Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Току-що получих сърдечен удар Цък

 

Аз също :helpsmilie: :gun_bandana:

i4c737256417e9_700.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта беше уникален, бях в Monster Pit-а и бях на 1 ред, пред нея. Тази жена е уникална и ме накара да се скъсам от викане, цялата зала беше на крака и пееше с нея, дори и новата песен: Princess die, накрая не се снимах с Гага, но чаках отзад а входа за служител и се видях с някой от танцьорите и си направих снимка с Lady Starlight :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залата до нейното започване си беше абсолютно пълна, а колкото до това кой я е видял, аз не бях, друг може би, извика около 6-7 души зад сцената и така. Мисля, че беше изумена от нас, защото не спряхме да й викаме през цялото време...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът беше страхотен. :notworthy: Аз също бях в Pit-a, макар че не очаквах да влезна там, тъй като бях пред залата чак към 18 часа.

Имах огромни очаквания и се притеснявах, че може да остана леко разочарован, но очакванията ми бяха надминати.

Залата беше пълна. Ето и снимка:

549605_4457891855516_789266949_n.jpg

 

Не мога да опиша възхищението си от самата Гага, сцената, балета... Всичко беше нереално добро! Евала!

Не мисля, че има някой, който да си е тръгнал разочарован от концерта. Такова нещо в България не бяхме виждали досега. :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Starlight ни спука от смях, The Darkness бяха добри и ни радвижиха, въпреки че не им знаехме песните, а Gaga закъсня с 30 минути някъде.

Може би заради силната реклама през последните 14 дни билетите бяха почти разпродадени. Залата се напълни към 20 часа и в началото бяхме малко зле и я изнервихме леко на "Bad Romance :1000 (29): Кресна на седящите как може да не са прави докато пее тази песен и всички веднага станаха :1000 (29): Костюми, коне, меса, мотори, пеене, качи едно момиче на сцената... абе много ми хареса всичко, но най-много се радвах, че съм пред сцената в monster pit-а и, че си повиках яко на песните й, макар и истински да харесвам само две нейни. От костюмите й най-много ми харесаха първите от латекс, а като представяне може би "Sheisse", защото беше най-динамично и танците ме изкефиха на max. Впрочем повечето фенове се бяха постарали много да се превъплатят в някоя от визиите на GaGa. Хареса ми едно момче, което си беше направил черепа от "BTW", имаше много мацки с кенчета в косите, имаше окървавени по гащи заради VMA 2009 и т.н. Имаше и някои яки изцепки, но точно тук мисля, че имаха право да си рискуват хората колкото си искат. За мен конертът имаше три минуса, но и какво от това? Раздаде се и беше страхотна! Смятам, че ще се помни доста време от присъстващите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Starlight ни спука от смях, The Darkness бяха добри и ни радвижиха, въпреки че не им знаехме песните, а Gaga закъсня с 30 минути някъде.

Може би заради силната реклама през последните 14 дни билетите бяха почти разпродадени. Залата се напълни към 20 часа и в началото бяхме малко зле и я изнервихме леко на "Bad Romance :1000 (29): Кресна на седящите как може да не са прави докато пее тази песен и всички веднага станаха :1000 (29): Костюми, коне, меса, мотори, пеене, качи едно момиче на сцената... абе много ми хареса всичко, но най-много се радвах, че съм пред сцената в monster pit-а и, че си повиках яко на песните й, макар и истински да харесвам само две нейни. От костюмите й най-много ми харесаха първите от латекс, а като представяне може би "Sheisse", защото беше най-динамично и танците ме изкефиха на max. Впрочем повечето фенове се бяха постарали много да се превъплатят в някоя от визиите на GaGa. Хареса ми едно момче, което си беше направил черепа от "BTW", имаше много мацки с кенчета в косите, имаше окървавени по гащи заради VMA 2009 и т.н. Имаше и някои яки изцепки, но точно тук мисля, че имаха право да си рискуват хората колкото си искат. За мен конертът имаше три минуса, но и какво от това? Раздаде се и беше страхотна! Смятам, че ще се помни доста време от присъстващите.

 

Ами Bad romance май е доста рано в плейлиста и е нормално хората още да са седящи...

Кои бяха трите минуса, бъди по-конкретен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерта беше ненормално як, в началото се притеснявах, че залата ще си остане наполовина празна, но точно преди да се покаже Гага беше вече фраш.Жената се раздаде, спор няма, адски ме беше яд, че не се вредих в monster pit-a, ама пак си беше страхотно изживяване, не съм бил на подобен концерт до сега....

 

14082012638.jpg

 

14082012642.jpg

 

14082012643.jpg

 

14082012645-1.jpg

 

14082012646.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях там, и с гордост мога да кажа че по добро шоу не съм виждал. Monster Pit е най-якото нещо измислено до сега, чувстваш се някак си превилигирован че си там. Хора няма такава звезда, такъв заряд носи на хората, чак като свърши се зачудих колко време е минало, а те били няколко часа вече. Пожелавам на всички да видите нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, ето ви тема за дискусия:

 

Лейди Гага е възмутена от българската чалга:

http://novinata.net/Leydi-Gaga-e-vazmutena...garskata-chalga

 

буахахахах знайке....няма такъв туит в профила й...разбира се някои хора се опитват да трупат внимание на неен гръб...много й дреме на Гага за чалгата ни... :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече официално съжалявам,че не отидох :gun_bandana:

Пълна ли беше залата,или имаше празни места?

 

Пълна беше залата.

Ето какво е казала за нас пред румънските репортери: "Очакваш ли да видиш феновете си в Румъния?"

Гага: "След като видях тези в България , няма кой да ги мине , но дано и тук да се доближат малко на тези там."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълна беше залата.

Ето какво е казала за нас пред румънските репортери: "Очакваш ли да видиш феновете си в Румъния?"

Гага: "След като видях тези в България , няма кой да ги мине , но дано и тук да се доближат малко на тези там."

 

Супер,да се надяваме на следващото турне България пак да е включена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер,да се надяваме на следващото турне България пак да е включена!

 

Дано, мисля че ни хареса, на няколко пъти се усмихваше и се забавляваше повече то нас, а това го виждам за първи път.

 

а това е един от любимите ми моменти, до сега мисля че не беше развявала знамето на страната в която е.

304762_4446823738104_555141456_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прочетете разказа на едно от момичетата, които се срещнаха с Lady Gaga - "Mалко преди да свърши Marry The Night надолу към съблекалните и гримьорните, бяхме 9 човека общо. Първите трима, които са дошли първи на концерта, плюс нас 4мата, които избра след Bad Kids и една баба, която беше с готина перука. Долу видяхме Тара и Старлайт. Тара спомена, че много ми харесва роклята и така. После ни заведоха в една стаичка с маси и столове, където да чакаме реда си. Всеки влизаше поотделно, но двете момичета от Канада, които бяха дошли след първото момче, влязоха заедно. Имахме на разположение по около пет минути. Като дойде моя ред тя ми каза, че изглеждам много хубаво и че много ми е харесала роклята. След което седнах до нея, за да се снимаме, помолих да я гушна след това й казах, че много съм благодарна, че я има и че супер много ми влияе с музиката си и щях да се разрева, при което тя ме гушна. казах й, че я обичам /нямаше как просто да се сдържа/ и тя ми отвърна "I love you too" Тъпото беше, че нямаше какво да й подаря, а много исках и накрая реших да й дам една гривничка, на която пише black dudes , защото не намерих в мен нищо по-добро, казах й, че не е нищо особено и че не е нещо свързано с нея, но искам да й я дам и тя си я сложи на ръката."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът беше меко казано уникален, изобщо не съжалявам, че отидох. Гага беше велика, залата беше пълна, леко ми стана скучно в началото, понеже закъсня с около 40 минути, но после компенсира. Най-много ми хареса на "Americano" и "Bloody Mary", точно тези песни заслужаваха клипове. Аз обаче забелязах лудница на "Bad romance", не знам защо ви се стори, че не беше чак толкова добре приета. Много ми хареса и откриването, както и закриването :) Новата песен е уникална, иначе най-много се изкефих на "You and I", там и шоуто беше добро със знамето. Нямам думи, още повече обичам тая жена :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато сърцето ми спре да бие ще усещам тази тръпка, която усетих когато гледах моята Кралица на коня

и всичката тази емоция и енергия до края на представлението й.

Обичам те още повече Lady GaGa! :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адски съм благодарен и съм голям късметлия, че отидох. Беше невероятно, магическо. С две думи - сбъдната мечта. Пях всеки ред от песните, въпреки че бях със седящ билет не седнах. Беше на 15 метра от мен - чудех се истина ли е, не е ли. На Bad Romance експлодирахме - 1 минута само аплодисменти.

Както казаха вече - само тези, които бяха там ще ме разберат. Каквото да кажа и да покажа ще е малко. И да, залата беше пълна. Надявам се някога да дойде отново тук :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

582730_455654387799336_1252232742_n.jpg

The tracklist of ARTPOP.

 

Дали е достоверно? :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе добре беше... очакваха 40-50 хиляди на стадион, а сега се кефим, че е напълнила залата с 12 000 :rolleyes:

В monster pit-а така и не разбрах защо не пуснаха хора да се напълни от до, а в един момент спряха и положението там беше като полупълна- полупразна чаша... Спомням си като тръгваше по пътеката към центъра на залата как хората отпред започваха да тичат до другия край на кръга :1000 (29):

А до трак листа- според мен е фейк, защото тя още дори не е сигурна "Princess Die" дали ще влезне в диска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

582730_455654387799336_1252232742_n.jpg

The tracklist of ARTPOP.

 

Дали е достоверно? :mf_surrender:

 

 

Може и да е достоверна, въпреки че се съмнявам. Преди да запее Princess Die, каза че това все още се чуди дали да го включи в Artpop.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...