за последните 2 епизода. Иначе щеше да я "убият", а не да я приспиват...

Никакъв договор няма. Казала е, че ще помисли върху връщането си. Не е дала нито не, нито да. Иначе режисьорите я чакат, казали са, че когато иска, винаги може да се върне.

Има шанс да се върне само като глас, както във финала на миналия сезон. Но дано да си се върне и с глас, и с тяло :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е смотана, да се върне толко за 1 седмица да поснимат с нея и тва е, хем ше прибере милиончетата. Просто след толкова много години и накрая сериала да приключи без нея не е ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е смотана, да се върне толко за 1 седмица да поснимат с нея и тва е, хем ше прибере милиончетата. Просто след толкова много години и накрая сериала да приключи без нея не е ОК.

Ами и ти да си, и ти няма да останеш.

Бившия й, който вече е женен, е там и трябва да се натиска с него. А плюс това, жена му почти винаги е на снимките. Малко тъпо. Но иначе да, ще направи добре, ако се върне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...