Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

8000 билета?! Сериозно? Айде няма да се смея, но дано не го отменят, защото мразя да чакам нещо и после да ми се налага да ходя да си връщам билета обратно на каса <_< Могат в Арена Армеец поне да го преместят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега наистина ли е възможно концерта да бъде отменен поради факта, че има едва 8 000 закупени билета ?!

Не може да знаеш това. А и ми се струва доста смешно да не се продадат билетите за концерта имайки предвид колко хора от Гърция и Турция ще искат да я видят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях чел преди месец, че 25 000 билета са били продадени, а самия стадион побира 50 000 души..

Не само хора от България ще са там, айде, не говорете глупости - концерт ще има.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попаднах на 2-3 места на подобна статия, в която пишеше, че именно поради слабия интерес организаторите може и да се откажат от концерт ?!
Link to comment
Сподели в други сайтове

~ 18,000 tickets sold (30,000)

(The Born this way ball / 14 AUG, Sofia, Bulgaria)

 

Ако тази информация е вярна, концерт ще има.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Принципно докато не кажат организаторите, че концерт няма да има не мисля че треа се вярва на слухове. В крайна сметка, до 14 август ще кажат кво ли не хората. А и според мене невъзможно да няма концерт щото в крайна сметка, Европейската част от турнето и започва от България. Концерт тябва да има, защото това ще е лоша реклама за нея и продукта и, и не мисля че биха си го позволили, не само организаторите в България, но и световният label които продуцира Gaga.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ви,спрете да вярвате на жълтини и глупости. Отново само у нас се развиват такива сценарии. Що за малоумници са българските журналисти и какви червеи работят в тези медии?

Ето ви нещо,което да прочетете

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1445849

 

Всъщност следващата спирка от турнето е в София!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ви,спрете да вярвате на жълтини и глупости. Отново само у нас се развиват такива сценарии. Що за малоумници са българските журналисти и какви червеи работят в тези медии?

Ето ви нещо,което да прочетете

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1445849

 

Ето за това ставаше дума, докато не го видя някаде написано, и казано от първо източника не вярвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо толкова пазят в тайна колко билети са продадени? Винаги са обявявали някакви цифри периодично и, че ако са се разпродали ще пуснат нови бройки сред правостоящите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо толкова пазят в тайна колко билети са продадени? Винаги са обявявали някакви цифри периодично и, че ако са се разпродали ще пуснат нови бройки сред правостоящите...

 

Днес и аз си купих билета за концерта и женицата, която беше там беше печена и ми показа на схемата кои са свободните и кои заетите места за концерта!

Мога да ви кажа хора, че по скамейките ще видим най-много към 200-300 човека! Всичко друго е с билети от 120 лева и на горе.

Не помня точната цифра, но по нейните думи остават още малко билети от 120 лева. Ако ще ходите е време да побързате с билетчето.

Ето го и моето златно тикетче:

394708_504015232947708_2108120508_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли точната playlistа на концерта, защото тази която е по назад в темата не е точна според мен. Липсва Judas в нея, а и в началото на турнето започваше концертите с Govorement Hooker а не с Highway Unicorn.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли точната playlistа на концерта, защото тази която е по назад в темата не е точна според мен. Липсва Judas в нея, а и в началото на турнето започваше концертите с Govorement Hooker а не с Highway Unicorn.

http://en.wikipedia.org/wiki/Born_This_Way_Ball

 

Тук си пише. Никога не е започвала с Government hooker :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

http://en.wikipedia.org/wiki/Born_This_Way_Ball

 

Тук си пише. Никога не е започвала с Government hooker :)

 

 

Добре де, аз гледах некво клипче некаде из Азия и ми се стори че К**вите беше началото на концерта, но може би съм объркал.

 

ps:

и вече е официлано концерта се мести в Армеец току що SME пуснаха новината.

http://www.sme.bg/bg/news/374

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да си представям какво мазало ще е при правостоящите... :weird:

 

точно това си помислих и аз сега, и сега се чуда длаи ще може да си сменя билета и да доплатя за седящо място. на стадион е друго да си прав, но в зала вече е коренно различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова се хвалихте, и от стадиона ви пращат в залата с 19 000 места.

 

Съвсем прясна новина от днес:

 

Концертът на Lady Gaga се мести в Арена Армеец

 

Live Nation и София Мюзик Ентерпрайсис обявяват, че концертът на Lady Gaga, част от световното й турне „The Born This Way Ball”, ще бъде преместен в Арена Армеец София. Датата на шоуто остава същата – 14 Август, 2012 г., 20.00 ч.

 

Ценовите категории на билетите и позиционирането им спрямо сцената в Арена Армеец остават без промяна. Всички правостоящи билети ще са валидни за Арена Армеец, без да бъдат преиздавани. Седящите места обаче, се налага да бъдат издадени отново, за да съответстват на номерацията и секторите в залата.

 

Къде ще сравниш тая зала с един стадион. Колкото и да е нова и хубава зала, стадиона си е стадион. Много по-ефектно и зрелищно е.

Ще си останете с мечтите на стадиона да пее. :D

Никакви мечти. Аз ще гледам Гага на 80 000 Stade de France, тъй че.. А и факта, че в малоумната ни държава Гага не успява да продаде билетите не значи, че това няма да бъде най-успешното турне на жена в историята.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали приказвахте много,че щяла да събере цял стадион,а само месец преди концерта й го местят в Зала Армеец. Никой не я харесва тук, само в този форум няколко човека, пък и чета коментари на българи, от които повечето са,че я ненавиждат и че пари да им дават, няма да отидат.

Бе те и концерта на Red Hot го преместиха, пък са една от най-великите рок банди. Бъди сигурна, че концертът щеше да се състои на пълен стадион ако сега бяхме 2008 година. Уви, малко са хората, които могат да си позволят да дадат по 120 лева за билет. Да не говорим, че датата е в разгара на туристическия сезон. На практика в Сф няма да има никой, а дори и аз няма да се лиша от лятната си почивка на морето заради Лейди Гага или който и да е било друг.

И не на последно място - концертът идва след поредица от други концерти и то все на големи звезди, включително Спирит ъф Бургас...демек младата аудитория отдавна е изхарчила парите за концертни мероприятия тази година.

 

 

И все пак тези, които не отидат - губят, защото ще изпуснат едно от най-великите представления, със страхотни сценични коюстми, ефекти и най-вече зверско пеене на живо :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпа новина. Най-малко тръпката на стадиона е друга, но пък Гага си е Гага навсякъде, а така ще имам и аз повод най-после да влезна в Арена Армеец :1000 (29): И все пак е тъжно, че тук няма толкова хора, които да искат да отидат на концерт на Гага. Защото 120 лв. не са малко, но не са и непосилна сума си мисля, ако си решил и т.н. А и факторите, които Боби е изброил, несъмнено са оказали влияние. А и от прочеетеното разбирам, че аз не трябва да ходя до касите, тъй като билетът ми е от 120 лв. правостоящ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата схема на местата:

 

529595_10151928420075254_1008223767_n.jpg

 

 

btw тази схема изглежда много по добре от тази на стадиона, тези които сме на терена в момента сме облагодетелствани, защото сме по близо до сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

btw тази схема изглежда много по добре от тази на стадиона, тези които сме на терена в момента сме облагодетелствани, защото сме по близо до сцената.

Не знам колко са на брой билетите от 120 лв, но все си мисля, че са доста и не мога да проумея как ще се натъпчем там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам колко са на брой билетите от 120 лв, но все си мисля, че са доста и не мога да проумея как ще се натъпчем там.

 

е те ще се съобразят, няма как да на бутат 2000 човека на 200 квадрата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Тази България отново се посрами. Отново показахме,че не само сме далеч от Европа,ами от целия свят. Всичко при нас е наопаки. Никога повече този артист няма да стъпи тук,никога!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Тази България отново се посрами. Отново показахме,че не само сме далеч от Европа,ами от целия свят. Всичко при нас е наопаки. Никога повече този артист няма да стъпи тук,никога!

 

 

Тука треа да е Планета Дерби Мура Мега Мтел Глобул без платен вход и Цура Янева да се друса, за да е пътлно всичко. Пълна циганизация сме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...