Jump to content



Кой е любимият ви изпълнител?


forlon

Препоръчани коментари

Те са доста де.. може би един е трудно, но споделете към кого проявявате повече симпатии.. Съответно може да назовете любими песни, с които ви е спечелил..


Link to comment
Сподели в други сайтове

Panos Kiamos-Първата негова песен, която ми направи впечатление е "Exo ponesei gi'autin" и ми стана интересно какви са другите му песни.Има много негови песни, които обожавам.Няма да ги изброявам.

 

 

Харесвам още Giorgos Mais,Kaiti Garbi,Anna Vissi,Ploutarhos,Thanos Petrelis,Andreas Stamos,Hatzigiannis има няколко песни,които обожавам-особено Den Fevgo..Има и още много други, които правят страхотни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй това е най-трудното, особено мъжете са доста силни. Айде от жените Ели Кокино - скоро си праих равносметка, изслушах много много неща и повечето женски песни, които харесвам за именно нейни ...

А при изпълнителите - там може много да се говори - Мазонакис, Петрелис, Михалис, Киамос, Плутархос, Рувас, Мартакис, Пападополус ... Много,много, като най-любим ми е Йоргос Христу, но той е в някакво творческо отсъствие, за съжаление :(

 

Иначе има и една млада генерация певци, която само може да ме радва - гаранция за добри песни са - Галанос и Никос Ганос, които вече имат сингли, както и Никифорос от последния сезон на Х-фактор - неговият глас много ми допада и специално това изпълнение:

Очаквам скоро и негови сингли вече да направи :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Starboy pinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...