Jump to content



Кой или кои сериали следите в момента?


Препоръчани коментари

The Leftovers
The Handmaid's Tale


Два жестоки сериала, гледайте, ако имате желание и възможност - няма да сбъркате.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Четвърти сезон на “Riverdale” 

А тези дни започнах  “Quantico” . Доста обещаващо начало. Крими драма, в която главната героиня е обвинена несправедливо за терористична атака,извършена от някой от колегите й в академията на ФБР.

Някой друг гледал ли го е? 
 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 year later...

В момента само втори сезон на "Братя", когато имам време! Филмът е много кратък и честно казано не ни стига един епизод, само 30 мин. Преди него и "Военни престъпления" , но за съжаление свърши. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 7 months later...

American Crime Story: Impeachment - горещо го препоръчвам на всички, на които са им интересни събитията около скандала Бил Клинтън - Моника Люински в средата на 90-те (като лично Моника е участвала в продуцирането му). Страшно заплетена история, която иначе премина съвсем бегло покрай ушите на децата от тези години. Аз установих колко малко всъщност съм знаел за тези събития дори и във времето на интернет.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
  • 1 month later...
От 8.12.2021 г. от 18:21, Lelqtian каза:

Beforeigners тъкмо бил тръгнал 2ри сезон, ще се гледа задължително, ма да излезнат малко повече серии. Мисля да доизчопля и Wheel of Time

Гледа ли къщата на драконите, мнооооооооого е готин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, WindWalkerMonk каза:

Гледа ли къщата на драконите, мнооооооооого е готин. 

Аз като разбрах че сезон 2 ще излезе най-рано 2024 съжалих че съм го гледал. Не знам как ще дочакам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Emanuela.Carey каза:

Аз като разбрах че сезон 2 ще излезе най-рано 2024 съжалих че съм го гледал. Не знам как ще дочакам...

Ужас...ама нормално, все пак е гига продукция. Сега ще трябва да направят и другите дракони, битките между тях. Епиката тепърва започва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Гледа ли къщата на драконите, мнооооооооого е готин. 

Аз и ди тия двата цитираните не стигнах :) Само The Good Fight гледах напоследък, нещо нищо не ме грабва в последно време. Драконите може да хвърля едно око някой ден, мернах че Мат Смит участвал, пък той е симпатяга. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Драконите ми беше като евтино копие на ГоТ. Изключително предвидим,липсва интригата и съспенса.

ДА, и интригите са им копи-пейст от ГОТ...Доста скучна продукция. Бях на ръба да се откажа да гледам. И това прехвърляне на 20 години в един сезон... Общо взето показва колко тъпи герои и сюжети са направили. По-бюджетно, щото актьорите си увеличават цената на серия с всеки сезон. Така че ги устройва да прелитат във времето. Вече забравих как свърши този сезон, КАкво ли ще помня през 2024???

Вероятно има и момента че се развива само при Таргериените нещо. А в ГОТ имаше сума ти сюжетни примки и фамилии, които разгръщаха историята в пълнота. Но и самите актьори не са ми толкова запомнящи се. Деймиън и Ренира (в първите епизоди). 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...