Jump to content



Най-антипатична певица


Kоя е най-антипатичната певица за вас?  

190 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Интересно ми е какъв вот ще се получи. Има опция за гласуване за пвоече от един изброен.

 

Съжалявам, че само тия съм изброил, но анкетата позволява до 20 имена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Татяна

Магда

Райна

 

бих добавил Теодора и още много от Ара и другите ....

 

Стремял съм се да добавя тия които са най-вече в полезрението на тоя форум и редовно пръсъстващите във всяка тема. То е ясно че чалга певиците са над 1000 в България. Няма как всичките да се изброят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария

Цветелина Янева

Преслава

Емилия

Джена

 

ограничих се само до най-най .. иначе бих посочил и Соня Немска, Анелия .. извън анкетата имам още мноого антипатични : Сиана, Тедислава, Милица, Биляна, Теодора, Анна, Юнона ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за: Глория, Мария, Андреа, Соня Немска, Райна

 

Антипатични за които НЕ гласувах защото не са чак такъв гнус като гореизброените: Галена, Елена, Цветелина Янева

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена :bn: и Мара ...иии може би Галена която веднъж ту адски ме кефи,ту ми е свръх противна и магистрална като държание.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...