Jump to content


Правила за пускане на теми в раздела!


Препоръчани коментари

Тъй като в раздела се пускат теми за какво ли не в част от които просто няма какво да се коментира, си позволявам да въведа няколко правила.

 

Можете да създавате теми по повод случаите от следните няколко категории:

 

1. За предстоящо издаване на песен, албум, видеоклип или друг медиен продукт.

- В случаите, които темата е за предстоящо издаване на продукт, ако след издаването му се направи нова тема старата се затваря.

2. За социални и медийни изяви. Това включва изяви на различни събития (награди, турнета и т.н.) и участие в различни социално ангажиращи инициативи

3. За събития в личния живот на звездите: бременност, годеж, сключване на брак, развод и т.н.

4. Общи теми за дискусии могат да бъдат публикувани САМО след одобрението на някой от модераторите на раздела.

- Ако такова няма темите ще се затварят.

 

 

Теми от рода на Кейти Пери киха по 3 пъти на ден, Бритни си бърка в носа когато е сама и други подобни ще бъдат затваряни. Оставям темата отключена ако някои има предложение или критика може да я сподели.

 

5. Имената на изпълнителите трябва да се изписват на латиница в заглавията на темите!

пример: Lady Gaga, а не Лейди Гага, Ricky Martin, а не Рики Мартин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Защо поне за актуалните изпълнители не се направят теми, в които да се обсъжда всичко? Например в момента за Адел няма тема, вярно, че може да няма голяма новина, но пък има които да се коментират като се има предвид, че е може би най-актуалният изпълнител в момента? За сметка на това пък за Рики Мартин има тема, в която през 1 час един и същи човек пуска някакви новини от рода на Рики току що писа в туитър един кво си??

Да речем темата, че Кейти е снимала клип на The one that... вече е по-скоро тема за дискусии, тъй като клипа излезе преди доста време, но пък има какво друго да се коментира. За това, помислете дали не е добре да има такива теми, именно за дискусии около изпълнителя, а не за конкретна новина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами отвори си тема и си коментирай ;) А за Рики Мартин като не искаш да коментираш, просто не влизай в темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо поне за актуалните изпълнители не се направят теми, в които да се обсъжда всичко? Например в момента за Адел няма тема, вярно, че може да няма голяма новина, но пък има които да се коментират като се има предвид, че е може би най-актуалният изпълнител в момента? За сметка на това пък за Рики Мартин има тема, в която през 1 час един и същи човек пуска някакви новини от рода на Рики току що писа в туитър един кво си??

Да речем темата, че Кейти е снимала клип на The one that... вече е по-скоро тема за дискусии, тъй като клипа излезе преди доста време, но пък има какво друго да се коментира. За това, помислете дали не е добре да има такива теми, именно за дискусии около изпълнителя, а не за конкретна новина.

За актуалните изпълнители винаги се правят теми относно всяко тяхно действие не виждам смисъл от специални такива за дискусии. Когато има нещо по-маловажно се обсъжда в последната създадена тема за съответния изпълнител. Мисля, че тази практика е доста добра и се усвоява всички потребители, които посещават раздела.

Все пак никой не се изявава като собственик на папката и ако има повече желаещи за такива теми ще се съглася, но към момента ми се струва излишно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Аз имам и друго предложение. Тъй като напоследък раздела живна доста, особено с общите теми, но пък има още какво да се желае да попитам модераторите какво мислят да си направим класация, както в поп-фолк раздела, аз мога да я водя за сега, ако трябва някой ще ми помага? :girl_witch:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам и друго предложение. Тъй като напоследък раздела живна доста, особено с общите теми, но пък има още какво да се желае да попитам модераторите какво мислят да си направим класация, както в поп-фолк раздела, аз мога да я водя за сега, ако трябва някой ще ми помага? :girl_witch:

И аз имах подобна идея, и мисля, че ще бъде хубаво, но нямам време да се занимавам с това. Имаш подкрепата ми. Ако правиш нещо обаче нека бъде топ 5 като за начало, а после ако тръгне добре ще го наравим топ 10-20 или колкото искаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С риск да стана изключително досаден на модераторите и да бъда разстрелян публично, имам ново предложение. Тема със заглавие Промо (например) в която да се публикуват нещата като това - ЦЪК , както и снимки от клипове, обложки на албуми, сингли и прочие (официални обложки и постери излизат доста преди издаването на албума), трейлъри, промото, семпли, някакви зад кадърни неща и т.н. и т.н. Абе каквото се сетите, все пак Промо ви говори за какво иде реч.

И да се обоснова защо това би било добра идея...

Например по общите теми влизат предимно хората, които харесват изпълнителя и честно казано аз няма да вляза да се ровя в темата за латино изпълнителите, но както случайно се оказа там имало някои интересни неща. Та с тази тема просто ще обобщава всичко, което предстои да излезе само с един поглед без да се налага да се ровим в 10 теми, за да разберем как и кога излиза новият клип на Дженифър Лопез например.

 

ПП: Тази тема вземете я преименувайте на Правила, мнения и предложения вече, за да не изглеждат постовете ми нелепо :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
Абе какво стана с темата на зайка за латино изпълнителите?

И аз това питах! Никой не ми даде отговор. Предполагам, че тя сама е поискала да я изтрият щом не е казала нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това питах! Никой не ми даде отговор. Предполагам, че тя сама е поискала да я изтрият щом не е казала нищо.

Какво значи "поискала да я изтрият"....във форумите няма "моя тема, твоя тема"...щом е пусната само модераторите могат да преценят дали да я оставят или не, а не по желание на потребитетели, особено, когато става дума за тема, събрала толкова много информация.. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи "поискала да я изтрият"....във форумите няма "моя тема, твоя тема"...щом е пусната само модераторите могат да преценят дали да я оставят или не, а не по желание на потребитетели, особено, когато става дума за тема, събрала толкова много информация.. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Напълно прав си, но нямам никаква идея кой я е изтрил. Писах на Мирела, защото предположих, че вероятно е тя но не получих отговор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно прав си, но нямам никаква идея кой я е изтрил. Писах на Мирела, защото предположих, че вероятно е тя но не получих отговор.

Какъв отговор..сам виждаш за нещо много по-важно, като това на какви основания се махат модератори няма отговор вече повече от половин година, пък за това ли. Тоя форум е оставен на самотек :mf_surrender: :mf_surrender:

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв отговор..сам виждаш за нещо много по-важно, като това на какви основания се махат модератори няма отговор вече повече от половин година, пък за това ли. Тоя форум е оставен на самотек :mf_surrender: :mf_surrender:

За съжаление е така. Моята лична прогноза е че форума скоро ще остане в историята както много други големи музикални форуми и дори няма да бъде жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Аз ще помоля да не се обсъждат изпълнители в чужди теми, например да ми се говори за Бритни Спиърс в темата за Лейди Гага, или за Гага в тази за Кейти Пери. Предполагам, че останалите модератори ще се съгласят с това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ще помоля да не се обсъждат изпълнители в чужди теми, например да ми се говори за Бритни Спиърс в темата за Лейди Гага, или за Гага в тази за Кейти Пери. Предполагам, че останалите модератори ще се съгласят с това.

Това тук не е поп-фолк раздела! Става въпрос за сравнения, които са съвсем в реда на нещата. Естествено че Гага и Кейти ще бъдат сравнявани щом са в пряка конкуренция в момента. Не се опитвайте да налагате цензура! Чета всичко, което се пише и смея да твърдя, че никой никого не е обидил и всичко остава на ниво спор.

И лично ще те помоля да не си позволяваш да заплашваш с "почивки" хората заради личните си виждания по въпроси, за които тук никога дори не е ставало и дума. Замисли се за факта, че си единствения на който нещо му пречи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне, не съм единствен, много хора са се дразнели на постоянната намеса на други изпълнители в тия теми. А и за какви сравнения говорим, след като повечето постове са от типа на "Гага пак се провали, щом дори Кейта я мина". :mf_surrender: И тук не говорим за лично отношение, в темите на Кейти Пери и Бритни Спиърс също ме дразни намесата на други имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Мисля, че ще е добре ако важните теми от раздела с линковете се обновят.Там стоят албуми от 2012, а новите си падат надолу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Мисля, че ще е добре ако важните теми от раздела с линковете се обновят.Там стоят албуми от 2012, а новите си падат надолу.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Мисля, че ще е добре ако важните теми от раздела с линковете се обновят.Там стоят албуми от 2012, а новите си падат надолу.

Аз така мисля през няколко месеца да си го поствам, та взема някой да го забележи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...