Jump to content



Авто - Мото


Препоръчани коментари

Яма защо ли в световния рали шампионат от 80-те години насам всичко е 4х4....

 

И аз т'ва се чуда де*а.Дали не беше заради нек'во Ауди :1000 (23): :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

е те това е машината:

004537795-big.jpg

004538185-big.jpg

004538193-big.jpg

Истина е :) Има и едни стари ГАЗ(не знам точно модела),грузинец му викат :D И те са чудо голямо.Виждал съм такъв,в който е напъхан дизелов мотор от Г-клас :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

През лятото на 2008 г. се очаква да излезе на пазара най-мощната и бърза серийна кола, която е произвеждана от General Motors - Chevrolet Corvette ZR1.

 

Благодарение на новия двигател с механичен компресор LS9, който е с работен обем от 6,2 литра и конфигурация V8, новият Corvette ще разполага със 100 к.с. сили на литър обем, или с над 620 к.с., и 800 Нм въртящ момент. За момента от GM не предоставят точни данни, защото двигателят е в процес на калиброване.

f4e7fb746374a4e017566ed9e4e38cf7.jpg

8eda3a686ae80fe537e2cc4dedf6a503.jpg

Тази машинка се очаква да бъде основен конкурент на новия Скайлайн,с цена от около 100 000$ :)

Редактирано от Ti6aneca
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Рекордна глоба за Daimler в САЩ

 

 

Наказанието от 30 милиона долара е наложено, поради твърде високия разход на гориво при автомобилите на концерна DaimlerChrysler през 2006 г.

 

Това е най-високата глоба налагана някога на автомобилна компания в САЩ. Според американския вестник „Detroit News“ през 2006 г., автомобилите на тогавашния концерн DaimlerChrysler са изразходвали средно по 10,6 л. гориво вместо разрешените 8,55 л./100 км.

 

Предишният рекорд при глобите се държеше от друга немска компания. През 2002 г. ВMW трябваше да заплати 22 милиона долара.

 

Прави впечатление, че през миналата година почти няма европейска автомобилна компания, която да не е глобена от американските власти. Баварците е трябвало да се бръкнат отново с 5,1 милиона долара, Porsche е глобено с 4,6 милиона долара, VW с 1 милион долара. Италианците от Мазерати са с наказание на стойност 1,4 милиона долара, а от Ferrari ще платят 842 000 долара.

 

Японски и американски производители не са глобявани през 2007 г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Това ако не го бях видял нямаше да повярвам.Тия хора трябва да бъдат съдени за немърливост.

Вижте сами :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Това ако не го бях видял нямаше да повярвам.Тия хора трябва да бъдат съдени за немърливост.

Вижте сами :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :girl_cry2:

 

Това не е за хора с слаби сърца :ac:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо си се заблудил :rolleyes: крият се и чакат да се возят на "гъзарийки". Само им дай стимул и гледай сеири :lol:

Една "гъзарка" от езиковата ти е харесала колата за бала и 1000%20(29).gif

 

П.С. Па и аз съм в клубъ на ГАЗарите 1000%20(29).gif да живее LPG-то 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една "гъзарка" от езиковата ти е харесала колата за бала и 1000%20(29).gif

 

Знаеш, че няма никакви грижи по този въпрос! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

!!! АНАТЕМА !!! Тоя дет го е правил тва да му опада черната боя на жантити и лака на бордовете дано, предния капак да му се олюпи и кожения салон да му се напука данол. Фаровете жълто да светят и само на газ да кара, а биелите като преварени спагети да се огъват....

Тоя дето си е позволил да направи таква свинщина трява да получи смъртна присъда за уронване на престижа на марката :angry: :angry: :angry: възмутен съм :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

WTF??? :confused1: :1000 (26): :1000 (29):

Aбе Саки, откъде го изкопа тва НЛО бе? Това си е чиста гавра с колата.

Редактирано от Пепинко
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето малко полезно инфо за хората които често карат София-Пловдив (и обичат по-високите скорости), това е списък любими места на ушевите:

 

Автосервиз Пежо преди караулката (радар)

Караулката (радар)

35 км - Ихтиман, веднага след пасарелката над магистралата (видеозапис в МПС със сини стикери)

53 км - Тунел Траянови врата (радар)

80 км - Отклонение Калугерово веднага след моста (видеозапис в МПС със сини стикери)

105 км - (радар)

"писта" Пловдив - по средата на пистата (радар)

 

П.С. Това е в направление София-Пловдив, ще се постарая при следващото ми минаване да направя списък за обратната посока че там постовете а малко по различни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

WTF??? :confused1: :1000 (26): :1000 (29):

Aбе Саки, откъде го изкопа тва НЛО бе? Това си е чиста гавра с колата.

 

 

Ами, ровя си се из руските сайтове, и го видях, и се сетих, че Митака е фен на Ауди, и рекох и той да го види :1000 (29):

Не е с лоши чувства :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето малко полезно инфо за хората които често карат София-Пловдив (и обичат по-високите скорости), това е списък любими места на ушевите:

 

Автосервиз Пежо преди караулката (радар)

Караулката (радар)

35 км - Ихтиман, веднага след пасарелката над магистралата (видеозапис в МПС със сини стикери)

53 км - Тунел Траянови врата (радар)

80 км - Отклонение Калугерово веднага след моста (видеозапис в МПС със сини стикери)

105 км - (радар)

"писта" Пловдив - по средата на пистата (радар)

 

П.С. Това е в направление София-Пловдив, ще се постарая при следващото ми минаване да направя списък за обратната посока че там постовете а малко по различни.

 

А ниско прелитащи самолети хващат ли? :huh:

Това с видеозаписа е много кофти момент. На един приятел му дойде честититка от преди 3 месеца. Сега един месец ще е в пауза и глобата си е цифра. И аз очаквам включване скоро време :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ниско прелитащи самолети хващат ли? :huh:

Това с видеозаписа е много кофти момент. На един приятел му дойде честититка от преди 3 месеца. Сега един месец ще е в пауза и глобата си е цифра. И аз очаквам включване скоро време :(

 

Според някви слухове радарите засичали само до 180, ама не съм обеден в това. Иначе най кофтито е че там при вас по магистралата се разхождат патрулки дет пуцат с радара в движение. Ама за най сигурно напоследък съм се ограничил и си карам 160 та ако изгоря да се размине само с парична глоба...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия слухове са митове и легенди :lol: Радарите хващат до 210 (не питай), нагоре не мога да кажа. Иначе патрулките са 2 доколкото знам и са много тарикатски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия слухове са митове и легенди :lol: Радарите хващат до 210 (не питай), нагоре не мога да кажа. Иначе патрулките са 2 доколкото знам и са много тарикатски.

Цели 4 броя са, имаше им номерата в Ауди форума ама немога да ги изровя сега...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:D Eeee, дребна работа... само 100лв олекнах :lol: Скоро ще им ставам любимец май, вече ми имат снимките и в профил и в анфас :lol: Ще потърся при вас номерата на тия папараци, но честно казано файда няма много. Мен когато ме снимаха бяха застанали на тротоара между две дървета. Видях ти като ги подминах.

 

П.П. За 3 седмици ми дойде честитката.

Редактирано от Пепинко
Link to comment
Сподели в други сайтове

В неделя уз се опитвах да си записвам къде има постове....

...след 30-40км се отказах защото стигнах до извода че ако намялям до 130 на всички вероятни места няма начин а зема Пловдив - София за под 1 час...

..абе май най-добре да си се кара с 160 та да се отърваш само с парични глоби. То вярно че си е пари ама кеф цена няма...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Абе тия джанти от първата страница стават, ама за мен тва не е баш тунинг като ги гледам тия оНди стил бъзри и яростни...

 

...като стана въпрос а тунинг ха пазнайте това от каква кола е:

769599_orig.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...