Jump to content

Оригинал - Кавър


Препоръчани коментари

Снощи в метрото пуснаха една руска песен. По едно време тя ужасно много ми заприлича на една друга песен, и вече като дойде припева, установих, че това си е "Една жена" на Руслан в друг аранжимент.

 

Някой знае ли коя е тая песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

покрай скандала с група Кафе и тяхната песен Лорейн казваха че има много песни със сщата мелодия помня че имаше на руслан, десислава и още няколко ще може ли линк ако някой ги знае

Link to comment
Сподели в други сайтове

покрай скандала с група Кафе и тяхната песен Лорейн казваха че има много песни със сщата мелодия помня че имаше на руслан, десислава и още няколко ще може ли линк ако някой ги знае

 

Каффе - Лорейн

ДесиСлава - Забрави за мен

Слафи Трифонов § Софи Маринова - Единствени

Руслан Мъйнов - Не си отивай

Лили Иванова § Драго Драганов - Искам те за мен

и някакъв Robbert McCann през 1999, чиято песен така и не открих...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Това не е оригинала на Преслава.

На Преслава песента е авторска-Поне се води така!

Но това не е оригинала.

 

Аз също.Изслушах двете песни няколко пъти и колкото и не се разбира добре на Преслава си личи че нямат нищо общо.

Ето ви само припевите на двете песни за да сравнят и другите. vbox

Като се заслуша човек ще разбере,че нито в припевите нито в куплетите има прилика.

Така,че това не е оригинала на песента на Преслава - ако изобщо има такъв но не мисля.

Песента на Преслава е авторка. 1000%20(30).gif

 

 

БОЖЕ !!!

ВИЕ ГЛУХИ ЛИ СТЕ ИЛИ СЕ ПРАВИТЕ НА ТАКИВА ? Песента е 1 към 1.Жалко,защото за пръв път от супер много време си мислих,че ми е харесала страшно много българска авторска песен.Иначе песента на Преслава си е много яка както и гръцката ама не виждам какво отричате

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е оригинала на Преслава.

На Преслава песента е авторска-Поне се води така!

Но това не е оригинала.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Оригинална и авторска е колкото "Дяволска любов" на Глория и "Добрата-лошата" на Анелия. Чиста кражба на 1000%.

 

:feminist_en: :feminist_en: :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

БОЖЕ !!!

ВИЕ ГЛУХИ ЛИ СТЕ ИЛИ СЕ ПРАВИТЕ НА ТАКИВА ? Песента е 1 към 1.Жалко,защото за пръв път от супер много време си мислих,че ми е харесала страшно много българска авторска песен.Иначе песента на Преслава си е много яка както и гръцката ама не виждам какво отричате

 

Глухи сме :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

БОЖЕ !!!

ВИЕ ГЛУХИ ЛИ СТЕ ИЛИ СЕ ПРАВИТЕ НА ТАКИВА ? Песента е 1 към 1.Жалко,защото за пръв път от супер много време си мислих,че ми е харесала страшно много българска авторска песен.Иначе песента на Преслава си е много яка както и гръцката ама не виждам какво отричате

 

 

Не, просто единият е тотално заблуден и умопомрачен от Преслава и вярва на всичко дето се пише и казва, а другата си мисли, че само тя открива кражбите и кавърите. Жалка картинка!

 

Радвам се, че има все още хора, дето слушат музиката с ушите си, като теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

разбрах че имало кючекът буболечка на румънски моля някои ако има песента да я качи

незнам кои е испалнителя нито как се казва песента

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахаха,трябва да си адски зле,за да не чуеш,че песента си е гепната...Пресата май тръгва по стъпките на Ивана....но както винаги най-върлите фенове отричат,ако беше друга певица,щяха да я направят на пух и прах!

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:707dcea4

 

Ето това е, но нямам mp3, надявам се някой друг да даде.

http://www.indirdur.net/files/060WMZ9J/Dan...Niko_Kao_Ti.mp3

Редактирано от bolqrkata_82
Link to comment
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:707dcea4

 

Ето това е, но нямам mp3, надявам се някой друг да даде.

 

Заповядай мp3 :)

 

http://dox.bg/files/dw?a=f6529c5f9d

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, просто единият е тотално заблуден и умопомрачен от Преслава и вярва на всичко дето се пише и казва, а другата си мисли, че само тя открива кражбите и кавърите. Жалка картинка!

 

Радвам се, че има все още хора, дето слушат музиката с ушите си, като теб.

 

:P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми прилича на Галена-Вземи си дъх,песента на Галена нали се водеше за авторска.Нямат нищо общо румънската с тая на Малина-Има кой,съвсем различни песни са.
Песента е кавър на Галена - Вземи си Дъх ;) Казах го още като излезне версията на Галена ама Тъпите Професори по музика неможаха даго приемат ;)
Преслава пак краде, а1000%20(29).gifЕст, че е 1:1. Смешно е да спорите просто ;)
Ама смешка че Кога не е Крала Преса ?
Link to comment
Сподели в други сайтове

разбрах че имало кючекът буболечка на румънски моля някои ако има песента да я качи

незнам кои е испалнителя нито как се казва песента

 

http://vbox7.com/play:79d5e90c

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...