Jump to content


11-то парче на Графа по MTV


Препоръчани коментари

grafa_02.jpg


Новото CD на Графа - "Невидим", вече радва феновете. "Аз съм класик. Обичам да се правят албуми. Като видя готовия продукт направен - това е готино. Чувствам се различно" - казва Графа в музикалния филм, който bTV излъчи за него. "Албумът го записвах билзо година" - споделя той и кратко дефинира стила в новите си песни така: "Графа както си го знаят хората, това е някакъв ъпгрейт".

Песента "Невидим" е един от най-актуалните поп хитове в момента. Измислено е още през 2008-ма, но едва сега изпълнителят го записва. Парчето бързо набра популярност и трайно покори поп класациите у нас, дори се завъртя по MTV.

"Очаквах, че ще има успех, но точно това не сме предполагали - че ще разцепи по този начин. Много съм щастлив. В днешно време много трудно се прави поп хит. Много са проблемите. Може би, че самата ни държава не си подкрепя музиката. Например в една Румъния 80% от музиката, която звучи в ефира е румънска и това стимулира композитори, изпълнители да правят музика. Доколкото знам имат и закон за процентно разпределение и процентно пускане на музиката. Не само в Румъния, така е и във Франция, и в Канада и в много други държави. Нещо, което трябва да се случи и тук, защото има много качествени продукти, които не стигат до хората" - казва Графа в "Нека говорят... с Росен Петров".

За успеха на "Невидим" и извън пределите на България можем да сме категорични, защото парчето вече се нареди в чарта на MTV, където селекцията е доста прецизна.

"Това е 11-тата моя песен, която попада в класацията "World Chart Express" и не съм единствения, много други изпълнители има. Приятно е. Беше най-вълнуващо, когато за първи път излъчиха песнта "Игра на любов" с Мария Илиева" - припомня си Графа и подчертава: "Аз съм много щастлив и доволен от това, което правя и смея да твърдя, че мога да си изкарвам прехраната с музика и да живея нормално".

В предаването "Нека говорят... с Росен Петров" Графа потвърди слуховете, че отново ще става татко. Певецът вече има един син, който скоро ще стане на 2 години. "След 16 години си се представям как влизам в един бар с двамата си синове и си поръчвам уиски" - сподели певецът, въпреки че все още не е сигурен за пола на бебето.
25-11.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"World Chart Express" представя най-актуалните поп и рок парчета от всички държави.То даже не е и класация.Нещо като мини евровизия,ама без конкурс :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Да, може да не са станали световни хитове, но все пак са ги завъртяли. :)

 

Това е важното в случея, че има развитие за музиката ни!А можеше и никой да не пуснат по МТВ ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Браво на Графа.

 

Евала, ако не се лъжа само Графа и Мария Илиева са давали по MTV.

Мисля че и ДесиСлава са давали с "My Pleasure, My Pain"

Редактирано от Officially_Forbidden
Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала, ако не се лъжа само Графа и Мария Илиева са давали по MTV.

 

Информация от друг форум, и това е до февруари 2009.

 

- Соня Васи и Крийп - SomeDay (Май това беше първия българин в МТВ, през далечното лято на 1993г);

- Gravity Co - Wings (На 9-то място в МТВ Европа);

- Deep Zone & EL-VIS - I Challenge You (Парчето си проби път до престижното второ място);

- Д2 и део - Това Сме Ние (Саундтрак към филма "бунтът на L.")

- Румънеца и Енчев "Giliai (В три поредни дни, МТV EUROPE излъчва техният инди-хоп хит в международната класация “WORLD CHART EXPRESS”)

- Светла и Deijan - Тази вечер (Парчето беше издадено от италиански лейбъл);

- Светла Иванова Mr.DJ Remiks (Песента е специален подарък към всички DJ в България); 2005

- Светла Иванова - No! No! No!

- Светла Иванова - C'est la vie

- Графа и Мария Илиева - Крадена любов

- Графа - Най-щастливият човек (Достигна второ място в европейския чарт веднага след Robbie Williams);

- Графа - Честно в очи (застана на 8-мо място в World Chart Express на MTV);

- Графа - Зелени и кафяви (Влиза на 9-то място);

- Графа - Ще бъдеш ли до мен (4 място в класацията World Chart Express, оставяйки на пето място Бритни Спиърс с „Gimme More);

- Графа - Ванилия (Видеото изкачило се до първо място в класацията World Chart Express);

- Петя Павлова - Obscenely Delicious (Видеоклипът успя да се изкачи до пето място в престижната класация World Chart Express);

- Остава - Sex in the morning (Задържаха се три седмици в челната тройка на World Chart Express);

- Остава - Baby (Единствената българска песен, която се показва в две поредни седмици в World Chart Express);

- Виктория Керин - Докосни ме (Създадена специално за кампанията "Децата безопасно в интернет");

- Виктория Керин - Мога ли (Песента е одобрена от МТВ само седмица след премиерата в българския ефир);

- Мери Бойс Бенд - Не гледай влюбено (Това е първата песен, която групата изпраща за тази класация);

- Мастило - Лека нощ

- Невена Цонева - За тебе песен нямам (музиката е на Тина Харис, Питър Мартин и Стивън Лий-Британците са отговорни за хитове на Бритни Спиърс ("Breathe On Me"), Джамилия, Гърлс Алауд ("Everything You Ever Wanted");

- Мария Илиева - Думи (Влезе на 8-мо място в ТОП 10);

- Любо - Отново вярвам (Само 4- ри месеца след излъчването на Отнова вярвам и Говори ми на ТИ влиза в класацията );

- Боряна Бонева - Book Of Reasons (Най-младата българска певица в класацията);

- Миро - Губя контрол когато (Беше отхвърлена поради сексуални препратки);

- Vessy - Touch (Клипът бе заснет по време на инициативата "Безплатни прегръдки", в рамките на която Vessy успя да прегърне стотици българи в София, Пловдив и Варна.);

Planet Magic Live feat. Vessy - To Fuck (Парчето се нарежда директно на осмата позиция в международната класация "World chart express");

- Респект - Друга нагласа (Пловдивски рапъри само на три места след Бионсе-шесто място)

- Криста - Това, което искаш (Песента зае челна позиция в класацията World Chart Express);

- Тома - Герой (Днес е дебюта на тази песен, като ще бъде излъчена цензурирана версия);

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...