Jump to content



Τhe Walking Dead / Живите мъртви


Препоръчани коментари

164150_186262964733203_6651443_n.jpg

Сериалът ще дебютира в 120 държави, ще говори 33 езика и ще бъде гледан в 250 милиона домакинства тази есен. Фокс Интернешънъл Чанълс и AMC обявиха световната премиера на многоочаквания сериал ”Живите мъртви”. Двете мрежи ще излъчат сериала в рамките на една и съща седмица през есента. AMC ще излъчи премиерно първия епизод в неделя, 31 октомври, а през първата седмица на ноември Фокс Интернешънъл Чанълс ще го излъчи в целия свят. В България продукцията ще бъде представена по Fox Crime ден след премиерата по AMC.
Телевизионната продукция е на Франк Дарабонт („Изкуплението Шоушенк”, „Зеленият път”) и Гейл Ан Хърд („Терминатор”, „Пришълците”, „Армагедон”, „Невероятният Хълк”), а историята е адаптация на графичния роман на Робърт Къркман.
Сериалът проследява историята в седмиците и месеците след пандемичен апокалипсис на зомбита. Окръжен шериф Рик Граймс пътува заедно със семейството си и малка група оцелели в постоянно търсене на безопасно и защитено място за живеене. Но постоянното напрежение от всекидневното отблъскване на смъртта има висока цена и води мнозина до най-низките дълбини на човешката жестокост. Докато Рик се бори да запази семейството си живо, той ще открие, че всепоглъщащия страх на оцелелите може да бъде много по-опасен от безмозъчните същества, които обикалят земята.


271079_532167693476060_663271164_n.jpg

http://www.foxtv.bg/the-walking-dead
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...

Много обещаващ беше първия епизод, въпреки малкото реплики. Все пак не показаха всички герои. Трейлъра за втори епизод е жесток. Ето първи епизод с бг аудио.

ЛИНК

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Снощи започна втори сезон. Както и миналата година, тази вечер е премиерата по всички ФОКС канали по света. От 22:00 часа по Фокс. :1000 (6):

 

http://www.facebook.com/photo.php?v=2385950720905

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
  • 4 weeks later...
Новият епизод определено е най-силния досега, неслучайно влезе в ТОП-а на замунда. Много гадно за едно малко момче да помогне на майка си да роди и после да я убие.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така предеположих и изгледах 4 епизод пак да видя... и уж излиза и не дават повече... обаче после Дарил нали и намира кърпата от главата /пък като излезе си беше с нея.../

и в новия епизод на кого на гроба оставя цвете, че не можах да разбера.... и нали 3 гроба /един за Т-дог, за Лори, а третия?/

Нещо тотално се обърках за там.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така предеположих и изгледах 4 епизод пак да видя... и уж излиза и не дават повече... обаче после Дарил нали и намира кърпата от главата /пък като излезе си беше с нея.../

и в новия епизод на кого на гроба оставя цвете, че не можах да разбера.... и нали 3 гроба /един за Т-дог, за Лори, а третия?/

Нещо тотално се обърках за там.....

Просто явно са предположили,че са я изяли или нещо такова.И са й направили гроб.
Link to comment
Сподели в други сайтове

То няма как да не са я изяли. Рик нали беше на мястото, където е родила и почти нямаше нищо останало.

А коя беше Керъл? В този сериал не помня много имената на героите, защото те почти не говорят. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То няма как да не са я изяли. Рик нали беше ли на мястото, където е родила и почти нямаше нищо останало.

А коя беше Керъл? В този сериал не помня много имената на героите, защото те почти не говорят. :dontgetit:

melissa-mcbride-the-walking-dead.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък е оцеляла.. За нея не дадоха, че я намират. А когато Т-дог се впусна на онези двете зомбита и го направи да може да избяга тя и последно точно това дадоха как отваря вратата за някъде си една светлина и как бяга и това е... А и тя не беше при Лори когато раждаше, тя беше с Т-дог някъде другаде... И те нито я търсеха нито и намериха тялото. Докато на Т-дог го намериха. Ще погледаме пък ще видим :) Но според мен е жива

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък е оцеляла.. За нея не дадоха, че я намират. А когато Т-дог се впусна на онези двете зомбита и го направи да може да избяга тя и последно точно това дадоха как отваря вратата за някъде си една светлина и как бяга и това е... А и тя не беше при Лори когато раждаше, тя беше с Т-дог някъде другаде... И те нито я търсеха нито и намериха тялото. Докато на Т-дог го намериха. Ще погледаме пък ще видим :) Но според мен е жива
Може тя да е тази,която звани по телефона на Рик?
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Много добро начало на 4-ти сезон. Очакват ни цели 16 епизода този път. :phpgrin2:

Превърнали са в затвора в много добро място за живеене. Жалко, че няма да му се нарадват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Някой може ли да ми каже какво стана с момичето което тръгна с Глен след случката в затвора, забравих я как се казва. Вървяха заедно с Глен и срещнаха Юджийн и сержанта? Че не помня вече, а нещо май не я мернах. Не отиде ли и тя в Терминала???? Или я изяде някое зомби?

Иначе страхотно начало на сезона. Изобщо не усетих кога минаха тези 40минути и нямам търпение за следващата серия. Радвам се, че вече има някакво раздвижване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Тези от Терминус си получиха заслуженото. Радвам се, че приключиха бързо с тях. Щеше да ми е досадно да се гонят постоянно. Не разбрах какво стана с Керъл, защо я нямаше?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези от Терминус си получиха заслуженото. Радвам се, че приключиха бързо с тях. Щеше да ми е досадно да се гонят постоянно. Не разбрах какво стана с Керъл, защо я нямаше?

 

Другия епизод ще се разбере. Според мен Дерил викна Бет накрая, а не Керъл.

 

Иначе и на мен не ми се гледаше епизоди на отвличания, спасявания и т.н. от канибалите. Добре, че ги опаткаха набързо. :3fdb8960598fa63e: Тоя похитителя с катафалката ми е много по-интересен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...